Aparthotel Adagio access München City Olympiapark

4 tähteä
8,1
Erittäin hyvä
perustuu 4134 arvosteluihin
4134 arvostelua
to 22.10
-
pe 23.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus, itsepalvelupysäköinti ja pyykinpesutilat. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, elintarvikemyymälä ja puutarha. Siivouspalvelu on saatavilla kerran viikossa. Aparthotel Adagio Access Muenchen City Olympiapark tarjoaa 160 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokerot ja hiustenkuivaaja. Taulutelevisio, satelliittikanavat. Tämän 3 tähden hotelli huoneissa on keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Allergiatestatut vuodevaatteet, pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla viikottain. Tässä hotelli käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus.
8,1
Erittäin hyvä
4134 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Aparthotel Adagio access München City Olympiapark

to 22.10
-
pe 23.10
Tarjoukset:
56 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen, Standard-huone ja 9 lisää Aparthotel Adagio access München City Olympiapark tarjouksia.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
56 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
56 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
58 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
68 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
65 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
66 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
147 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
69 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
70 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
77 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
77 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Aparthotel Adagio access München City Olympiapark palvelut

  • Kuntokeskus
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Internet
  • Pysäköinti

Arvostelut: Aparthotel Adagio access München City Olympiapark

8,1
Erittäin hyvä
4134 todennettua arvostelua
Upea
1578
Erittäin hyvä
1019
Hyvä
716
OK
311
Kohtuullinen
252
Keskinkertainen
101
Heikko
157
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Am Oberwiesenfeld 20, 80809 München, Baijeri

Mitä lähistöltä löytyy

  • Olympiapark1.5 km
  • Olympic Stadium1.7 km
  • Schloss Nymphenburg4.5 km
  • Technical University of Munich4.6 km
  • Alte Pinakothek4.8 km
  • Allianz5 km
  • Ludwig-Maximilians-Universität München5 km
  • Englischer Garten5.3 km
  • Münchner Residenz5.8 km
  • Frauenkirche5.9 km
  • Munich City Centre6 km
  • Oktoberfest6.1 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Aparthotel Adagio access München City Olympiapark

Missä kuussa Aparthotel Adagio access München City Olympiapark hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiAparthotel Adagio access München City Olympiapark yöpymiseen on helmikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 67 €. Kallein kuukausi on syyskuu, jolloin hinta on 259 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Aparthotel Adagio access München City Olympiapark?

Halvin päivä varata Aparthotel Adagio access München City Olympiapark on maanantai, ja keskimääräinen yöhinta on 65 €. Kallein päivä on torstai, jolloin hinta on 254 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Aparthotel Adagio access München City Olympiapark kannattaa varata?

Varaa noin 11 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Aparthotel Adagio access München City Olympiapark. Tämä voi tuoda sinulle noin 72 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

KAYAKin osuvimmat vinkit Aparthotel Adagio access München City Olympiapark majoittumiseen

  • Kuinka kauan sinun pitäisi majoittua hotellissa Aparthotel Adagio access München City Olympiapark? KAYAK- käyttäjät varaavat yleensä huoneet 5 päiväksi.

Useimmin kysytyt kysymykset Aparthotel Adagio access München City Olympiapark varaukselle

  • Missä Aparthotel Adagio access München City Olympiapark sijaitsee?

    Aparthotel Adagio access München City Olympiapark osoite naapurustossa Milbertshofen-Am Hart on Am Oberwiesenfeld 20, ja sen etäisyys kaupungin München keskustasta on 6 km. Hotellin Aparthotel Adagio access München City Olympiapark lähin maamerkki on Olympiapark.

  • Mitkä ovat hotellin Aparthotel Adagio access München City Olympiapark sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Aparthotel Adagio access München City Olympiapark sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Aparthotel Adagio access München City Olympiapark ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Aparthotel Adagio access München City Olympiapark tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Aparthotel Adagio access München City Olympiapark on lentokentältä?

    Hotellin Aparthotel Adagio access München City Olympiapark etäisyys on 22,7 km kentältä Oberpfaffenhofen. Hotellin Aparthotel Adagio access München City Olympiapark etäisyys on 25,6 km kentältä München Franz Josef Strauss.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Aparthotel Adagio access München City Olympiapark hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Aparthotel Adagio access München City Olympiapark huonehinnat Münchenissä ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Aparthotel Adagio access München City Olympiapark huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Aparthotel Adagio access München City Olympiapark tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
Apartment for 4 people - 1 bedroom
0,13 kmIlmastointi, Kahvinkeitinalk. 135 €
1-tähden hotelli
16 % halvempiIbis Budget München City Olympiapark7.6 Hyvä (5 483 arvostelua)0,16 kmLangaton internet, Liikekeskus, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 53 €
3-tähden hotelli
H2 Hotel München Olympiapark
8.3 Erinomainen (18 821 arvostelua)0,16 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 105 €
4-tähden hotelli
Leonardo Royal Hotel Munich8.7 Erinomainen (8 162 arvostelua)0,19 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 85 €
1-tähden hotelli
16 % halvempiIbis Budget München City Olympiapark7.6 Hyvä (5 483 arvostelua)0,16 kmLangaton internet, Liikekeskus, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 53 €
3-tähden hotelli
4 % halvempiB&B Hotel München-Olympiapark7.8 Hyvä (6 538 arvostelua)0,98 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 61 €
3-tähden hotelli
The Base Munich
8.4 Erinomainen (642 arvostelua)1,64 kmVain aikuisille, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 69 €
Loma-asunto
Numa Munich Viktoria
8.2 Erinomainen (2 287 arvostelua)0,88 kmKeittiö, keittokomero, Kahvinkeitinalk. 73 €
Loma-asunto
Oasis at Olympiapark - quiet 2 room apartment, near center, Oktoberfest, fair
9.8 Erinomainen (61 arvostelua)0,91 kmPoreamme, Parveke, petivaatteetalk. 199 €
Loma-asunto
Munich Penthouse with Kitchen, Roofgarden and Parking
9.4 Erinomainen (13 arvostelua)1,44 kmNäkymä kaupunkiin, Keittiö, keittokomeroalk. 338 €
3-tähden hotelli
House of Records
8.9 Erinomainen (909 arvostelua)1,46 kmLangaton internet, Kahvila, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 77 €
3-tähden hotelli
Holiday Inn Express Munich - Olympiapark By IHG
8.8 Erinomainen (2 436 arvostelua)0,56 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 103 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

6,0 km
München Franz Josef Strauss
25,6 km