Arian Hotel

2 tähteä
9,2
Upea
perustuu 495 arvosteluihin
495 arvostelua
pe 4.9
-
la 5.9
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Uusimmat tarjoukset hotellille Arian Hotel

pe 4.9
-
la 5.9

Hotellin Arian Hotel palvelut

  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Jääkaappi
  • Ilmastointi

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmastointi

Ruokailu

  • Jääkaappi

Palvelut ja mukavuudet

  • Huonepalvelu

Arvostelut: Arian Hotel

9,2
Upea
495 todennettua arvostelua
Upea
382
Erittäin hyvä
71
Hyvä
24
OK
9
Kohtuullinen
6
Keskinkertainen
1
Heikko
2
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Ekatontapiliani, Parikia

Mitä lähistöltä löytyy

  • Paros Archaeological Museum193 m
  • Panagía Ekatontapylianín kirkko197 m
  • Parikia Town293 m
  • Port of Parikia349 m
  • Livadia Beach0.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:30

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Arian Hotel varaukselle

  • Missä Arian Hotel sijaitsee?

    Arian Hotel osoite on Ekatontapiliani, ja sen etäisyys kaupungin Parikia keskustasta on 0,3 km. Hotellin Arian Hotel lähin maamerkki on Paros Archaeological Museum.

  • Mitkä ovat hotellin Arian Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Arian Hotel sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 10:30.

  • Tarjoaako Arian Hotel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Arian Hotel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Arian Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Arian Hotel etäisyys on 8,1 km kentältä Parikia Paros. Hotellin Arian Hotel etäisyys on 19 km kentältä Naxos.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Arian Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Arian Hotel huonehinnat Parikia ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Arian Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Arian Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Celestial by Mike
9.5 Erinomainen (559 arvostelua)0,08 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 79 €
3-tähden hotelli
Sandom
9.3 Erinomainen (324 arvostelua)0,08 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Huonepalvelualk. 115 €
Marjay Boutique
8.4 Erinomainen (94 arvostelua)0,21 kmVain aikuisille, Ravintola, Ilmainen langaton internetalk. 74 €
2-tähden hotelli
Asterias Hotel - Seafront7.9 Hyvä (507 arvostelua)0,22 kmSnorklaus, rannalla, Baari/oleskelutilaalk. 62 €
3-tähden hotelli
15 % halvempi
Hotel Eleftheria
8.4 Erinomainen (661 arvostelua)0,35 kmLangaton internet, Kuljetuspalvelu (ilmainen), WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 44 €
2-tähden hotelli
7 % halvempiCaptain Manolis7.9 Hyvä (492 arvostelua)0,38 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 49 €
4-tähden hotelli
3 % halvempi
Porto Bello Hotel
8.7 Erinomainen (817 arvostelua)0,34 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 50 €
2-tähden hotelli
Hotel Paros8.6 Erinomainen (242 arvostelua)0,34 kmSnorklaus, rannalla, Ravintolaalk. 55 €
4-tähden hotelli
Celestial by Mike
9.5 Erinomainen (559 arvostelua)0,08 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 79 €
2-tähden hotelli
Vassiliki Rooms9.5 Erinomainen (559 arvostelua)0,36 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 59 €
2-tähden hotelli
Doukissa
9.4 Erinomainen (569 arvostelua)0,33 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 140 €
3-tähden hotelli
Sandom
9.3 Erinomainen (324 arvostelua)0,08 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Huonepalvelualk. 115 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

0,3 km
Parikia Paros
8,1 km