Royal Sea Cliff Kona by Outrigger

0 tähtiluokitusta
8,1
Erittäin hyvä
perustuu 293 arvosteluihin
293 arvostelua
su 20.9
-
ma 21.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
200 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
200 €
King-huone, 1 king-vuode
211 €
King-huone, 1 king-vuode
233 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Täällä yöpyessäsi voit nauttia kaikista kodin mukavuuksista, joihin kuuluu jääkaappi ja uuni, sekä liesi ja astianpesukone. Muihin mukavuuksiin kuuluu pyyhkeet, keittoastiat ja ruokailuvälineet, leivänpaahdin ja silityslauta.
8,1
Erittäin hyvä
293 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Royal Sea Cliff Kona by Outrigger

su 20.9
-
ma 21.9
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
King-huone, 1 king-vuode
King-huone, 1 king-vuode
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, 1 twin-vuode
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Royal Sea Cliff Kona by Outrigger palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Poreamme
  • Keittiö
  • Tennis
  • Terassi/patio
  • Parveke
  • Ilmastointi
  • Kahvinkeitin
  • Grilli
  • Internet

Arvostelut: Royal Sea Cliff Kona by Outrigger

8,1
Erittäin hyvä
293 todennettua arvostelua
Upea
109
Erittäin hyvä
55
Hyvä
62
OK
26
Kohtuullinen
16
Keskinkertainen
10
Heikko
15
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Saat tarkan sijainnin varauksen jälkeen

Mitä lähistöltä löytyy

  • Alii Gardens Marketplace0.6 km
  • The Lotus Center1.6 km
  • Kona Farmers Market2.2 km
  • A Ala Hawaii Massage & Spa2.2 km
  • Pau Hana Massage2.3 km
  • Boss Frog's Dive Surf & Bike2.3 km
  • Kona Inn Shopping Village2.4 km
  • Mokuaikaua Church2.5 km
  • Hulihee Palace2.5 km
  • Ahu'ena Heiau2.6 km
  • Kamakahonu2.6 km
  • Kailua Pier2.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 750200140027, TA-110-817-9456-01, GE-110-817-9456-01

Royal Sea Cliff Kona by Outrigger

Missä kuussa Royal Sea Cliff Kona by Outrigger hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiRoyal Sea Cliff Kona by Outrigger yöpymiseen on syyskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 196 €. Kallein kuukausi on joulukuu, jolloin hinta on 558 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Royal Sea Cliff Kona by Outrigger?

Halvin päivä varata Royal Sea Cliff Kona by Outrigger on perjantai, ja keskimääräinen yöhinta on 234 €. Kallein päivä on maanantai, jolloin hinta on 535 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Royal Sea Cliff Kona by Outrigger kannattaa varata?

Varaa noin 12 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Royal Sea Cliff Kona by Outrigger. Tämä voi tuoda sinulle noin 78 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Royal Sea Cliff Kona by Outrigger varaukselle

  • Mitkä ovat hotellin Royal Sea Cliff Kona by Outrigger sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Royal Sea Cliff Kona by Outrigger sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Royal Sea Cliff Kona by Outrigger ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Royal Sea Cliff Kona by Outrigger tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Royal Sea Cliff Kona by Outrigger ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Royal Sea Cliff Kona by Outrigger tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Royal Sea Cliff Kona by Outrigger on lentokentältä?

    Hotellin Royal Sea Cliff Kona by Outrigger etäisyys on 14,7 km kentältä Kona Intl. Hotellin Royal Sea Cliff Kona by Outrigger etäisyys on 53,8 km kentältä Waimea (Big Island) Waimea Kohala.

  • Onko hotellissä Royal Sea Cliff Kona by Outrigger uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Royal Sea Cliff Kona by Outrigger on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Royal Sea Cliff Kona by Outrigger hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Royal Sea Cliff Kona by Outrigger huonehinnat Kailua-Kona ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Royal Sea Cliff Kona by Outrigger huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Royal Sea Cliff Kona by Outrigger tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
7 % halvempi
Castle at Royal Sea Cliff
7.8 Hyvä (3 arvostelua)0,02 kmUlkouima-allas, Poreamme, Keittiöalk. 257 €
Loma-asunto
5 % halvempi
Royal Sea Cliff #418 Pool Hot Tub & A/c!
9.5 Erinomainen (22 arvostelua)0,06 kmLangaton internet, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 261 €
Loma-asunto
Gorgeous Remodeled Condo Oceanfront! Sunset! Br
9.8 Erinomainen (75 arvostelua)0,07 kmYksityinen uima-allas, Parveke, ilmastointialk. 319 €
Loma-asunto
Beautiful ocean view two bedroom suite. Relax in paradise Over 400 reviews
9 Erinomainen (6 arvostelua)0,07 kmUlkouima-allas, Poreamme, Keittiöalk. 425 €
Loma-asunto
50 % halvempi
New Listing! Beautifully remodeled!
10 Erinomainen (2 arvostelua)0,15 kmUlkouima-allas, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 138 €
Loma-asunto
46 % halvempi
Oceanview Kailua-Kona Condo with Private Balcony!
8.5 Erinomainen (21 arvostelua)0,15 kmRannalla, Ulkouima-allas, Poreammealk. 148 €
Loma-asunto
38 % halvempi
Alii Villas#221
8 Erinomainen (3 arvostelua)0,17 kmUlkouima-allas, Keittiö, Tennisalk. 169 €
Loma-asunto
38 % halvempi
Summer Deal Oceanfront Kona Condo with Heated Pool and Lanai
8.9 Erinomainen (32 arvostelua)0,09 kmParveke, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 170 €
Loma-asunto
19 % halvempi
Oceanview + Beautiful Gardens + Oceanfront Kona Makai
10 Erinomainen (2 arvostelua)0,12 kmUlkouima-allas, Parveke, ilmastointialk. 224 €
Loma-asunto
Big Island Kona Makai 4205 1 Bedroom Condo
10 Erinomainen (11 arvostelua)0,13 kmIlmastointi, Kahvinkeitin, grillialk. 300 €
Loma-asunto
50 % halvempi
New Listing! Beautifully remodeled!
10 Erinomainen (2 arvostelua)0,15 kmUlkouima-allas, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 138 €
Loma-asunto
Villa On The Ocean - One Of Largest Condos On Alii Drive. Directly Oceanfront.
10 Erinomainen (27 arvostelua)0,16 kmPelihuone, Biljardipöytä, ilmastointialk. 746 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

2,3 km
Kona Intl
14,7 km