The Beach Vanuatu

4 tähteä
8,2
Erittäin hyvä
perustuu 544 arvosteluihin
544 arvostelua
ti 27.10
-
ke 28.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

The Beach Vanuatu tarjoaa asiakkaittensa käyttöön ulkouima-altaan ja yksityisen valkohiekkaisen rannan, jossa on mahdollisuus käydä sukeltamassa. The Beach Vanuatu tarjoaa 60 huonetta, joissa on tallelokerot ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on kalustettu parveke tai terassi. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet. Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja kattotuulettimet. Turndown-palvelu joka ilta. Siivouspalvelu saatavilla päivittäin. Tässä lomakylä käytössäsi on yksityinen ranta ja ulkouima-allas. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,2
Erittäin hyvä
544 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille The Beach Vanuatu

ti 27.10
-
ke 28.10
Tarjoukset:
106 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen, King-huone ja 5 lisää The Beach Vanuatu tarjouksia.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
106 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
160 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
108 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
121 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
133 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
128 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
203 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin The Beach Vanuatu palvelut

  • Yksityinen ranta
  • Ulkouima-allas
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Ilmaisia hygieniatuotteita

Arvostelut: The Beach Vanuatu

8,2
Erittäin hyvä
544 todennettua arvostelua
Upea
268
Erittäin hyvä
114
Hyvä
77
OK
30
Kohtuullinen
23
Keskinkertainen
14
Heikko
18
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Pango Road, P.O Box 1101, Port Vila

Mitä lähistöltä löytyy

  • Parliament House4.1 km
  • National Museum4.1 km
  • Evergreen Cascades Waterfall11.7 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

The Beach Vanuatu

Missä kuussa The Beach Vanuatu hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiThe Beach Vanuatu yöpymiseen on kesäkuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 128 €. Kallein kuukausi on maaliskuu, jolloin hinta on 198 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata The Beach Vanuatu?

Halvin päivä varata The Beach Vanuatu on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 108 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 192 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen The Beach Vanuatu kannattaa varata?

Varaa noin 5 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille The Beach Vanuatu. Tämä voi tuoda sinulle noin 48 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset The Beach Vanuatu varaukselle

  • Missä The Beach Vanuatu sijaitsee?

    The Beach Vanuatu osoite on Pango Road, P.O Box 1101, ja sen etäisyys kaupungin Port Vila keskustasta on 5,5 km. Hotellin The Beach Vanuatu lähin maamerkki on Parliament House.

  • Mitkä ovat hotellin The Beach Vanuatu sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin The Beach Vanuatu sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako The Beach Vanuatu ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, The Beach Vanuatu tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako The Beach Vanuatu ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, The Beach Vanuatu tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana The Beach Vanuatu on lentokentältä?

    Hotellin The Beach Vanuatu etäisyys on 8,9 km kentältä Port Vila Bauerfield. Hotellin The Beach Vanuatu etäisyys on 76,5 km kentältä Emae.

  • Onko hotellissä The Beach Vanuatu uima-allas?

    Kyllä, hotellissa The Beach Vanuatu on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä The Beach Vanuatu hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat The Beach Vanuatu huonehinnat Port Vila ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin The Beach Vanuatu huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän The Beach Vanuatu tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Nasama Resort8.4 Erinomainen (788 arvostelua)1,53 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ulkouima-allasalk. 117 €
4-tähden hotelli
Warwick Le Lagon - Vanuatu7.5 Hyvä (882 arvostelua)1,88 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ulkouima-allasalk. 140 €
Loma-asunto
Waves at Surfside
8.5 Erinomainen (140 arvostelua)1,3 kmRannalla, Yksityinen uima-allas, Ulkouima-allasalk. 269 €
Loma-asunto
Pacific Lagoon Apartments
8.8 Erinomainen (347 arvostelua)1,5 kmRannalla, Ulkouima-allas, Keittiöalk. 124 €
4-tähden hotelli
Nasama Resort8.4 Erinomainen (788 arvostelua)1,53 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ulkouima-allasalk. 117 €
4-tähden hotelli
Warwick Le Lagon - Vanuatu7.5 Hyvä (882 arvostelua)1,88 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ulkouima-allasalk. 140 €
Loma-asunto
Pacific Lagoon Apartments
8.8 Erinomainen (347 arvostelua)1,5 kmRannalla, Ulkouima-allas, Keittiöalk. 124 €
Loma-asunto
Waves at Surfside
8.5 Erinomainen (140 arvostelua)1,3 kmRannalla, Yksityinen uima-allas, Ulkouima-allasalk. 269 €
4-tähden hotelli
Nasama Resort8.4 Erinomainen (788 arvostelua)1,53 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ulkouima-allasalk. 117 €
4-tähden hotelli
Warwick Le Lagon - Vanuatu7.5 Hyvä (882 arvostelua)1,88 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ulkouima-allasalk. 140 €
Loma-asunto
Pacific Lagoon Apartments
8.8 Erinomainen (347 arvostelua)1,5 kmRannalla, Ulkouima-allas, Keittiöalk. 124 €
Loma-asunto
Waves at Surfside
8.5 Erinomainen (140 arvostelua)1,3 kmRannalla, Yksityinen uima-allas, Ulkouima-allasalk. 269 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,0
5,5 km
Port Vila Bauerfield
8,9 km