Sun Inns Hotel Puchong

2 tähteä
5,9
Kohtuullinen
perustuu 1261 arvosteluihin
1261 arvostelua
ti 1.9
-
ke 2.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
11 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
11 €
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
12 €
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
12 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu itsepalvelupysäköinti, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja ilmaiset sanomalehdet. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on televisio yleisissä tiloissa. Sun Inns Hotel Puchong tarjoaa 105 huonetta, joissa on tohvelit ja kattotuulettimet. Tyynyvalikoima on saatavilla. Taulutelevisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Siivous päivittäin ja hiustenkuivaaja on saatavilla pyynnöstä.
5,9
Kohtuullinen
1261 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Sun Inns Hotel Puchong

ti 1.9
-
ke 2.9
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
11 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
12 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
12 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
12 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
13 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Sun Inns Hotel Puchong palvelut

  • Ravintola
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Internet
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • 24h-vastaanotto
  • Kassakaappi
  • Ilmastointi

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Internet
  • Tuuletin
  • Ilmastointi

Yleistä

  • Tossut
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Säilytystila saatavilla

Media ja viihde

  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Taulu-tv

Terveys ja turvallisuus

  • Kassakaappi
  • Päivittäinen siivous

Palvelut ja mukavuudet

  • Huonepalvelu
  • 24h-vastaanotto

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Hissi

Pyykki

  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Työtila

  • Kirjoituspöytä

Ruokailu

  • Ravintola

Arvostelut: Sun Inns Hotel Puchong

5,9
Kohtuullinen
1261 todennettua arvostelua
Upea
271
Erittäin hyvä
108
Hyvä
154
OK
127
Kohtuullinen
144
Keskinkertainen
124
Heikko
333
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

No 46-G, Jalan OP 1/5, Puchong 47160

Mitä lähistöltä löytyy

  • Kinrara Academy Oval2.8 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Sun Inns Hotel Puchong

Missä kuussa Sun Inns Hotel Puchong hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiSun Inns Hotel Puchong yöpymiseen on tammikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 12 €. Kallein kuukausi on marraskuu, jolloin hinta on 16 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Sun Inns Hotel Puchong?

Halvin päivä varata Sun Inns Hotel Puchong on keskiviikko, ja keskimääräinen yöhinta on 10 €. Kallein päivä on perjantai, jolloin hinta on 15 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Sun Inns Hotel Puchong varaukselle

  • Missä Sun Inns Hotel Puchong sijaitsee?

    Sun Inns Hotel Puchong osoite on No 46-G, Jalan OP 1/5, ja sen etäisyys kaupungin Puchong keskustasta on 2,5 km. Hotellin Sun Inns Hotel Puchong lähin maamerkki on Kinrara Academy Oval.

  • Mitkä ovat hotellin Sun Inns Hotel Puchong sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Sun Inns Hotel Puchong sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Sun Inns Hotel Puchong ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Sun Inns Hotel Puchong tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Sun Inns Hotel Puchong on lentokentältä?

    Hotellin Sun Inns Hotel Puchong etäisyys on 12,6 km kentältä Kuala Lumpur Subang. Hotellin Sun Inns Hotel Puchong etäisyys on 34,7 km kentältä Kuala Lumpur Intl.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Sun Inns Hotel Puchong hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Sun Inns Hotel Puchong huonehinnat Puchong ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Sun Inns Hotel Puchong huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Sun Inns Hotel Puchong tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
Best View Hotel Puchong7.7 Hyvä (200 arvostelua)0,03 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 18 €
2-tähden hotelli
classical Boutique Hotel
6.7 Hyvä (260 arvostelua)0,05 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Taulu-tvalk. 14 €
2-tähden hotelli
Sovotel @ Puchong
6.5 Hyvä (168 arvostelua)0,3 kmLangaton internet, Taulu-tv, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 15 €
2-tähden hotelli
Hotel 99 Pusat Bandar Puchong6.7 Hyvä (301 arvostelua)0,3 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 16 €
2-tähden hotelli
classical Boutique Hotel
6.7 Hyvä (260 arvostelua)0,05 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Taulu-tvalk. 14 €
3-tähden hotelli
Signature Hotel by Easy Nap6.2 Hyvä (891 arvostelua)0,88 kmPysäköintipalvelu, Liikekeskus, Taulu-tvalk. 14 €
2-tähden hotelli
Sovotel @ Puchong
6.5 Hyvä (168 arvostelua)0,3 kmLangaton internet, Taulu-tv, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 15 €
2-tähden hotelli
Hotel 99 Pusat Bandar Puchong6.7 Hyvä (301 arvostelua)0,3 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 16 €
3-tähden hotelli
Bespoke Hotel Puchong
8.7 Erinomainen (2 467 arvostelua)0,78 kmUlkouima-allas, Ravintola, Ilmainen langaton internetalk. 35 €
2-tähden hotelli
Best View Hotel Puchong7.7 Hyvä (200 arvostelua)0,03 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 18 €
2-tähden hotelli
Orkid Inn Puchong
7.1 Hyvä (26 arvostelua)0,93 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, Taulu-tvalk. 27 €
2-tähden hotelli
classical Boutique Hotel
6.7 Hyvä (260 arvostelua)0,05 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Taulu-tvalk. 14 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

6,7
2,5 km
Kuala Lumpur Subang
12,6 km