Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur

3 tähteä
7,9
Hyvä
perustuu 2832 arvosteluihin
2832 arvostelua
la 31.10
-
su 1.11
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu concierge-palvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja tallelokero vastaanotossa. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Izumi Hotel Bukit Bintang tarjoaa 108 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokerot ja ilmainen pullovesi. 32-tuumainen LED-televisio, satelliittikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku, sadesuihkupää, bidee, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Siivous on saatavilla päivittäin.
7,9
Hyvä
2832 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur

la 31.10
-
su 1.11
Tarjoukset:
27 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Standard-huone, Superior-huone ja 20 lisää Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur tarjouksia.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
27 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
31 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
28 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
28 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
30 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
32 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
34 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
32 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
39 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
53 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
40 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
42 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur palvelut

  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Internet

Arvostelut: Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur

7,9
Hyvä
2832 todennettua arvostelua
Upea
1071
Erittäin hyvä
638
Hyvä
499
OK
253
Kohtuullinen
164
Keskinkertainen
91
Heikko
116
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

85, Jalan Berangan, Kuala Lumpur 50200

Mitä lähistöltä löytyy

  • Bukit Bintang Monorail Station213 m
  • Pavilion Kuala Lumpur0.4 km
  • محطة القطار امبي0.5 km
  • كوالا لمبور المركز الاتفاقية0.8 km
  • Menara Kuala Lumpur Tower0.9 km
  • مركز مدينة كوالالامبور بارك1 km
  • مركز سوريا تسوق كوالالمبور1.2 km
  • Petronas Towers1.2 km
  • Merdeka Stadium1.4 km
  • Calle Petaling1.4 km
  • مسجد جامك1.6 km
  • Merdeka Square1.8 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

syyskuu
syyskuu
32 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur

Missä kuussa Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiIzumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur yöpymiseen on toukokuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 29 €. Kallein kuukausi on helmikuu, jolloin hinta on 37 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur?

Halvin päivä varata Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur on perjantai, ja keskimääräinen yöhinta on 31 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 35 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur kannattaa varata?

Varaa noin 10 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur. Tämä voi tuoda sinulle noin 27 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur varaukselle

  • Missä Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur sijaitsee?

    Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur osoite naapurustossa Bukit Bintang on 85, Jalan Berangan, ja sen etäisyys kaupungin Kuala Lumpur keskustasta on 2,7 km. Hotellin Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur lähin maamerkki on Bukit Bintang Monorail Station.

  • Mitkä ovat hotellin Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur on lentokentältä?

    Hotellin Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur etäisyys on 17,4 km kentältä Kuala Lumpur Subang. Hotellin Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur etäisyys on 45,4 km kentältä Kuala Lumpur Intl.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur huonehinnat Kuala Lumpurissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Izumi Hotel Bukit Bintang Kuala Lumpur tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
59 % halvempi
Hotel Msp
4.5 OK (131 arvostelua)0,07 kmLangaton internet, Taulu-tv, TValk. 11 €
2-tähden hotelli
28 % halvempi
Raissa Boutique Hotel
7.7 Hyvä (736 arvostelua)0,08 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 19 €
4-tähden hotelli
The Kuala Lumpur Journal Hotel8.9 Erinomainen (5 252 arvostelua)0,09 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 77 €
3-tähden hotelli
55 % halvempiAlor Boutique Hotel6 Hyvä (402 arvostelua)0,1 kmTV, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 12 €
2-tähden hotelli
66 % halvempi
Spot On 90139 Hotel Galaxy
5.8 OK (39 arvostelua)0,17 kmLangaton internetalk. 9 €
3-tähden hotelli
59 % halvempi
Hotel Msp
4.5 OK (131 arvostelua)0,07 kmLangaton internet, Taulu-tv, TValk. 11 €
3-tähden hotelli
55 % halvempiAlor Boutique Hotel6 Hyvä (402 arvostelua)0,1 kmTV, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 12 €
2-tähden hotelli
48 % halvempi
Funky Crib Hotel
0,14 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 14 €
4-tähden hotelli
The Kuala Lumpur Journal Hotel8.9 Erinomainen (5 252 arvostelua)0,09 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 77 €
4-tähden hotelli
Wolo Kuala Lumpur8.9 Erinomainen (4 833 arvostelua)0,14 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 62 €
1-tähden hotelli
Hotel Imperial Bukit Bintang8.8 Erinomainen (2 014 arvostelua)0,1 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 31 €
4-tähden hotelli
ANSA Hotel Kuala Lumpur8.6 Erinomainen (3 528 arvostelua)0,2 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 62 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,2
2,7 km
Kuala Lumpur Subang
17,4 km