to 5.11
-
pe 6.11
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Uusimmat tarjoukset hotellille O2 Hotel M12

to 5.11
-
pe 6.11

Hotellin O2 Hotel M12 palvelut

  • Ilmainen langaton internet
  • Hiustenkuivain
  • Jääkaappi
  • Ilmastointi
  • Savuttomia huoneita saatavilla

Arvostelut: O2 Hotel M12

8,0
Erittäin hyvä
723 todennettua arvostelua
Upea
273
Erittäin hyvä
120
Hyvä
182
OK
53
Kohtuullinen
53
Keskinkertainen
20
Heikko
22
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

3F., No.6, Ln. 107, Linsen N. Rd., Taipei

Mitä lähistöltä löytyy

  • Taipei Bus Station0.8 km
  • Presidential Office Taipei1.8 km
  • 國立中正紀念堂1.8 km
  • 建國玉市與花市1.8 km
  • 國家兩廳院1.8 km
  • Ximending2 km
  • 西門紅樓2.1 km
  • 臺北市立美術館2.4 km
  • 大安森林公園2.5 km
  • 國立國父紀念館3.7 km
  • 國立臺灣大學3.9 km
  • 台北世界貿易中心4.2 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset O2 Hotel M12 varaukselle

  • Missä O2 Hotel M12 sijaitsee?

    O2 Hotel M12 osoite naapurustossa Zhongshan District on 3F., No.6, Ln. 107, Linsen N. Rd., ja sen etäisyys kaupungin Taipei keskustasta on 2,1 km. Hotellin O2 Hotel M12 lähin maamerkki on Taipei Bus Station.

  • Mitkä ovat hotellin O2 Hotel M12 sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin O2 Hotel M12 sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako O2 Hotel M12 ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, O2 Hotel M12 tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana O2 Hotel M12 on lentokentältä?

    Hotellin O2 Hotel M12 etäisyys on 2,9 km kentältä Taipei Sung Shan. Hotellin O2 Hotel M12 etäisyys on 29,6 km kentältä Taipei Taiwan Taoyuan.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä O2 Hotel M12 hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat O2 Hotel M12 huonehinnat Taipeissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin O2 Hotel M12 huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän O2 Hotel M12 tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Royal Rose Hotel Zhongshan8.9 Erinomainen (568 arvostelua)0,08 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 54 €
4-tähden hotelli
The Tango Taipei Changan8.7 Erinomainen (1 510 arvostelua)0,09 kmKuntokeskus, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 78 €
4-tähden hotelli
The Tango Hotel Taipei Linsen8.8 Erinomainen (852 arvostelua)0,1 kmKuntokeskus, Kahvinkeitin, Liikekeskusalk. 84 €
3-tähden hotelli
K Hotels Taipei Linsen
8.9 Erinomainen (840 arvostelua)0,1 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Taulu-tvalk. 65 €
2-tähden hotelli
21 % halvempi
Travel Time hotel
7.6 Hyvä (59 arvostelua)0,53 kmLangaton internetalk. 28 €
3-tähden hotelli
17 % halvempiBeauty Hotels - Hotel Bnight-Self Check-In Hotel7.6 Hyvä (597 arvostelua)0,52 kmVain aikuisille, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 29 €
3-tähden hotelli
15 % halvempi
Ours Inn
7.7 Hyvä (1 224 arvostelua)0,58 kmLangaton internetalk. 30 €
3-tähden hotelli
8 % halvempiThe Moon Hotel7.2 Hyvä (683 arvostelua)0,27 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 33 €
3-tähden hotelli
Dandy Hotel - Tianjin Branch9.2 Erinomainen (1 855 arvostelua)0,24 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 93 €
5-tähden hotelli
The Okura Prestige Taipei9.2 Erinomainen (2 818 arvostelua)0,3 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 175 €
4-tähden hotelli
DoubleTree By Hilton Taipei Zhongshan
9.2 Erinomainen (921 arvostelua)0,31 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 176 €
4-tähden hotelli
Parkview Taipei
9.2 Erinomainen (1 876 arvostelua)0,58 kmVain aikuisille, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 110 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,0
2,1 km
Taipei Sung Shan
2,9 km