Apart-Hotel Posada San Judas

3 tähteä
8,8
Erittäin hyvä
perustuu 25 arvosteluihin
25 arvostelua
pe 21.8
-
la 22.8
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman huoneistohotellin palveluihin kuuluu välipalabaari/deli, kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa ja business center. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti sekä ilmainen mannermainen aamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on kokoushuone, concierge-palvelut ja kuivapesulapalvelu. Jokaisessa huoneistossa on taulutelevisio, kaapelikanavat ja keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on ruokailualue, oleskelualue, ilmainen Wi-Fi ja huonepalvelu. Apart-Hotel Posada San Judas tarjoaa 9 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokerot ja ilmainen pullovesi. Huoneissa on oleskelualue ja myös työpöytä. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Tämän 3 tähden huoneistohotellin huoneissa on keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja ilmaiset hygieniatuotteet. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Taulutelevisio, kaapelikanavat. Lisäksi huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja silitysrauta/-lauta. Siivous on saatavilla päivittäin.
8,8
Erittäin hyvä
25 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Apart-Hotel Posada San Judas

pe 21.8
-
la 22.8
Executive-huone, 1 parivuode
70 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, 1 parivuode
73 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, 2 parivuodetta
117 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, 1 parivuode
75 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Apart-Hotel Posada San Judas palvelut

  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Hiustenkuivain
  • Mikroaaltouuni
  • Jääkaappi

Ruokailu

  • Kahvinkeitin
  • Ruokailuhuone
  • Mikroaaltouuni
  • Jääkaappi

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Tuuletin
  • Ilmastointi
  • Ilmaisia hygieniatuotteita

Palvelut ja mukavuudet

  • Huonepalvelu
  • Liikekeskus
  • Kokous-/Bankettitilat

Pyykki

  • Silitysrauta ja -lauta
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Erillinen tupakointialue

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivain

Ulkoilma

  • Puutarha

Työtila

  • Kirjoituspöytä

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous

Arvostelut: Apart-Hotel Posada San Judas

8,8
Erittäin hyvä
25 todennettua arvostelua
Upea
16
Erittäin hyvä
4
Hyvä
3
OK
1
Kohtuullinen
0
Keskinkertainen
0
Heikko
1
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

10A Calle 00-78 Zona 14, Guatemala 01014

Mitä lähistöltä löytyy

  • El Obelisco1 km
  • Parque Zoológico La Aurora1.5 km
  • Museo de Arqueología y Etnología1.7 km
  • Francisco Marroquin University2.6 km
  • Museo Ixchel del Traje Indígena2.9 km
  • Museo Popol Vuh2.9 km
  • Torre del Reformador3.1 km
  • Universidad del San Carlos de Guatemala3.5 km
  • Estadio Nacional Mateo Flores4.6 km
  • Centro Cultural Miguel Ángel Asturias4.6 km
  • Museo Miraflores5.4 km
  • Kaminaljuyu6.1 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Apart-Hotel Posada San Judas varaukselle

  • Missä Apart-Hotel Posada San Judas sijaitsee?

    Apart-Hotel Posada San Judas osoite on 10A Calle 00-78 Zona 14, ja sen etäisyys kaupungin Guatemala keskustasta on 5,6 km. Hotellin Apart-Hotel Posada San Judas lähin maamerkki on El Obelisco.

  • Mitkä ovat hotellin Apart-Hotel Posada San Judas sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Apart-Hotel Posada San Judas sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Apart-Hotel Posada San Judas ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Apart-Hotel Posada San Judas tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Apart-Hotel Posada San Judas on lentokentältä?

    Hotellin Apart-Hotel Posada San Judas etäisyys on 0,9 km kentältä Guatemala La Aurora.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Apart-Hotel Posada San Judas hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Apart-Hotel Posada San Judas huonehinnat Guatemala Cityssä ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Apart-Hotel Posada San Judas huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Apart-Hotel Posada San Judas tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Hotel Las Americas8.2 Erinomainen (822 arvostelua)0,3 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 84 €
3-tähden hotelli
Dai Nonni Hotel8.7 Erinomainen (336 arvostelua)0,64 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 63 €
3-tähden hotelli
16 % halvempi
Suites Terraza Imperial
8.7 Erinomainen (302 arvostelua)0,72 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 50 €
3-tähden hotelli
19 % halvempi
Apartamentos Comodos Cerca Del Aeropuert
7.8 Hyvä (57 arvostelua)0,91 kmalk. 48 €
3-tähden hotelli
32 % halvempiNovohostal B&B9.2 Erinomainen (174 arvostelua)1,25 kmLangaton internet, Taulu-tv, TValk. 40 €
3-tähden hotelli
19 % halvempi
Apartamentos Comodos Cerca Del Aeropuert
7.8 Hyvä (57 arvostelua)0,91 kmalk. 48 €
1-tähden hotelli
18 % halvempi
Casa Colibrí
8 Erinomainen (1 arvostelu)1,44 kmalk. 49 €
3-tähden hotelli
16 % halvempi
Suites Terraza Imperial
8.7 Erinomainen (302 arvostelua)0,72 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 50 €
3-tähden hotelli
32 % halvempiNovohostal B&B9.2 Erinomainen (174 arvostelua)1,25 kmLangaton internet, Taulu-tv, TValk. 40 €
4-tähden hotelli
Adriatika Hotel & Residence9 Erinomainen (946 arvostelua)1,21 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 101 €
3-tähden hotelli
Hotel Biltmore9 Erinomainen (877 arvostelua)1,33 kmKuntokeskus, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 84 €
5-tähden hotelli
Barceló Guatemala City8.9 Erinomainen (4 088 arvostelua)1,33 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 88 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

10,0
5,6 km
Guatemala La Aurora
0,9 km