Han She Business Hotel

3 tähteä
7,9
Hyvä
perustuu 1759 arvosteluihin
1759 arvostelua
ma 28.9
-
ti 29.9
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu kuivapesulapalvelu, pyykinpesutilat ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on kiertoajelu-/lippupalvelu, televisio yleisissä tiloissa ja tallelokero vastaanotossa. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Han She Hotel tarjoaa 20 ilmastoitua huonetta, joissa on ilmaiset minibaarituotteet ja minibaari. 42-tuumainen LCD-televisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, sadesuihkupää, tohvelit ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja tallelokerot. Siivous pyynnöstä ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä.
7,9
Hyvä
1759 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Han She Business Hotel

ma 28.9
-
ti 29.9
Tarjoukset:
40 €
Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Deluxe-huone, Superior-huone ja 13 lisää Han She Business Hotel tarjouksia.
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
40 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
45 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
48 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
95 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
50 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
52 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 queen-vuode
67 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
306 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
81 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
101 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
90 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
133 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
148 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
163 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Han She Business Hotel palvelut

  • Ravintola
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Internet
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Arvostelut: Han She Business Hotel

7,9
Hyvä
1759 todennettua arvostelua
Upea
594
Erittäin hyvä
384
Hyvä
297
OK
180
Kohtuullinen
114
Keskinkertainen
94
Heikko
96
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

4F No 68 Chengdu Road, Taipei

Mitä lähistöltä löytyy

  • Red House Theater163 m
  • Ximending206 m
  • Presidential Office Taipei0.8 km
  • Taipei Bus Station1.4 km
  • National Theater and Concert Hall1.6 km
  • National Chiang Kai-shek Memorial Hall1.9 km
  • The Taipei Jianguo Jade & Flower Market3.3 km
  • Daan Forest Park3.4 km
  • Taipei Fine Arts Museum3.8 km
  • National Taiwan University4.4 km
  • National Taiwan University of Science and Technology4.9 km
  • Shilin Night Market5.4 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Han She Business Hotel

Missä kuussa Han She Business Hotel hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiHan She Business Hotel yöpymiseen on syyskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 50 €. Kallein kuukausi on maaliskuu, jolloin hinta on 105 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Han She Business Hotel?

Halvin päivä varata Han She Business Hotel on maanantai, ja keskimääräinen yöhinta on 40 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 72 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Han She Business Hotel kannattaa varata?

Varaa noin 6 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Han She Business Hotel. Tämä voi tuoda sinulle noin 56 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Han She Business Hotel varaukselle

  • Missä Han She Business Hotel sijaitsee?

    Han She Business Hotel osoite naapurustossa Wanhua District on 4F No 68 Chengdu Road, ja sen etäisyys kaupungin Taipei keskustasta on 0,2 km. Hotellin Han She Business Hotel lähin maamerkki on Red House Theater.

  • Mitkä ovat hotellin Han She Business Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Han She Business Hotel sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Han She Business Hotel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Han She Business Hotel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Han She Business Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Han She Business Hotel etäisyys on 5,1 km kentältä Taipei Sung Shan. Hotellin Han She Business Hotel etäisyys on 27,7 km kentältä Taipei Taiwan Taoyuan.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Han She Business Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Han She Business Hotel huonehinnat Taipeissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Han She Business Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Han She Business Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
18 % halvempiHappiness Inn7.5 Hyvä (1 060 arvostelua)0,03 kmVain aikuisille, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 27 €
3-tähden hotelli
Cho Hotel 3
9.2 Erinomainen (2 176 arvostelua)0,04 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 55 €
3-tähden hotelli
Hub Hotel Ximen-Kunming Branch7.7 Hyvä (1 140 arvostelua)0,04 kmHuonepalvelu, Liikekeskus, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 36 €
3-tähden hotelli
Fun Stay Inn Ximen
8.4 Erinomainen (170 arvostelua)0,11 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 39 €
3-tähden hotelli
21 % halvempiE-House7.8 Hyvä (1 641 arvostelua)0,14 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 26 €
2-tähden hotelli
18 % halvempiHappiness Inn7.5 Hyvä (1 060 arvostelua)0,03 kmVain aikuisille, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 27 €
3-tähden hotelli
10 % halvempiECFA Hotel Wan Nian8.4 Erinomainen (2 678 arvostelua)0,13 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 29 €
3-tähden hotelli
8 % halvempiNew World Hotel8.4 Erinomainen (2 493 arvostelua)0,21 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Liikekeskusalk. 30 €
3-tähden hotelli
Cho Hotel 3
9.2 Erinomainen (2 176 arvostelua)0,04 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 55 €
3-tähden hotelli
Cho Hotel9.1 Erinomainen (3 231 arvostelua)0,12 kmLangaton internet, Kahvila, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 52 €
3-tähden hotelli
Nei Jiang Hotel8.9 Erinomainen (1 806 arvostelua)0,15 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Liikekeskusalk. 41 €
3-tähden hotelli
At Home Hotel Ximen
8.9 Erinomainen (1 494 arvostelua)0,23 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 59 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

0,2 km
Taipei Sung Shan
5,1 km