Ping Hanoi Hotel

3 tähteä
7,9
Hyvä
perustuu 520 arvosteluihin
520 arvostelua
ke 28.10
-
to 29.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tässä hotellissa on täydet kylpyläpalvelut, ravintola ja yökerho. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja ilmainen valet-pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on baari/aulabaari, välipalabaari/deli ja kahvila. Ping Hanoi Hotel tarjoaa 80 ilmastoitua huonetta, joihin on kulku ulkokäytävän kautta ja joissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja tuotteilla täytetty minibaari. LCD-televisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku, tohvelit ja bidee. Tämä hotelli tarjoaa huonehintaan sisältyvän kiinteän ja langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät, tallelokerot ja puhelin. Lisäksi huoneissa on ilmainen pullovesi ja kahvin-/teenkeitin. Silitysrauta/-lauta ja hiustenkuivaaja ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotelli käytössäsi on ilmaiset polkupyörät.
7,9
Hyvä
520 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Ping Hanoi Hotel

ke 28.10
-
to 29.10
Tarjoukset:
20 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Standard-huone, Superior-huone ja 7 lisää Ping Hanoi Hotel tarjouksia.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
20 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
20 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
25 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 king-vuode
24 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
24 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
28 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
32 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
54 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Ping Hanoi Hotel palvelut

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvinkeitin
  • Kahvila
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv

Arvostelut: Ping Hanoi Hotel

7,9
Hyvä
520 todennettua arvostelua
Upea
205
Erittäin hyvä
97
Hyvä
74
OK
44
Kohtuullinen
28
Keskinkertainen
28
Heikko
44
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

26 Pho Me Tri Ha, Hanoi

Mitä lähistöltä löytyy

  • Keangnam Hanoi Landmark Tower0.4 km
  • My Dinh National Stadium1.9 km
  • Vietnam People's Air Force Museum5.2 km
  • Temple of Literature5.8 km
  • Ho Chi Minh Museum5.9 km
  • National Museum of Fine Arts5.9 km
  • Ho Chi Minh Mausoleum6.1 km
  • Presidential Palace6.2 km
  • West Lake6.3 km
  • Vietnam Military History Museum6.5 km
  • Hanoi Citadel6.5 km
  • Hoa Lo Prison Museum6.9 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Ping Hanoi Hotel

Missä kuussa Ping Hanoi Hotel hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiPing Hanoi Hotel yöpymiseen on heinäkuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 20 €. Kallein kuukausi on syyskuu, jolloin hinta on 31 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Ping Hanoi Hotel?

Halvin päivä varata Ping Hanoi Hotel on maanantai, ja keskimääräinen yöhinta on 18 €. Kallein päivä on perjantai, jolloin hinta on 32 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Ping Hanoi Hotel varaukselle

  • Missä Ping Hanoi Hotel sijaitsee?

    Ping Hanoi Hotel osoite naapurustossa Nam Tu Liem on 26 Pho Me Tri Ha, ja sen etäisyys kaupungin Hanoi keskustasta on 3,8 km. Hotellin Ping Hanoi Hotel lähin maamerkki on Keangnam Hanoi Landmark Tower.

  • Mitkä ovat hotellin Ping Hanoi Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Ping Hanoi Hotel sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Ping Hanoi Hotel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Ping Hanoi Hotel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Ping Hanoi Hotel ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Ping Hanoi Hotel tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Ping Hanoi Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Ping Hanoi Hotel etäisyys on 23,2 km kentältä Hanoi Noibai. Hotellin Ping Hanoi Hotel etäisyys on 100,3 km kentältä Hải Phòng Catbi.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Ping Hanoi Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Ping Hanoi Hotel huonehinnat Hanoissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Ping Hanoi Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Ping Hanoi Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Hanoi Ping Luxury Hotel
7 Hyvä (205 arvostelua)0,02 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 28 €
1-tähden hotelli
39 % halvempi
Truong Giang Hotel Hn - By Bay Luxury
5.5 OK (2 arvostelua)0,03 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 16 €
3-tähden hotelli
21 % halvempi
Brilliant Me Tri Hotel
8.1 Erinomainen (521 arvostelua)0,09 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Liikekeskusalk. 20 €
3-tähden hotelli
47 % halvempi
Royal Hotel Kangnam
7.2 Hyvä (15 arvostelua)0,16 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, Taulu-tvalk. 14 €
4-tähden hotelli
57 % halvempi
Thuy Dung Hotel & Apartment
9 Erinomainen (2 arvostelua)0,53 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 11 €
3-tähden hotelli
47 % halvempi
Royal Hotel Kangnam
7.2 Hyvä (15 arvostelua)0,16 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, Taulu-tvalk. 14 €
1-tähden hotelli
39 % halvempi
Truong Giang Hotel Hn - By Bay Luxury
5.5 OK (2 arvostelua)0,03 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 16 €
2-tähden hotelli
35 % halvempi
1155 Wind Hotel
7.5 Hyvä (55 arvostelua)0,47 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 17 €
5-tähden hotelli
Intercontinental Hotels Hanoi Landmark72 By IHG9.3 Erinomainen (813 arvostelua)0,41 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 128 €
4-tähden hotelli
57 % halvempi
Thuy Dung Hotel & Apartment
9 Erinomainen (2 arvostelua)0,53 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 11 €
3-tähden hotelli
Blubiz Hotel My Dinh - Blubiz Hotel 2
8.9 Erinomainen (1 arvostelu)0,39 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 41 €
4-tähden hotelli
Luxury Apartment Vinhomes Skylake 5min To Keangnam
8.9 Erinomainen (119 arvostelua)0,51 kmalk. 45 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,0
3,8 km
Hanoi Noibai
23,2 km