Gibbon Bridge Hotel

4 tähteä
8,7
Erittäin hyvä
perustuu 529 arvosteluihin
529 arvostelua
ke 14.10
-
to 15.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Rooms Stay in one of 30 guestrooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless Internet access keeps you connected, and digital programming is available for your entertainment. Bathrooms with showers are provided. Housekeeping is provided daily, and irons/ironing boards can be requested. Amenities Take in the views from a garden and make use of amenities such as complimentary wireless Internet access and wedding services. Business}, Other Amenities Featured amenities include a business center, dry cleaning/laundry services, and a 24-hour front desk. Free self parking is available onsite. Property Location With a stay at Gibbon Bridge in Preston, you'll be within a 10-minute drive of Bowland Wild Boar Park and Palace Cinema. This 4-star hotel is 4.6 mi (7.5 km) from Beacon Fell Country Park and 5.4 mi (8.7 km) from Stydd Gardens. Dining Enjoy a meal at the restaurant, or stay in and take advantage of the hotel's room service. Quench your thirst with your favorite drink at the bar/lounge. Check-In Checkin starts at 2:00 PM Checkin end at 4:00 PM The minimum age of Checkin 18 Extra-person charges may apply and vary depending on property policy Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed This property accepts credit cards; cash is not accepted Front desk staff will greet guests on arrival. Check-Out Checkout is done at 11:00 AM Pets Pets not allowed General instructions No rollaway/extra beds available No cribs (infant beds) available Property is cleaned with disinfectant Staff wears personal protective equipment Guests are provided with free hand sanitizer Property confirms they are implementing enhanced cleaning measures Bed sheets and towels are washed at a temperature of at least 60°C/140°F Commonly-touched surfaces are cleaned with disinfectant Property confirms they are implementing guest safety measures Masks are compulsory at the property Professional property host/manager
8,7
Erittäin hyvä
529 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Gibbon Bridge Hotel

ke 14.10
-
to 15.10
Tarjoukset:
112 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen, Standard-huone ja 4 lisää Gibbon Bridge Hotel tarjouksia.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Gibbon Bridge Hotel palvelut

  • Huonepalvelu
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Pyykinpesuhuone
  • Hiustenkuivain
  • 24h-vastaanotto
  • Ilmastointi
  • Hissi
  • Patikointi

Arvostelut: Gibbon Bridge Hotel

8,7
Erittäin hyvä
529 todennettua arvostelua
Upea
357
Erittäin hyvä
82
Hyvä
34
OK
25
Kohtuullinen
10
Keskinkertainen
12
Heikko
9
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Green Lane, Preston, PR3 2TQ

Mitä lähistöltä löytyy

  • Bowland Wild Boar Park3 km
  • RAF Barton Hall13.1 km
  • Royal Preston Hospital13.9 km
  • Lancashire Infantry Museum14 km
  • Ribbleton Park14.3 km
  • Carmelite Church and Convent14.6 km
  • National Football Museum14.6 km
  • Deepdale Stadium14.6 km
  • Moor Park15 km
  • Masjid-e-Noor15.5 km
  • Mill Lane Park15.6 km
  • Museum of Lancashire15.7 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Gibbon Bridge Hotel varaukselle

  • Missä Gibbon Bridge Hotel sijaitsee?

    Gibbon Bridge Hotel osoite on Green Lane, ja sen etäisyys kaupungin Preston keskustasta on 16,1 km. Hotellin Gibbon Bridge Hotel lähin maamerkki on Bowland Wild Boar Park.

  • Mitkä ovat hotellin Gibbon Bridge Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Gibbon Bridge Hotel sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Kuinka kaukana Gibbon Bridge Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Gibbon Bridge Hotel etäisyys on 33,3 km kentältä Blackpool. Hotellin Gibbon Bridge Hotel etäisyys on 58,5 km kentältä Leeds-Bradfordin kansainvälinen lentoasema.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Gibbon Bridge Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Gibbon Bridge Hotel huonehinnat Preston ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Gibbon Bridge Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Gibbon Bridge Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
Ribble Valley Hideaways
9.5 Erinomainen (19 arvostelua)1,76 kmNäkymä vuorille, Keittiö, Ulkotakkaalk. 229 €
Loma-asunto
26 % halvempi
Low Orchard House, Chipping
1,96 kmKeittiö, petivaatteet, TValk. 105 €
Loma-asunto
Dusty Clough Barn
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,89 kmPoreamme, Pesukone, petivaatteetalk. 250 €
Loma-asunto
13 % halvempi
Springfield Cottage
8.9 Erinomainen (10 arvostelua)1,6 kmalk. 124 €
Loma-asunto
26 % halvempi
Low Orchard House, Chipping
1,96 kmKeittiö, petivaatteet, TValk. 105 €
Loma-asunto
Ribble Valley Hideaways
9.5 Erinomainen (19 arvostelua)1,76 kmNäkymä vuorille, Keittiö, Ulkotakkaalk. 229 €
Loma-asunto
13 % halvempi
Springfield Cottage
8.9 Erinomainen (10 arvostelua)1,6 kmalk. 124 €
Loma-asunto
2 Bed in Preston oc-89536
9 Erinomainen (2 arvostelua)1,63 kmKeittiö, Pesukone, petivaatteetalk. 155 €
Loma-asunto
Ribble Valley Hideaways
9.5 Erinomainen (19 arvostelua)1,76 kmNäkymä vuorille, Keittiö, Ulkotakkaalk. 229 €
Loma-asunto
26 % halvempi
Low Orchard House, Chipping
1,96 kmKeittiö, petivaatteet, TValk. 105 €
Loma-asunto
Dusty Clough Barn
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,89 kmPoreamme, Pesukone, petivaatteetalk. 250 €
Loma-asunto
2 Bed in Preston oc-89536
9 Erinomainen (2 arvostelua)1,63 kmKeittiö, Pesukone, petivaatteetalk. 155 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

8,0
16,1 km