Friendly Inn People

3 tähteä
8,0
Erittäin hyvä
perustuu 14 arvosteluihin
14 arvostelua
to 29.10
-
pe 30.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Uusimmat tarjoukset hotellille Friendly Inn People

to 29.10
-
pe 30.10

Hotellin Friendly Inn People palvelut

  • Ravintola
  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmastointi
  • Pyörävuokraus
  • Patikointi
  • Säilytystila saatavilla

Arvostelut: Friendly Inn People

8,0
Erittäin hyvä
14 todennettua arvostelua
Upea
2
Erittäin hyvä
8
Hyvä
2
OK
1
Kohtuullinen
0
Keskinkertainen
1
Heikko
0
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Oishi 2123-14, Fujikawaguchiko 401-0305

Mitä lähistöltä löytyy

  • Oishi Park2.1 km
  • Fuji View Hotel Japanese Garden2.3 km
  • Lake Kawaguchi2.5 km
  • Kawaguchiko Muse Museum3 km
  • Kawaguchiko Onsenji3.9 km
  • Kawaguchiko Monkey Performance Theater3.9 km
  • Lake Kawaguchi Ohashi Bridge4 km
  • Kawaguchiko Music Forest Museum4.1 km
  • Kawaguchiko Museum of Art4.3 km
  • Saiko Lake4.4 km
  • Kawaguchiko Station5 km
  • Tenjo-Yama Park Mt. Kachi Kachi Ropeway5.1 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Friendly Inn People varaukselle

  • Missä Friendly Inn People sijaitsee?

    Friendly Inn People osoite on Oishi 2123-14, ja sen etäisyys kaupungin Fujikawaguchiko keskustasta on 4,9 km. Hotellin Friendly Inn People lähin maamerkki on Oishi Park.

  • Mitkä ovat hotellin Friendly Inn People sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Friendly Inn People sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

  • Tarjoaako Friendly Inn People ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Friendly Inn People tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Friendly Inn People on lentokentältä?

    Hotellin Friendly Inn People etäisyys on 94,5 km kentältä Mt Fuji Shizuoka.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Friendly Inn People hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Friendly Inn People huonehinnat Fujikawaguchiko ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Friendly Inn People huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Friendly Inn People tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

1-tähden hotelli
54 % halvempi
Petit Pension Lumber Jack
7.8 Hyvä (5 arvostelua)0,03 kmLangaton internetalk. 139 €
2-tähden hotelli
65 % halvempi
Pension Zozan
9 Erinomainen (24 arvostelua)0,04 kmalk. 107 €
3-tähden hotelli
82 % halvempi
Albergo del Otto
8.6 Erinomainen (51 arvostelua)0,06 kmVain aikuisille, Ravintola, Ilmainen langaton internetalk. 56 €
2-tähden hotelli
74 % halvempi
Blue Poppy Lodge
7.7 Hyvä (32 arvostelua)0,12 kmLangaton internetalk. 81 €
3-tähden hotelli
82 % halvempi
Albergo del Otto
8.6 Erinomainen (51 arvostelua)0,06 kmVain aikuisille, Ravintola, Ilmainen langaton internetalk. 56 €
3-tähden hotelli
81 % halvempi
Fujibou Hotel
6.4 Hyvä (234 arvostelua)0,96 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 58 €
3-tähden hotelli
74 % halvempi
Country House Morning Salad
0,14 kmLangaton internetalk. 80 €
2-tähden hotelli
74 % halvempi
Blue Poppy Lodge
7.7 Hyvä (32 arvostelua)0,12 kmLangaton internetalk. 81 €
2-tähden hotelli
58 % halvempi
Dot Glamping Fujisan
9.1 Erinomainen (54 arvostelua)1,94 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 127 €
2-tähden hotelli
65 % halvempi
Pension Zozan
9 Erinomainen (24 arvostelua)0,04 kmalk. 107 €
2-tähden hotelli
64 % halvempi
Pension Ami
9 Erinomainen (1 arvostelu)0,18 kmalk. 109 €
2-tähden hotelli
40 % halvempi
Tocoro. Mt.Fuji Camp&glamping
8.9 Erinomainen (227 arvostelua)1,01 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 181 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

4,9 km