Hotel Diana

4 tähteä
8,3
Erittäin hyvä
perustuu 417 arvosteluihin
417 arvostelua
ma 19.10
-
ti 20.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Ravintola, baari/aulabaari ja itsepalvelupysäköinti kuuluvat tämän savuttoman hotellin palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa, concierge-palvelut ja kuivapesulapalvelu. Hotel Diana tarjoaa 60 ilmastoitua huonetta, joissa on minibaari ja tallelokerot. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Kylpyhuoneista löytyy suihku, sadesuihkupää, tohvelit ja bidee. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Siivous on saatavilla päivittäin.
8,3
Erittäin hyvä
417 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hotel Diana

ma 19.10
-
ti 20.10
Tarjoukset:
135 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Standard-huone, Kahden hengen ja 2 lisää Hotel Diana tarjouksia.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
135 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
143 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
166 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
168 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Hotel Diana palvelut

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Kokous-/Bankettitilat

Arvostelut: Hotel Diana

8,3
Erittäin hyvä
417 todennettua arvostelua
Upea
183
Erittäin hyvä
114
Hyvä
67
OK
17
Kohtuullinen
19
Keskinkertainen
7
Heikko
10
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Via Verdi 1, 34073 Grado, Gorizia

Mitä lähistöltä löytyy

  • I Resti Archeologici Basilica della Corte323 m
  • Basilica di Sant'Eufemia332 m
  • Chiesa di Santa Maria delle Grazie356 m
  • Lungomare Nazario Sauro0.7 km
  • Vesipuisto1.1 km
  • Santuario di Barbana3.9 km
  • Riserva Naturale regionale Valle Cavanata8 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: IT031009A1UDXUN4MX

Useimmin kysytyt kysymykset Hotel Diana varaukselle

  • Missä Hotel Diana sijaitsee?

    Hotel Diana osoite on Via Verdi 1, ja sen etäisyys kaupungin Grado keskustasta on 1,1 km. Hotellin Hotel Diana lähin maamerkki on I Resti Archeologici Basilica della Corte.

  • Mitkä ovat hotellin Hotel Diana sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hotel Diana sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Hotel Diana ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hotel Diana tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hotel Diana on lentokentältä?

    Hotellin Hotel Diana etäisyys on 17,8 km kentältä Trieste Ronchi dei Legionari. Hotellin Hotel Diana etäisyys on 28,5 km kentältä Portoroz.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hotel Diana hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hotel Diana huonehinnat Grado ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hotel Diana huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hotel Diana tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
6 % halvempi
Hotel Villa Carla
8.6 Erinomainen (570 arvostelua)0,02 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 126 €
3-tähden hotelli
25 % halvempi
Hotel Villa Rosa
8.2 Erinomainen (366 arvostelua)0,05 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 100 €
3-tähden hotelli
Albergo Alla Spiaggia
8.5 Erinomainen (295 arvostelua)0,11 kmRannalla, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 158 €
4-tähden hotelli
Hotel Ville Bianchi8.7 Erinomainen (1 037 arvostelua)0,16 kmYksityinen ranta, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 146 €
3-tähden hotelli
25 % halvempi
Hotel Villa Rosa
8.2 Erinomainen (366 arvostelua)0,05 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 100 €
3-tähden hotelli
12 % halvempi
Residence Spa Mirabel
9.6 Erinomainen (320 arvostelua)0,18 kmKuntokeskus, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 118 €
3-tähden hotelli
11 % halvempiHotel Regina8.3 Erinomainen (1 411 arvostelua)0,18 kmSisäuima-allas, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 120 €
3-tähden hotelli
6 % halvempi
Hotel Villa Carla
8.6 Erinomainen (570 arvostelua)0,02 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 126 €
3-tähden hotelli
12 % halvempi
Residence Spa Mirabel
9.6 Erinomainen (320 arvostelua)0,18 kmKuntokeskus, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 118 €
4-tähden hotelli
Les 7 Suites Erica
9.6 Erinomainen (102 arvostelua)0,2 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Pysäköintipalvelualk. 256 €
1-tähden hotelli
Villa Giulia
8.9 Erinomainen (263 arvostelua)0,2 kmLangaton internetalk. 141 €
4-tähden hotelli
Hotel Ville Bianchi8.7 Erinomainen (1 037 arvostelua)0,16 kmYksityinen ranta, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 146 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,4
1,1 km
Trieste Ronchi dei Legionari
17,8 km