Bro&Sis Place

3 tähteä
7,6
Hyvä
perustuu 599 arvosteluihin
599 arvostelua
la 5.9
-
su 6.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
31 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
31 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
31 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
34 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Rooms Make yourself at home in one of the 13 air-conditioned rooms featuring refrigerators and flat-screen televisions. Complimentary wireless Internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Private bathrooms with showers feature complimentary toiletries and hair dryers. Conveniences include desks and complimentary bottled water, and housekeeping is provided daily. Amenities Take in the views from a terrace and make use of amenities such as complimentary wireless Internet access and tour/ticket assistance. Property Location When you a stay at Bro&Sis Place in Koh Tao, you'll be on the beach, just steps from Mae Haad Bay and Mae Haad Pier. This beach guesthouse is 0.8 mi (1.3 km) from Sairee Beach and 1.5 mi (2.5 km) from Shark Bay. Dining At Bro&Sis Place, enjoy a satisfying meal at the restaurant. Wrap up your day with a drink at the bar/lounge. Optional Charges The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out. Credit card charges are subject to a surcharge The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. Check-In Checkin starts at 2:00 PM Checkin end at 8:00 PM The minimum age of Checkin 18 Extra-person charges may apply and vary depending on property policy Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed This property accepts credit cards The front desk is open daily from 8 AM - 8 PM. This property doesn't offer after-hours check-in. Front desk staff will greet guests on arrival. Check-Out Checkout is done at 12:00 PM Pets Pets not allowed General instructions No rollaway/extra beds available No cribs (infant beds) available Social distancing measures are in place
7,6
Hyvä
599 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Bro&Sis Place

la 5.9
-
su 6.9
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
31 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
37 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
31 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
37 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
34 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
47 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
35 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
37 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Bro&Sis Place palvelut

  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Pyykinpesuhuone
  • Jääkaappi
  • Ilmastointi
  • Sukeltaminen
  • Biljardipöytä
  • Säilytystila saatavilla

Tekemistä

  • Biljardipöytä
  • Sukeltaminen

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmastointi

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone

Ruokailu

  • Jääkaappi

Yleistä

  • Säilytystila saatavilla

Palvelut ja mukavuudet

  • Huonepalvelu

Arvostelut: Bro&Sis Place

7,6
Hyvä
599 todennettua arvostelua
Upea
209
Erittäin hyvä
120
Hyvä
108
OK
62
Kohtuullinen
33
Keskinkertainen
39
Heikko
28
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

10 Moo 2, Ko Tao 84360

Mitä lähistöltä löytyy

  • Mae Haad Pier59 m
  • Mae Haad Bay96 m
  • Jansom Bay0.7 km
  • Sairee Beach1.1 km
  • Sai Nuan Beach1.4 km
  • June Juea Beach1.9 km
  • Chalok Baan Kao2 km
  • Thian Og Bay2.2 km
  • Ao Leuk2.3 km
  • Tanote Bay2.6 km
  • Haad Sai Daeng Beach2.6 km
  • Shark Island3.2 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 12:30 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Bro&Sis Place

Mikä on halvin viikonpäivä varata Bro&Sis Place?

Halvin päivä varata Bro&Sis Place on torstai, ja keskimääräinen yöhinta on 31 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 42 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Bro&Sis Place varaukselle

  • Missä Bro&Sis Place sijaitsee?

    Bro&Sis Place osoite on 10 Moo 2, ja sen etäisyys kaupungin Ko Tao keskustasta on 1,7 km. Hotellin Bro&Sis Place lähin maamerkki on Mae Haad Pier.

  • Mitkä ovat hotellin Bro&Sis Place sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Bro&Sis Place sisäänkirjautumisaika on 12:30 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Bro&Sis Place ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Bro&Sis Place tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Bro&Sis Place on lentokentältä?

    Hotellin Bro&Sis Place etäisyys on 64,9 km kentältä Ko Samui. Hotellin Bro&Sis Place etäisyys on 86,1 km kentältä Chumphon.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Bro&Sis Place hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Bro&Sis Place huonehinnat Ko Tao ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Bro&Sis Place huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Bro&Sis Place tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
25 % halvempi
cafe del sol
7.5 Hyvä (48 arvostelua)0,16 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 24 €
4-tähden hotelli
Lücke Boutique Hotel - Adults only
9.2 Erinomainen (391 arvostelua)0,19 kmYksityinen ranta, vain aikuisille, snorklausalk. 64 €
2-tähden hotelli
Utopia Guesthouse
9.2 Erinomainen (59 arvostelua)0,21 kmalk. 106 €
3-tähden hotelli
Blue Diamond Resort8.3 Erinomainen (1 368 arvostelua)0,23 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ulkouima-allasalk. 53 €
3-tähden hotelli
39 % halvempiSave Bungalows8.1 Erinomainen (5 arvostelua)0,26 kmSnorklaus, Ilmainen langaton internet, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 19 €
3-tähden hotelli
25 % halvempi
cafe del sol
7.5 Hyvä (48 arvostelua)0,16 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 24 €
5-tähden hotelli
Bluegelato House & Hostel
0,26 kmalk. 48 €
3-tähden hotelli
Blue Diamond Resort8.3 Erinomainen (1 368 arvostelua)0,23 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ulkouima-allasalk. 53 €
4-tähden hotelli
Lücke Boutique Hotel - Adults only
9.2 Erinomainen (391 arvostelua)0,19 kmYksityinen ranta, vain aikuisille, snorklausalk. 64 €
2-tähden hotelli
Utopia Guesthouse
9.2 Erinomainen (59 arvostelua)0,21 kmalk. 106 €
3-tähden hotelli
Blue Diamond Resort8.3 Erinomainen (1 368 arvostelua)0,23 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ulkouima-allasalk. 53 €
3-tähden hotelli
39 % halvempiSave Bungalows8.1 Erinomainen (5 arvostelua)0,26 kmSnorklaus, Ilmainen langaton internet, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 19 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

7,4
1,7 km