1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan

3 tähteä
8,8
Erittäin hyvä
perustuu 158 arvosteluihin
158 arvostelua
ma 28.9
-
ti 29.9
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan
Varaussivusto: 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan
Varaussivusto: 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Täällä yöpyessäsi voit nauttia kaikista kodin mukavuuksista, joihin kuuluu kauden mukainen ulkouima-allas ja jääkaappi, sekä ilmainen Wi-Fi ja televisio. Muihin mukavuuksiin kuuluu pyyhkeet, tohvelit, lasten tohvelit ja matkatavarasäilytys.
8,8
Erittäin hyvä
158 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan

ma 28.9
-
ti 29.9

Hotellin 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Baari/oleskelutila
  • Kahvinkeitin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Hiustenkuivain
  • 24h-vastaanotto
  • Kassakaappi
  • Jääkaappi
  • Ilmastointi
  • Pyörävuokraus

Arvostelut: 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan

8,8
Erittäin hyvä
158 todennettua arvostelua
Upea
93
Erittäin hyvä
27
Hyvä
25
OK
6
Kohtuullinen
2
Keskinkertainen
2
Heikko
3
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Yakushi 28, Yumoto Akiumachi Taihaku-ku, Sendai 982-0241

Mitä lähistöltä löytyy

  • Akiu Onsen0.6 km
  • Miyagi University of Education10.2 km
  • Akiu Otaki Falls11.5 km
  • Osaki Hachiman Shrine11.9 km
  • Aoba Castle12.1 km
  • Sendai City Museum12.3 km
  • Mt. Kamakura12.6 km
  • Zuihoden12.9 km
  • Sendai Mediatheque13.3 km
  • Tohoku University13.5 km
  • Tohoku Gakuin University13.9 km
  • Aoba-dori Avenue14.1 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan

Missä kuussa 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausi1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan yöpymiseen on syyskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 211 €. Kallein kuukausi on heinäkuu, jolloin hinta on 373 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan?

Halvin päivä varata 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan on tiistai, ja keskimääräinen yöhinta on 155 €. Kallein päivä on perjantai, jolloin hinta on 382 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan varaukselle

  • Missä 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan sijaitsee?

    1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan osoite naapurustossa Taihaku Ward on Yakushi 28, Yumoto Akiumachi Taihaku-ku, ja sen etäisyys kaupungin Sendai keskustasta on 13,5 km. Hotellin 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan lähin maamerkki on Akiu Onsen.

  • Mitkä ovat hotellin 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Kuinka kaukana 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan on lentokentältä?

    Hotellin 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan etäisyys on 19,7 km kentältä Sendai. Hotellin 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan etäisyys on 36,7 km kentältä Yamagata Junmachi.

  • Onko hotellissä 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan uima-allas?

    Kyllä, hotellissa 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan huonehinnat Sendai ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän 1000 Years of Tradition - Akiu Onsen Sakan tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Densho Sennennoyado Sakan
0,01 kmalk. 325 €
2-tähden hotelli
73 % halvempi
Kyou Bar Lounge & Inn
7.9 Hyvä (252 arvostelua)0,4 kmLangaton internetalk. 60 €
3-tähden hotelli
66 % halvempi
Akiu Resort Hotel Crescent
7.5 Hyvä (43 arvostelua)0,57 kmHuonepalvelu, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 75 €
3-tähden hotelli
38 % halvempi
Akiu Grand Hotel
8 Erinomainen (114 arvostelua)1,02 kmLangaton internetalk. 137 €
2-tähden hotelli
73 % halvempi
Kyou Bar Lounge & Inn
7.9 Hyvä (252 arvostelua)0,4 kmLangaton internetalk. 60 €
3-tähden hotelli
66 % halvempi
Akiu Resort Hotel Crescent
7.5 Hyvä (43 arvostelua)0,57 kmHuonepalvelu, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 75 €
3-tähden hotelli
38 % halvempi
Akiu Grand Hotel
8 Erinomainen (114 arvostelua)1,02 kmLangaton internetalk. 137 €
4-tähden hotelli
23 % halvempi
Sendai Akiu Onsen Hotel Kiyomizu
9.7 Erinomainen (3 arvostelua)1,64 kmalk. 172 €
4-tähden hotelli
23 % halvempi
Sendai Akiu Onsen Hotel Kiyomizu
9.7 Erinomainen (3 arvostelua)1,64 kmalk. 172 €
3-tähden hotelli
15 % halvempi
Hotel Zuiho
8.6 Erinomainen (236 arvostelua)1,37 kmBaari/oleskelutilaalk. 189 €
3-tähden hotelli
38 % halvempi
Akiu Grand Hotel
8 Erinomainen (114 arvostelua)1,02 kmLangaton internetalk. 137 €
2-tähden hotelli
73 % halvempi
Kyou Bar Lounge & Inn
7.9 Hyvä (252 arvostelua)0,4 kmLangaton internetalk. 60 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,9
13,5 km
Sendai
19,7 km