Hong Thien 1 Hotel

3 tähteä
8,8
Erittäin hyvä
perustuu 1223 arvosteluihin
1223 arvostelua
ti 18.8
-
ke 19.8
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
14 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Kahden hengen, 1 parivuode
14 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
14 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
15 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Ulkouima-allas, ravintola ja baari/aulabaari kuuluvat tämän hotellin palveluihin. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja ilmaiset hotellinjohtajan kutsut. Lisäksi majoituspaikassa on allasbaari, välipalabaari/deli ja kahvila. Hong Thien 1 Hotel tarjoaa 30 ilmastoitua huonetta, joissa on minibaari ja tallelokerot. Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu. Vuoteissa on pillowtop-patjallinen sänky-patjat. Huoneissa on LCD-televisio. Kylpyhuoneista löytyy suihku, sadesuihkupää, tohvelit, designer-hygieniatuotteet ja bidee. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Lisäksi huoneissa on hiustenkuivaaja ja ilmaiset hygieniatuotteet. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on ulkouima-allas. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,8
Erittäin hyvä
1223 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hong Thien 1 Hotel

ti 18.8
-
ke 19.8
Kahden hengen, 1 parivuode
14 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
14 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
15 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
23 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
25 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Hong Thien 1 Hotel palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Ravintola
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Liikekeskus
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Internet
  • Pysäköinti

Yleistä

  • Ikkunapaikka
  • Hiljainen katunäkymä
  • Perhehuoneita
  • Näkymä puutarhaan
  • Tossut
  • Näkymä järvelle
  • Äänieristys
  • Lokerot
  • Puhelin
  • Laatta-/marmorilattia
  • Näkymä kaupunkiin
  • Näkymä uima-altaalle
  • Säilytystila saatavilla

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Palvelut ja mukavuudet

  • Pankkiautomaatti
  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Tallelokero
  • Valuutanvaihto
  • Huonepalvelu
  • Opastetun kierroksen tiski
  • Express-uloskirjautuminen
  • Vesipullo
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Hissi
  • Suihkutuoli
  • Pääsy hissillä
  • Hypoallergeeninen
  • Allergiahuone
  • Savuton
  • Höyhenetön tyyny
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin
  • Pääsy portaita pitkin yläkerroksiin
  • Erillinen tupakointialue

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Lisäkylpyhuone
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Hammasharja
  • Oma kykpyhuone
  • Suihkukaappi

Ruokailu

  • Viinilaseja
  • Vedenkeitin
  • Minibaari
  • Ravintola
  • Vedenkeitin
  • Leivänpaahdin
  • Jääkaappi

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti
  • Katupysäköinti
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
  • Yksityinen pysäköinti
  • Kuljetuspalvelu (lisämaksullinen)

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Rantatuolit
  • Parveke
  • Puutarha

Makuuhuone

  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Herätyskello
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • 24 tunnin vartiointi
  • Kassakaappi

Tekemistä

  • Ekoturismi
  • Pyörävuokraus

Uima-allas

  • Ulkouima-allas
  • Allas näköalalla

Työtila

  • Kirjoituspöytä

Perheystävällinen

  • Lapsenvahti tai -hoito

Arvostelut: Hong Thien 1 Hotel

8,8
Erittäin hyvä
1223 todennettua arvostelua
Upea
632
Erittäin hyvä
253
Hyvä
189
OK
54
Kohtuullinen
57
Keskinkertainen
20
Heikko
18
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

35/6 Chu Van An, Hue

Mitä lähistöltä löytyy

  • Gakka Gallery67 m
  • Ao Dai Show260 m
  • Green Bamboo Art Gallery357 m
  • Hue Cultural Museum0.8 km
  • Dong Ba Market1 km
  • Le Ba Dang Art Museum1 km
  • Truongtien Bridge1.2 km
  • Dieu De Pagoda1.3 km
  • An Dinh Palace1.4 km
  • Thai Hoa Palace1.9 km
  • Halls of the Mandarins2 km
  • The Mieu Temple2.1 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 13:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Hong Thien 1 Hotel varaukselle

  • Missä Hong Thien 1 Hotel sijaitsee?

    Hong Thien 1 Hotel osoite naapurustossa Phu Hoi on 35/6 Chu Van An, ja sen etäisyys kaupungin Hue keskustasta on 0,8 km. Hotellin Hong Thien 1 Hotel lähin maamerkki on Gakka Gallery.

  • Mitkä ovat hotellin Hong Thien 1 Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hong Thien 1 Hotel sisäänkirjautumisaika on 13:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Hong Thien 1 Hotel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hong Thien 1 Hotel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hong Thien 1 Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Hong Thien 1 Hotel etäisyys on 13,6 km kentältä Hue Phu Bai. Hotellin Hong Thien 1 Hotel etäisyys on 79,8 km kentältä Da Nangma.

  • Onko hotellissä Hong Thien 1 Hotel uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Hong Thien 1 Hotel on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hong Thien 1 Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hong Thien 1 Hotel huonehinnat Hue ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hong Thien 1 Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hong Thien 1 Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Ruby Hotel9.3 Erinomainen (1 060 arvostelua)0 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Liikekeskusalk. 13 €
3-tähden hotelli
Pao Hotel
8.3 Erinomainen (78 arvostelua)0,06 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 15 €
3-tähden hotelli
Rosaleen Boutique Hotel8.8 Erinomainen (3 628 arvostelua)0,08 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 24 €
3-tähden hotelli
Jade Scene Hotel
9.3 Erinomainen (3 171 arvostelua)0,09 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 28 €
3-tähden hotelli
17 % halvempi
Vina Boutique Hotel
8.6 Erinomainen (48 arvostelua)0,19 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 9 €
3-tähden hotelli
Ideal Hotel Hue6.6 Hyvä (49 arvostelua)0,15 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Ravintolaalk. 12 €
2-tähden hotelli
Kinh Do Hotel
4.4 OK (2 arvostelua)0,18 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 12 €
3-tähden hotelli
Flora hotel
8.9 Erinomainen (207 arvostelua)0,19 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Taulu-tvalk. 12 €
2-tähden hotelli
Kly Boutique Hue
9.5 Erinomainen (4 arvostelua)0,15 kmalk. 16 €
3-tähden hotelli
Su'e homestay
9.4 Erinomainen (148 arvostelua)0,17 kmHuonepalvelu, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 13 €
3-tähden hotelli
Ruby Hotel9.3 Erinomainen (1 060 arvostelua)0 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Liikekeskusalk. 13 €
3-tähden hotelli
Jade Scene Hotel
9.3 Erinomainen (3 171 arvostelua)0,09 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 28 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

9,1
0,8 km
Hue Phu Bai
13,6 km