Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western

3 tähteä
8,5
Erittäin hyvä
perustuu 687 arvosteluihin
687 arvostelua
ti 27.10
-
ke 28.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, ravintola ja baari/aulabaari. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on express-sisäänkirjautuminen, express-uloskirjautuminen ja hääpalvelut. Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western tarjoaa 19 huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Näissä yksilöllisesti sisustetuissa ja kalustetuissa huoneissa on työpöytä. LCD-televisio, satelliittikanavat. Tämä hotelli tarjoaa huonehintaan sisältyvän kiinteän ja langattoman internetyhteyden. Lisäksi huoneissa on ilmaiset hygieniatuotteet ja kannettava tuuletin. Siivous päivittäin ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä. Tässä hotellissa käytössäsi on ulkouima-allas.
8,5
Erittäin hyvä
687 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western

ti 27.10
-
ke 28.10
Tarjoukset:
99 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Standard-huone, Superior-huone ja 17 lisää Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western tarjouksia.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
99 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
131 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
100 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
106 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
153 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
107 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
147 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
116 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
119 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 parivuode
198 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 parivuode
138 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 parivuode
240 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
140 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 king-vuode
142 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 parivuode
151 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
151 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • TV
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Kokous-/Bankettitilat

Arvostelut: Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western

8,5
Erittäin hyvä
687 todennettua arvostelua
Upea
354
Erittäin hyvä
157
Hyvä
93
OK
39
Kohtuullinen
24
Keskinkertainen
14
Heikko
6
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Porth Way, Newquay, TR7 3LW

Mitä lähistöltä löytyy

  • Lusty Glaze337 m
  • Porth Beach0.4 km
  • Tolcarne Beach1.2 km
  • Newquay Zoo1.4 km
  • Blue Reef Aquarium2 km
  • Towan Beach2 km
  • Buccaneer Bay Newquay2.1 km
  • Lighthouse Cinema at Newquay2.3 km
  • Oasis Fun Pools2.4 km
  • Newquay Golf Club2.5 km
  • Watergate Bay2.8 km
  • Treloy Golf Club2.8 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western

Mikä on halvin viikonpäivä varata Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western?

Halvin päivä varata Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western on keskiviikko, ja keskimääräinen yöhinta on 99 €. Kallein päivä on sunnuntai, jolloin hinta on 168 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western varaukselle

  • Missä Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western sijaitsee?

    Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western osoite on Porth Way, ja sen etäisyys kaupungin Newquay keskustasta on 1,3 km. Hotellin Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western lähin maamerkki on Lusty Glaze.

  • Mitkä ovat hotellin Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

  • Tarjoaako Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western on lentokentältä?

    Hotellin Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western etäisyys on 4,4 km kentältä Cornwall Newquay. Hotellin Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western etäisyys on 47,4 km kentältä Penzance.

  • Onko hotellissä Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western huonehinnat Newquay ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Porth Veor Manor, Sure Hotel Collection by Best Western tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Porth Cottage
8.1 Erinomainen (41 arvostelua)0,03 kmLangaton internetalk. 107 €
3-tähden hotelli
3 % halvempiPorth Lodge Hotel8.4 Erinomainen (210 arvostelua)0,25 kmYksityinen ranta, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 95 €
3-tähden hotelli
3 % halvempi
Pensalda Guest House
9.3 Erinomainen (190 arvostelua)0,36 kmSnorklaus, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 95 €
Loma-asunto
Pilgrim Cottage - sleeps 4 guests in 2 bedrooms
0,04 kmPoreamme, Kahvinkeitin, petivaatteetalk. 216 €
3-tähden hotelli
3 % halvempiPorth Lodge Hotel8.4 Erinomainen (210 arvostelua)0,25 kmYksityinen ranta, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 95 €
3-tähden hotelli
3 % halvempi
Pensalda Guest House
9.3 Erinomainen (190 arvostelua)0,36 kmSnorklaus, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 95 €
3-tähden hotelli
Porth Cottage
8.1 Erinomainen (41 arvostelua)0,03 kmLangaton internetalk. 107 €
Loma-asunto
69 % halvempi
Lusty Glaze Beach Accommodation
0,36 kmalk. 31 €
3-tähden hotelli
3 % halvempi
Pensalda Guest House
9.3 Erinomainen (190 arvostelua)0,36 kmSnorklaus, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 95 €
3-tähden hotelli
3 % halvempiPorth Lodge Hotel8.4 Erinomainen (210 arvostelua)0,25 kmYksityinen ranta, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 95 €
3-tähden hotelli
Porth Cottage
8.1 Erinomainen (41 arvostelua)0,03 kmLangaton internetalk. 107 €
Loma-asunto
2 The Strand - sleeps 8 guests in 4 bedrooms and hot tub
10 Erinomainen (3 arvostelua)0,06 kmPoreamme, Parveke, Kahvinkeitinalk. 243 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,3
1,3 km
Cornwall Newquay
4,4 km