Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG

4 tähteä
pe 24.7
-
la 25.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
36 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
36 €
Standard-huone, 1 queen-vuode
44 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
45 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja kielitaitoinen henkilökunta kuuluvat tämän savuttoman hotellin palveluihin. Garner Hotel Dusseldorf Main Station by IHG tarjoaa 140 huonetta, joissa on tallelokerot ja hiustenkuivaaja. Näissä yksilöllisesti sisustetuissa ja kalustetuissa huoneissa on työpöytä. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Kaapelikanavat takaavat viihteen. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Siivous päivittäin ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
7,5
Hyvä
5391 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG

pe 24.7
-
la 25.7
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
36 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Queen-huone, 1 queen-vuode
58 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, 1 queen-vuode
44 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
72 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
45 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, 1 queen-vuode
66 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, 1 twin-vuode
48 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
68 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
49 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
51 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, 1 queen-vuode
59 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
52 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
98 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
56 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
58 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, 1 queen-vuode
57 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, 1 parivuode
71 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
57 €
Yhteensä per yö sis ALV.
King-huone, 1 king-vuode
112 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
61 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
62 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
62 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
66 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
70 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
73 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, 1 king-vuode
73 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
92 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG palvelut

  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • TV
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • 24h-vastaanotto
  • Pinnasänky saatavilla
  • Savuton
  • Herätyspalvelu

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Tuuletin
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Adapteri
  • Vartalosaippua
  • Roskakoreja

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Kovapuu- ja parkettilattiat
  • Sisäpihanäkymä
  • Vuodesohva
  • Äänieristettyjä huoneita
  • Kokolattiamatto
  • Näkymä kaupunkiin
  • Säilytystila saatavilla

Palvelut ja mukavuudet

  • Herätyspalvelu
  • Tallelokero
  • Minimarketti paikan päällä
  • Huonepalvelu
  • Pääsy avaimella
  • Pääsy avainkortilla
  • 24h-vastaanotto

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Pääsy hissillä
  • Hypoallergeeninen
  • Hypoallergeeninen tyyny
  • Savuton
  • Höyhenetön tyyny

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Kylpyamme
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Makuuhuone

  • Normaalia pidemmät sängyt (> 2 metriä)
  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Vuodesohva
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Ruokailu

  • Erityisruokavalioita (pyynnöstä)
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen
  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Myyntiautomaatti (välipaloja)

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus

Media ja viihde

  • TV

Ulkoilma

  • Parveke

Työtila

  • Kirjoituspöytä

Tekemistä

  • Pyörävuokraus

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla

Arvostelut: Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG

7,5
Hyvä
5391 todennettua arvostelua
Upea
1179
Erittäin hyvä
1081
Hyvä
1112
OK
604
Kohtuullinen
594
Keskinkertainen
323
Heikko
502
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Graf-Adolf-Strasse 94, 40210 Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen

Mitä lähistöltä löytyy

  • Dusseldorf Central Station252 m
  • Königsallee0.8 km
  • Capitol Theater0.9 km
  • Schadowstrasse0.9 km
  • Dusseldorfer Schauspielhaus1 km
  • Dreischeibenhaus1 km
  • Kunsthalle Düsseldorf1.3 km
  • K201.3 km
  • Düsseldorfer Schloss1.5 km
  • Parlamento Regional de Renania del Norte-Westfalia1.9 km
  • Rheinturm1.9 km
  • Düsseldorf-Hafen2 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

tammikuu
huhtikuu
133 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 26 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 63 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Milloin varata huone Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

KAYAKin osuvimmat vinkit Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG majoittumiseen

  • Jos etsit halpaa huonetta hotellista Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG, harkitse majoittumista matalasesongin aikana. Halvimmat tarjoukset löytyvät yleensä tammikuuta ja heinäkuuta.
  • Halvin hinta, jolla huone Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 67 €, kun taas kallein hinta oli 67 €.
  • Kuinka kauan sinun pitäisi majoittua hotellissa Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG? KAYAK- käyttäjät varaavat yleensä huoneet 4 päiväksi.

Useimmin kysytyt kysymykset Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG varaukselle

  • Missä Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG sijaitsee?

    Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG osoite naapurustossa Stadtmitte on Graf-Adolf-Strasse 94, ja sen etäisyys kaupungin Düsseldorf keskustasta on 1,1 km. Hotellin Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG lähin maamerkki on Dusseldorf Central Station.

  • Mitkä ovat hotellin Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG on lentokentältä?

    Hotellin Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG etäisyys on 7 km kentältä Duesseldorf Intl. Hotellin Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG etäisyys on 45,9 km kentältä Kölnin–Bonnin lentoasema.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG huonehinnat Dusseldorfissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Garner Hotel Dusseldorf - Main Station by IHG tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Mooncity Hotel & Boardinghouse Düsseldorf
7.5 Hyvä (17 arvostelua)0,01 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 56 €
4-tähden hotelli
Tribe Düsseldorf8.5 Erinomainen (2 170 arvostelua)0,04 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 77 €
3-tähden hotelli
CVJM Düsseldorf Hotel & Tagung8.1 Erinomainen (3 205 arvostelua)0,04 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvilaalk. 68 €
3-tähden hotelli
Hotel Palm Premium8.7 Erinomainen (3 201 arvostelua)0,09 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Liikekeskusalk. 73 €
3-tähden hotelli
4 % halvempiCentral7.1 Hyvä (1 050 arvostelua)0,15 kmKaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 46 €
3-tähden hotelli
Bahn-Hotel7 Hyvä (2 790 arvostelua)0,24 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Liikekeskusalk. 49 €
3-tähden hotelli
Adrett Hotel Königsallee7.3 Hyvä (2 451 arvostelua)0,33 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 51 €
3-tähden hotelli
Max Brown Hotel Midtown, part of Sircle Collection7.9 Hyvä (4 165 arvostelua)0,55 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 51 €
4-tähden hotelli
Stage478.9 Erinomainen (1 757 arvostelua)0,35 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 89 €
3-tähden hotelli
Hotel Palm Premium8.7 Erinomainen (3 201 arvostelua)0,09 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Liikekeskusalk. 73 €
4-tähden hotelli
Tribe Düsseldorf8.5 Erinomainen (2 170 arvostelua)0,04 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 77 €
4-tähden hotelli
Adina Apartment Hotel Dusseldorf
8.5 Erinomainen (2 070 arvostelua)0,16 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 90 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,9
1,1 km
Duesseldorf Intl
7,0 km