Park Inn by Radisson Astana, KZ

3 tähteä
7,9
Hyvä
perustuu 589 arvosteluihin
589 arvostelua
ke 30.9
-
to 1.10
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
99 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
99 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
122 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
124 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Located in the new city centre of Astana, a 5-minute walk from Astana Park, Park Inn by Radisson Hotel Astana features an on-site restaurant, a business centre, free Wi-Fi throughout the hotel and free private parking. The bright and modern air-conditioned rooms here are equipped with a flat-screen TV, a desk, and a private bathroom with a shower. Other hotel facilities include a bar, a 24-hour front desk, a fitness centre, ironing room on the 11th floor, luggage storage, a mini-market, meeting or banquet facilities, and a concierge service. The Congress Hall and Exhibition Centre are a 12-minute walk away, the KeruenCity Mall is a 20-minute walk, and the Khan Shatry Entertainment Center is 3.5 km away. Park Inn by Radisson Hotel Astana is 4 km from Astana Train Station, and 17 km from Astana International Airport.
7,9
Hyvä
589 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Park Inn by Radisson Astana, KZ

ke 30.9
-
to 1.10
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
99 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
122 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
124 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Park Inn by Radisson Astana, KZ palvelut

  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Pysäköintipalvelu
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla

Arvostelut: Park Inn by Radisson Astana, KZ

7,9
Hyvä
589 todennettua arvostelua
Upea
247
Erittäin hyvä
127
Hyvä
75
OK
43
Kohtuullinen
40
Keskinkertainen
14
Heikko
43
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Sary Arka Street 8-A, Astana 010000

Mitä lähistöltä löytyy

  • Kazhimukan Munaitpasov Stadium158 m
  • Kazakhstan Ministry of Foreign Affairs3.6 km
  • Korme Exhibition Complex3.7 km
  • Bayterek Tower4 km
  • Singing Fountain4.2 km
  • Palace of Peace and Reconciliation5.7 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Park Inn by Radisson Astana, KZ varaukselle

  • Missä Park Inn by Radisson Astana, KZ sijaitsee?

    Park Inn by Radisson Astana, KZ osoite on Sary Arka Street 8-A, ja sen etäisyys kaupungin Astana keskustasta on 2,5 km. Hotellin Park Inn by Radisson Astana, KZ lähin maamerkki on Kazhimukan Munaitpasov Stadium.

  • Mitkä ovat hotellin Park Inn by Radisson Astana, KZ sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Park Inn by Radisson Astana, KZ sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Park Inn by Radisson Astana, KZ ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Park Inn by Radisson Astana, KZ tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Park Inn by Radisson Astana, KZ on lentokentältä?

    Hotellin Park Inn by Radisson Astana, KZ etäisyys on 15,5 km kentältä Astana Nursultan Nazarbayev Intl. Hotellin Park Inn by Radisson Astana, KZ etäisyys on 15,5 km kentältä Astana Nursultan Nazarbayev Intl.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Park Inn by Radisson Astana, KZ hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Park Inn by Radisson Astana, KZ huonehinnat Astana ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Park Inn by Radisson Astana, KZ huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Park Inn by Radisson Astana, KZ tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

5-tähden hotelli
Radisson Hotel, Astana8.4 Erinomainen (496 arvostelua)0,27 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 171 €
4-tähden hotelli
39 % halvempiRamada by Wyndham Astana9 Erinomainen (1 220 arvostelua)0,94 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 99 €
3-tähden hotelli
79 % halvempi
Altyn-Adam Hotel
7.7 Hyvä (211 arvostelua)0,99 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 34 €
5-tähden hotelli
The St. Regis Astana9.6 Erinomainen (765 arvostelua)1,4 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 271 €
3-tähden hotelli
79 % halvempi
Altyn-Adam Hotel
7.7 Hyvä (211 arvostelua)0,99 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 34 €
4-tähden hotelli
39 % halvempiRamada by Wyndham Astana9 Erinomainen (1 220 arvostelua)0,94 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 99 €
5-tähden hotelli
Radisson Hotel, Astana8.4 Erinomainen (496 arvostelua)0,27 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 171 €
5-tähden hotelli
The St. Regis Astana9.6 Erinomainen (765 arvostelua)1,4 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 271 €
5-tähden hotelli
The St. Regis Astana9.6 Erinomainen (765 arvostelua)1,4 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 271 €
4-tähden hotelli
39 % halvempiRamada by Wyndham Astana9 Erinomainen (1 220 arvostelua)0,94 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 99 €
5-tähden hotelli
Radisson Hotel, Astana8.4 Erinomainen (496 arvostelua)0,27 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 171 €
3-tähden hotelli
79 % halvempi
Altyn-Adam Hotel
7.7 Hyvä (211 arvostelua)0,99 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 34 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,2
2,5 km
Astana Nursultan Nazarbayev Intl
15,5 km