Belinda Hotel

3 tähteä
8,9
Erittäin hyvä
perustuu 679 arvosteluihin
679 arvostelua
la 8.8
-
su 9.8
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
70 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Kahden hengen, 1 twin-vuode
70 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
70 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
70 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Baari/aulabaari, allasbaari ja kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa kuuluvat tämän hotellin palveluihin. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti sekä ilmainen buffetaamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on kauden mukainen ulkouima-allas, kuivapesulapalvelu ja pyykinpesutilat. Belinda Hotel tarjoaa 45 huonetta, joissa on minibaari ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on parveke. Taulutelevisio, satelliittikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku, sadesuihkupää ja ilmaiset hygieniatuotteet. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on kauden mukainen ulkouima-allas. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,9
Erittäin hyvä
679 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Belinda Hotel

la 8.8
-
su 9.8
Kahden hengen, 1 twin-vuode
70 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
70 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
70 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
74 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
75 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
84 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
121 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
126 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Belinda Hotel palvelut

  • Snorklaus
  • Ulkouima-allas
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmainen pysäköinti
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Palvelut ja mukavuudet

  • Autonvuokraus
  • Herätyspalvelu
  • Tallelokero
  • Valuutanvaihto
  • Huonepalvelu
  • Opastetun kierroksen tiski
  • Pääsy avaimella
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • Vesipullo
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Kylpyhuone

  • Korotettu WC-istuin
  • Suihku
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Ulkoilmakylpy
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone
  • Suihkukaappi

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Merinäkymä
  • Äänieristettyjä huoneita
  • Äänieristys
  • Puhelin
  • Laatta-/marmorilattia
  • Näkymä uima-altaalle
  • Säilytystila saatavilla

Uima-allas ja kylpylä

  • Suolaisen veden uima-allas
  • Hieronta
  • Allasbaari
  • Ulkouima-allas
  • Allaspyyhkeet
  • Allas näköalalla

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Savuton
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin
  • Erillinen tupakointialue

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • 24 tunnin vartiointi
  • Kassakaappi

Media ja viihde

  • Radio
  • Taulu-tv
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Rantatuolit
  • Parveke
  • Puutarha

Pysäköinti ja kuljetus

  • Katupysäköinti
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
  • Ilmainen pysäköinti

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Ruokailu

  • Minibaari
  • Baari/oleskelutila
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen

Tekemistä

  • Sukeltaminen
  • Sukellus
  • Snorklaus

Makuuhuone

  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Työtila

  • Faksi/kopiokone

Perheystävällinen

  • Lapsiystävällinen buffet

Arvostelut: Belinda Hotel

8,9
Erittäin hyvä
679 todennettua arvostelua
Upea
448
Erittäin hyvä
123
Hyvä
63
OK
18
Kohtuullinen
13
Keskinkertainen
3
Heikko
11
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Küçük Çakil Mah, Kaş 07580

Mitä lähistöltä löytyy

  • Sirena Diving Center383 m
  • Big Pebble Beach0.7 km
  • Hellenistic Theatre1 km
  • Kaş Antik Tiyatrosu1.1 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 2022-7-0806

Milloin varata huone Belinda Hotel hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Belinda Hotel varaukselle

  • Missä Belinda Hotel sijaitsee?

    Belinda Hotel osoite on Küçük Çakil Mah, ja sen etäisyys kaupungin Kaş keskustasta on 0,7 km. Hotellin Belinda Hotel lähin maamerkki on Sirena Diving Center.

  • Mitkä ovat hotellin Belinda Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Belinda Hotel sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Belinda Hotel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Belinda Hotel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Belinda Hotel ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Belinda Hotel tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Belinda Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Belinda Hotel etäisyys on 8,7 km kentältä Kastelorizo. Hotellin Belinda Hotel etäisyys on 95,5 km kentältä Dalaman.

  • Onko hotellissä Belinda Hotel uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Belinda Hotel on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Belinda Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Belinda Hotel huonehinnat Kaş ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Belinda Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Belinda Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Hera Hotel8.1 Erinomainen (187 arvostelua)0,04 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ulkouima-allasalk. 112 €
3-tähden hotelli
33 % halvempi
Kas Maki Hotel
9.2 Erinomainen (64 arvostelua)0,04 kmYksityinen ranta, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 60 €
3-tähden hotelli
Aqua Princess8.7 Erinomainen (394 arvostelua)0,05 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ulkouima-allasalk. 115 €
3-tähden hotelli
Medusa Hotel8.2 Erinomainen (561 arvostelua)0,06 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ulkouima-allasalk. 97 €
3-tähden hotelli
42 % halvempi
Kuytu Bed & Breakfast
7.6 Hyvä (174 arvostelua)0,48 kmBaari/oleskelutila, Kaapeli- tai satelliittitelevisio, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 53 €
3-tähden hotelli
33 % halvempi
Kas Maki Hotel
9.2 Erinomainen (64 arvostelua)0,04 kmYksityinen ranta, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 60 €
1-tähden hotelli
32 % halvempi
Talay Pansiyon
9.1 Erinomainen (166 arvostelua)0,2 kmSnorklaus, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 61 €
1-tähden hotelli
23 % halvempi
Caretta Pansiyon
8.8 Erinomainen (231 arvostelua)0,24 kmalk. 70 €
2-tähden hotelli
Paydos Pansiyon
9.8 Erinomainen (43 arvostelua)0,32 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvilaalk. 139 €
4-tähden hotelli
Rhapsody Hotel Kas9.6 Erinomainen (139 arvostelua)0,13 kmSnorklaus, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 124 €
3-tähden hotelli
Hotel Ferah
9.4 Erinomainen (94 arvostelua)0,18 kmRannalla, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 110 €
2-tähden hotelli
Nur Hotel9.4 Erinomainen (324 arvostelua)0,18 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Pysäköintipalvelualk. 100 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

8,7
0,7 km