Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione

3 tähteä
ke 8.7
-
to 9.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
336 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
336 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Uusimmat tarjoukset hotellille Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione

ke 8.7
-
to 9.7
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
336 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione palvelut

  • Ravintola
  • Huonepalvelu
  • Kahvila
  • Lentokenttäkuljetus
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Langaton internet
  • Pysäköinti
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Hiustenkuivain
  • 24h-vastaanotto

Ruokailu

  • Ravintola
  • Kahvila
  • Minibaari

Palvelut ja mukavuudet

  • Huonepalvelu
  • Kokous-/Bankettitilat
  • 24h-vastaanotto

Pysäköinti ja kuljetus

  • Lentokenttäkuljetus
  • Pysäköinti

Perus

  • Langaton internet
  • Ilmastointi

Uima-allas ja kylpylä

  • Poreamme

Keittiö

  • Keittiö

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Hissi

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivain

Pyykki

  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Yleistä

  • Säilytystila saatavilla

Terveys ja turvallisuus

  • Kassakaappi

Arvostelut: Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione

8,1
Erittäin hyvä
1323 todennettua arvostelua
Upea
597
Erittäin hyvä
274
Hyvä
211
OK
78
Kohtuullinen
77
Keskinkertainen
43
Heikko
43
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Via Lungarno Corsini, 6, 50123 Firenze, Toscana

Mitä lähistöltä löytyy

  • Tornabuoni218 m
  • Basilica di Santo Spirito339 m
  • Ponte Vecchio339 m
  • Piazza della Repubblic399 m
  • Piazza della Signoria0.5 km
  • Galleria degli Uffizi0.5 km
  • Palazzo Vecchio0.5 km
  • Palazzo Pitti0.5 km
  • Battistero di San Giovanni0.6 km
  • Basilica of Santa Maria Novella0.6 km
  • Giotto's Campanile0.6 km
  • Piazza del Duomo0.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:30 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione varaukselle

  • Missä Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione sijaitsee?

    Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione osoite naapurustossa Centro Storico on Via Lungarno Corsini, 6, ja sen etäisyys kaupungin Firenze keskustasta on 0,3 km. Hotellin Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione lähin maamerkki on Tornabuoni.

  • Mitkä ovat hotellin Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione sisäänkirjautumisaika on 14:30 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Kuinka kaukana Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione on lentokentältä?

    Hotellin Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione etäisyys on 5,7 km kentältä Firenze Peretola. Hotellin Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione etäisyys on 69,5 km kentältä Pisan kansainvälinen lentoasema.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione huonehinnat Firenzessä ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hotel Bretagna Heritage - Alfieri Collezione tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
62 % halvempi
Palazzo Alfieri
0,03 kmKuntokeskus, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 206 €
4-tähden hotelli
60 % halvempi
Il Rivalta - Place of Charme
8.9 Erinomainen (1 398 arvostelua)0,03 kmVain aikuisille, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 213 €
1-tähden hotelli
75 % halvempi
Parione Uno Bed & Breakfast
7.9 Hyvä (2 arvostelua)0,09 kmLangaton internetalk. 132 €
3-tähden hotelli
65 % halvempi
Tornabuoni Place & Dream by Mmega
7.5 Hyvä (46 arvostelua)0,09 kmLangaton internetalk. 186 €
2-tähden hotelli
84 % halvempiHotel Esperanza8.4 Erinomainen (2 588 arvostelua)0,13 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 88 €
1-tähden hotelli
82 % halvempi
Hotel Cestelli
8.9 Erinomainen (1 312 arvostelua)0,15 kmLangaton internet, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 99 €
1-tähden hotelli
75 % halvempi
Parione Uno Bed & Breakfast
7.9 Hyvä (2 arvostelua)0,09 kmLangaton internetalk. 132 €
3-tähden hotelli
72 % halvempi
Parione Uno
9.1 Erinomainen (972 arvostelua)0,1 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 152 €
3-tähden hotelli
69 % halvempi
Tornabuoni View
9.3 Erinomainen (1 212 arvostelua)0,1 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 167 €
3-tähden hotelli
72 % halvempi
Parione Uno
9.1 Erinomainen (972 arvostelua)0,1 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 152 €
5-tähden hotelli
32 % halvempiIl Tornabuoni Unbound9.1 Erinomainen (676 arvostelua)0,13 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 362 €
3-tähden hotelli
70 % halvempi
Provenzale Casa
9 Erinomainen (233 arvostelua)0,15 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 159 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

0,3 km
Firenze Peretola
5,7 km