Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG

3 tähteä
8,0
Erittäin hyvä
perustuu 710 arvosteluihin
710 arvostelua
pe 18.9
-
la 19.9
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, ravintola ja kuntosali. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti ja ilmaiset lentokenttäkuljetukset. Lisäksi majoituspaikassa on baari/aulabaari, välipalabaari/deli ja ympäri vuorokauden auki oleva business center. Holiday Inn Houston NE - Bush Airport Area by IHG tarjoaa 142 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokerot ja kahvin-/teenkeitin. Jokainen huone on yksilöllisesti kalustettu. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Tyynyvalikoima on saatavilla. Satelliittikanavat takaavat viihteen.Käytössäsi on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 50+ Mbit/s). Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on ulkouima-allas ja kuntosali.
8,0
Erittäin hyvä
710 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG

pe 18.9
-
la 19.9
Tarjoukset:
68 €
Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Queen-huone, Standard-huone ja 24 lisää Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG tarjouksia.
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
68 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
91 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
72 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
74 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
79 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
96 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
99 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
128 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
102 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
142 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
104 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
109 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 2 queen-vuodetta
119 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
109 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
155 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
116 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
120 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
162 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Lentokenttäkuljetus

Arvostelut: Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG

8,0
Erittäin hyvä
710 todennettua arvostelua
Upea
342
Erittäin hyvä
158
Hyvä
75
OK
33
Kohtuullinen
30
Keskinkertainen
21
Heikko
51
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

18555 Kenswick Drive, Humble, TX 77338

Mitä lähistöltä löytyy

  • Deerbrook Mall3.6 km
  • Humble Civic Center & Arena Complex3.7 km
  • St. Luke Missionary Baptist Church3.7 km
  • Humble Oil Patch Golf Center5.1 km
  • Cypresswood Golf Club6.1 km
  • Houston Police Department Museum6.6 km
  • Kingwood Cove Golf Club6.8 km
  • Old MacDonald's Farm6.9 km
  • Tour 18 Golf Course7.1 km
  • Houston Grand Prix7.6 km
  • Golf Club of Houston7.9 km
  • Houston Waterworks Education Center10.4 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG

Missä kuussa Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiHoliday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG yöpymiseen on joulukuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 98 €. Kallein kuukausi on kesäkuu, jolloin hinta on 175 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG?

Halvin päivä varata Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG on lauantai, ja keskimääräinen yöhinta on 83 €. Kallein päivä on keskiviikko, jolloin hinta on 133 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG kannattaa varata?

Varaa noin 2 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG. Tämä voi tuoda sinulle noin 30 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG varaukselle

  • Missä Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG sijaitsee?

    Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG osoite naapurustossa George Bush Intercontinental Airport on 18555 Kenswick Drive, ja sen etäisyys kaupungin Humble keskustasta on 3,5 km. Hotellin Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG lähin maamerkki on Deerbrook Mall.

  • Mitkä ovat hotellin Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Tarjoaako Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG ilmaisen lentokenttäkuljetuksen?

    Kyllä, Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG tarjoaa ilmaisen lentokenttäkuljetuksen.

  • Kuinka kaukana Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG on lentokentältä?

    Hotellin Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG etäisyys on 4,4 km kentältä Houston George Bush Intcntl. Hotellin Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG etäisyys on 37,7 km kentältä Houston Hobby.

  • Onko hotellissä Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG huonehinnat Humble ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Holiday Inn Houston Ne - Bush Airport Area By IHG tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
21 % halvempiLa Quinta Inn & Suites by Wyndham Houston Bush Intl Airpt E7 Hyvä (997 arvostelua)0,3 kmKuntokeskus, Kahvinkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 66 €
3-tähden hotelli
48 % halvempiRamada by Wyndham Houston Intercontinental Airport East7 Hyvä (3 866 arvostelua)0,49 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 44 €
2-tähden hotelli
31 % halvempiRed Lion Inn & Suites Iah Airport East7 Hyvä (116 arvostelua)1,44 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, Lentokenttäkuljetusalk. 58 €
2-tähden hotelli
32 % halvempiSleep Inn And Suites Bush Intercontinental - Iah East6.6 Hyvä (837 arvostelua)1,49 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 57 €
3-tähden hotelli
48 % halvempiRamada by Wyndham Houston Intercontinental Airport East7 Hyvä (3 866 arvostelua)0,49 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 44 €
3-tähden hotelli
41 % halvempi
Wingate by Wyndham Humble/Houston Intercontinental Airport
6.5 Hyvä (1 518 arvostelua)1,63 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 50 €
2-tähden hotelli
32 % halvempiSleep Inn And Suites Bush Intercontinental - Iah East6.6 Hyvä (837 arvostelua)1,49 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 57 €
2-tähden hotelli
31 % halvempiRed Lion Inn & Suites Iah Airport East7 Hyvä (116 arvostelua)1,44 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, Lentokenttäkuljetusalk. 58 €
3-tähden hotelli
Staybridge Suites IAH Airport East By IHG
9 Erinomainen (123 arvostelua)1,69 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 115 €
2-tähden hotelli
27 % halvempiAmericas Best Value Inn & Suites Bush Intl Airport7.6 Hyvä (284 arvostelua)1,5 kmVain aikuisille, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 62 €
2-tähden hotelli
20 % halvempi
Best Western Houston Bush IAH Intercontinental Airport Inn
7.1 Hyvä (495 arvostelua)1,59 kmKuntokeskus, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 68 €
3-tähden hotelli
21 % halvempiLa Quinta Inn & Suites by Wyndham Houston Bush Intl Airpt E7 Hyvä (997 arvostelua)0,3 kmKuntokeskus, Kahvinkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 66 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

3,5 km
Houston George Bush Intcntl
4,4 km