Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint

4 tähteä
8,5
Erittäin hyvä
perustuu 6368 arvosteluihin
6368 arvostelua
ke 23.9
-
to 24.9
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Hotelli tarjoaa vieraille 4-tähden asumista kuten myös nopean sisään-/uloskirjautumisen, ilmaisen langattoman internet-yhteyden julkisissa tiloissa ja 24-tunnin vastaanoton. Se tarjoaa vieraille myös matkatavarasäilytyksen, kassakaapin ja concierge-palvelun.

Kuivapesu, lounge-tila ja 24-tunnin vartiointi ovat muutamia saatavilla olevista hotellin tarjoamista palveluista. Kauniilla säällä ulkoterassi tarjoaa ihanteellisen paikan rentoutumiselle.

Hotellissa on 267 huonetta, jotka on varustettu kaikilla mukavuuksilla varmistaen mukavan oleskelun vieraille.

Majoitusasiakkaille on tarjolla kuumia ruokia sisältävä aamupala VQ sekä Shikumen ravintoloissa aamuisin ennen kuin vieraat suuntaavat tutustumaan paikallisnähtävyyksiin. Ne vierailijat, jotka haluavat rentoutua virvokkeen äärellä, voivat tehdä sen paikan päällä sijaitsevassa baarissa. Vieraat voivat myös käydä jossakin lähialueen monista baareista ja kahviloista.

8,5
Erittäin hyvä
6368 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint

ke 23.9
-
to 24.9
Tarjoukset:
116 €
Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Superior-huone, Standard-huone ja 48 lisää Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint tarjouksia.
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
116 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
136 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 king-vuode
120 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
180 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 twin-vuode
139 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
269 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
146 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
179 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 king-vuode
147 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
183 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
158 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
346 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
163 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
228 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
169 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
224 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 king-vuode
172 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 king-vuode
324 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 king-vuode
181 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
185 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
183 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
228 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
354 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
230 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
371 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
237 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
280 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
316 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 king-vuode
348 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
437 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint palvelut

  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv

Arvostelut: Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint

8,5
Erittäin hyvä
6368 todennettua arvostelua
Upea
3656
Erittäin hyvä
1331
Hyvä
661
OK
277
Kohtuullinen
193
Keskinkertainen
95
Heikko
156
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

9 Aldgate High Street, Lontoo, EC3N 1AH

Mitä lähistöltä löytyy

  • Tower of London0.7 km
  • Tower Bridge1 km
  • Shard London Bridge1.3 km
  • Saint Paul's Cathedral1.6 km
  • East End2.3 km
  • Waterloo3 km
  • London Eye3.3 km
  • Strand3.3 km
  • British Museum3.6 km
  • Central London3.7 km
  • Charing Cross3.7 km
  • Trafalgar Square3.7 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

Keskim. hinta (viikonloppuyö)

helmikuu
marraskuu
187 €
214 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 23 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 16 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.
Keskimääräinen pe ja la hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint

Missä kuussa Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiLeonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint yöpymiseen on tammikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 168 €. Kallein kuukausi on kesäkuu, jolloin hinta on 270 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint?

Halvin päivä varata Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint on maanantai, ja keskimääräinen yöhinta on 175 €. Kallein päivä on sunnuntai, jolloin hinta on 341 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint kannattaa varata?

Varaa noin 11 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint. Tämä voi tuoda sinulle noin 67 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

KAYAKin osuvimmat vinkit Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint majoittumiseen

  • Jos etsit halpaa huonetta hotellista Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint, harkitse majoittumista matalasesongin aikana. Halvimmat tarjoukset löytyvät yleensä helmikuuta ja maaliskuuta.
  • Hinnat voivat myös vaihdella sen mukaan, minä viikonpäivänä majoitut. Löydät parhaat huonetarjoukset hotellistaLeonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint keskiviikko ja torstai. perjantai on yleensä kaikkein kallein päivä.
  • Halvin hinta, jolla huone Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 180 €, kun taas kallein hinta oli 180 €.
  • Kuinka kauan sinun pitäisi majoittua hotellissa Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint? KAYAK- käyttäjät varaavat yleensä huoneet 2 päiväksi.

Useimmin kysytyt kysymykset Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint varaukselle

  • Missä Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint sijaitsee?

    Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint osoite naapurustossa Lontoon city on 9 Aldgate High Street, ja sen etäisyys kaupungin Lontoo keskustasta on 3,8 km. Hotellin Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint lähin maamerkki on Tower of London.

  • Mitkä ovat hotellin Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint on lentokentältä?

    Hotellin Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint etäisyys on 8,7 km kentältä Lontoo London City lentoasema.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint huonehinnat Lontoossa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Leonardo Hotel London Aldgate - formerly Hotel Saint tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Canopy by Hilton London City
8.7 Erinomainen (1 379 arvostelua)0,12 kmKuntokeskus, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 223 €
3-tähden hotelli
61 % halvempi
Travelodge London City
0,14 kmRavintolaalk. 70 €
4-tähden hotelli
Hotel Indigo London - Tower Hill By IHG8.8 Erinomainen (970 arvostelua)0,16 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 207 €
3-tähden hotelli
10 % halvempiHotel Motel One London Tower Hill8.6 Erinomainen (6 715 arvostelua)0,16 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 162 €
3-tähden hotelli
61 % halvempi
Travelodge London City
0,14 kmRavintolaalk. 70 €
2-tähden hotelli
59 % halvempi
City Rooms
6.9 Hyvä (1 339 arvostelua)0,25 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, TValk. 74 €
3-tähden hotelli
31 % halvempiTravelodge London Liverpool Street6.1 Hyvä (2 arvostelua)0,23 kmalk. 125 €
3-tähden hotelli
30 % halvempi
London Homes - Aldgate Flats
6.9 Hyvä (1 395 arvostelua)0,28 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 127 €
4-tähden hotelli
Saco Aldgate - Altitude
9.2 Erinomainen (4 arvostelua)0,26 kmKaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 483 €
4-tähden hotelli
Sir Devonshire Square Part Of Sircle Collection
9.1 Erinomainen (147 arvostelua)0,3 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 223 €
4-tähden hotelli
The Chamberlain Hotel8.9 Erinomainen (5 432 arvostelua)0,22 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 199 €
4-tähden hotelli
Hotel Indigo London - Tower Hill By IHG8.8 Erinomainen (970 arvostelua)0,16 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 207 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

3,8 km
Lontoo London City lentoasema
8,7 km