Guangzhou Bohua International Apartment

0 tähtiluokitusta
ma 28.9
-
ti 29.9
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Uusimmat tarjoukset hotellille Guangzhou Bohua International Apartment

ma 28.9
-
ti 29.9

Hotellin Guangzhou Bohua International Apartment palvelut

  • Keittiö
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesuhuone
  • Internet
  • Pankkiautomaatti
  • Valuutanvaihto
  • Jääkaappi

Sijainti

Saat tarkan sijainnin varauksen jälkeen

Mitä lähistöltä löytyy

  • Jinan University381 m
  • Canton Fair Complex2.5 km
  • Zhujiang New Town3.1 km
  • CITIC Plaza3.2 km
  • Guangzhou International Finance Center3.4 km
  • Tianhe Stadium3.6 km
  • Guangzhou Opera House3.7 km
  • Canton Tower3.7 km
  • Pazhou Pagoda4 km
  • Taikoo Hui5.1 km
  • Tianhe Coach Terminal Station5.1 km
  • Sun Yat-Sen University6.2 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 14:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Guangzhou Bohua International Apartment varaukselle

  • Mitkä ovat hotellin Guangzhou Bohua International Apartment sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Guangzhou Bohua International Apartment sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 14:00.

  • Kuinka kaukana Guangzhou Bohua International Apartment on lentokentältä?

    Hotellin Guangzhou Bohua International Apartment etäisyys on 29,1 km kentältä Foshan Shadi. Hotellin Guangzhou Bohua International Apartment etäisyys on 30 km kentältä Kanton Guangzhou Baiyunin kansainvälinen lentoasema.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Guangzhou Bohua International Apartment hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Guangzhou Bohua International Apartment huonehinnat Kanton ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Guangzhou Bohua International Apartment huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Guangzhou Bohua International Apartment tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
34 % halvempi
Qiansu (Jinan University Branch)
0,1 kmalk. 20 €
Loma-asunto
31 % halvempi
Xiaoqingyu Apartment (Kaixuan North Street Branch)
0,11 kmalk. 21 €
Loma-asunto
43 % halvempi
Yi nuo Apartment
0,89 kmalk. 17 €
Loma-asunto
Royal Star Apartment Central City Branch
8.4 Erinomainen (72 arvostelua)1,02 kmNäkymä kaupunkiin, Näkymä joelle, Keittiöalk. 46 €
Loma-asunto
43 % halvempi
Yi nuo Apartment
0,89 kmalk. 17 €
Loma-asunto
37 % halvempi
Xinyue Hotel Apartment (Guangzhou Tianhe Park Metro Station Branch)
1,08 kmalk. 19 €
Loma-asunto
34 % halvempi
Qiansu (Jinan University Branch)
0,1 kmalk. 20 €
Loma-asunto
31 % halvempi
Xiaoqingyu Apartment (Kaixuan North Street Branch)
0,11 kmalk. 21 €
Loma-asunto
Royal Star Apartment Central City Branch
8.4 Erinomainen (72 arvostelua)1,02 kmNäkymä kaupunkiin, Näkymä joelle, Keittiöalk. 46 €
Loma-asunto
34 % halvempi
Qiansu (Jinan University Branch)
0,1 kmalk. 20 €
Loma-asunto
31 % halvempi
Xiaoqingyu Apartment (Kaixuan North Street Branch)
0,11 kmalk. 21 €
Loma-asunto
43 % halvempi
Yi nuo Apartment
0,89 kmalk. 17 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,8 km
Foshan Shadi
29,1 km