R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi

2 tähteä
8,2
Erittäin hyvä
perustuu 314 arvosteluihin
314 arvostelua
la 3.10
-
su 4.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Ideally set in Kyoto, Washington R&B Hotel Kyoto Station Hachijoguchi offers a buffet breakfast and free WiFi. This 3-star hotel has air-conditioned rooms with a private bathroom. The property is set in the Minami Ward district. The units in the hotel are equipped with a kettle. All guest rooms in Washington R&B Hotel Kyoto Station Hachijoguchi are fitted with a flat-screen TV and free toiletries. Staff at the accommodation are always available to provide information at the reception. Itami Airport is 43 km from the property.
8,2
Erittäin hyvä
314 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi

la 3.10
-
su 4.10
Tarjoukset:
56 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Standard-huone ja 0 lisää R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi tarjouksia.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
56 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi palvelut

  • Ilmainen langaton internet
  • Taulu-tv
  • TV
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Internet
  • Pyykinpesuhuone
  • Hiustenkuivain
  • 24h-vastaanotto
  • Jääkaappi
  • Herätyspalvelu

Arvostelut: R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi

8,2
Erittäin hyvä
314 todennettua arvostelua
Upea
75
Erittäin hyvä
73
Hyvä
83
OK
37
Kohtuullinen
25
Keskinkertainen
13
Heikko
8
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

41-1 Kamidonoda-cho, Kioto 601-8002

Mitä lähistöltä löytyy

  • Central Kyoto327 m
  • Kyoto Tower0.5 km
  • Hoko-ji Temple1.5 km
  • Fushimi Inari Shrine2.1 km
  • Karasuma Line2.2 km
  • Nishiki Market2.5 km
  • Kiyomizu-dera2.7 km
  • Gion2.7 km
  • Yasaka Shrine2.8 km
  • Nijo Castle3.6 km
  • Kyoto Municipal Museum of Art4 km
  • Katsura Imperial Villa4.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 京都市指令保保生第40号

R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi

Mikä on halvin viikonpäivä varata R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi?

Halvin päivä varata R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi on tiistai, ja keskimääräinen yöhinta on 21 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 100 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi varaukselle

  • Missä R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi sijaitsee?

    R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi osoite naapurustossa Minami on 41-1 Kamidonoda-cho, ja sen etäisyys kaupungin Kioto keskustasta on 2,8 km. Hotellin R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi lähin maamerkki on Central Kyoto.

  • Mitkä ovat hotellin R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

  • Tarjoaako R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi on lentokentältä?

    Hotellin R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi etäisyys on 36,6 km kentältä Osaka Itami.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi huonehinnat Kioto ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän R B Hotel Kyoto Eki Hachijoguchi tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Hotel Vischio Kyoto By Granvia
9.2 Erinomainen (5 894 arvostelua)0,04 kmKuntokeskus, Ravintola, Ilmainen langaton internetalk. 94 €
3-tähden hotelli
Kyo Machiya Hachijo
8.8 Erinomainen (70 arvostelua)0,05 kmLangaton internet, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 248 €
4-tähden hotelli
Rihga Gran Kyoto
9 Erinomainen (4 734 arvostelua)0,09 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 67 €
3-tähden hotelli
8 % halvempi
Eph Kyoto
9.2 Erinomainen (992 arvostelua)0,09 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 62 €
3-tähden hotelli
43 % halvempi
Hotel M's Est Kyoto Station South
8.7 Erinomainen (4 990 arvostelua)0,14 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 39 €
3-tähden hotelli
38 % halvempi
Hotel Briller Kyoto Station South
8.1 Erinomainen (785 arvostelua)0,16 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 42 €
3-tähden hotelli
33 % halvempi
Henn na Hotel Premier Kyoto Eki Hachijoguchimae
8.6 Erinomainen (3 208 arvostelua)0,25 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 45 €
3-tähden hotelli
30 % halvempi
Hotel The M's Kyoto
9.1 Erinomainen (5 493 arvostelua)0,16 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 47 €
2-tähden hotelli
Kyo Oyado Muromachi
9.6 Erinomainen (124 arvostelua)0,18 kmLangaton internetalk. 746 €
3-tähden hotelli
Hotel Imagine Kyoto
9.3 Erinomainen (1 264 arvostelua)0,17 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 89 €
4-tähden hotelli
Hotel Vischio Kyoto By Granvia
9.2 Erinomainen (5 894 arvostelua)0,04 kmKuntokeskus, Ravintola, Ilmainen langaton internetalk. 94 €
3-tähden hotelli
8 % halvempi
Eph Kyoto
9.2 Erinomainen (992 arvostelua)0,09 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 62 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

2,8 km
Osaka Itami
36,6 km