su 25.10
-
ma 26.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

With a stay at Lift House Lodge, you'll be centrally located in Vail, steps from Vail Ski Resort and a short 4-minute drive from Gerald R. Ford Amphitheater. This ski aparthotel is 11.8 mi (19.1 km) from Beaver Creek Ski Area and 0.2 mi (0.3 km) from John A. Dobson Ice Arena. Treat yourself to a stay in one of the 45 guestrooms, featuring fireplaces and flat-screen televisions. Rooms have private furnished balconies. Kitchenettes are outfitted with refrigerators, stovetops, and microwaves. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and satellite programming is available for your entertainment. Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. The Arrabelle at Vail Square - 0.2 km / 0.1 mi Vail Ski Resort - 0.2 km / 0.1 mi Eagle Bahn Gondola - 0.2 km / 0.1 mi Born Free Express Lift - 0.3 km / 0.2 mi John A. Dobson Ice Arena - 0.3 km / 0.2 mi Adventure Ridge - 0.4 km / 0.2 mi Grand Traverse - 0.4 km / 0.3 mi The Steadman Clinic - 0.5 km / 0.3 mi Vail Valley Medical Center - 0.8 km / 0.5 mi Sonnenalp - 1 km / 0.6 mi Vail Recreation Path - 1.2 km / 0.7 mi Vail Farmers' Market - 1.2 km / 0.8 mi The Rabbit Hole at Chasing Rabbits - 1.3 km / 0.8 mi Gerald Ford Amphitheater - 1.4 km / 0.8 mi Colorado Snowsports Museum and Hall of Fame - 1.4 km / 0.9 mi The nearest airports are: Vail/Eagle Airport (EGE) - 57.5 km / 35.7 mi Broomfield, CO (BJC-Rocky Mountain Metropolitan) - 173.4 km / 107.7 mi Denver Intl. Airport (DEN) - 194.6 km / 120.9 mi Featured amenities include complimentary newspapers in the lobby, laundry facilities, and a safe deposit box at the front desk. Enjoy the convenience of ski-in/ski-out access at this aparthotel, which also features bicycles to rent. This aparthotel also features complimentary wireless internet access, concierge services, and a television in a common area. Guests can get around on the complimentary shuttle, which operates within 0.01 mi. Satisfy your appetite with American cuisine at Bart and Yeti's, one of the aparthotel's 2 restaurants. Quench your thirst with your favorite drink at the bar/lounge. You'll be asked to pay the following charges at the property. Fees may include applicable taxes: Deposit: USD 1.00 per stay We have included all charges provided to us by the property. Nearby parking fee: USD 50 per night (656 ft away) Pet fee: USD 30.00 per pet, per night Service animals are exempt from fees Rollaway bed fee: USD 30.0 per day The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. Only registered guests are allowed in the guestrooms. The property allows pets in specific rooms only and has other pet restrictions (surcharges apply and can be found in the Fees section). Guests can arrange to bring pets by contacting the property directly, using the contact information on the booking confirmation. The property is professionally cleaned. Contactless check-in and contactless check-out are available.
8,4
Erittäin hyvä
103 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Lift House Lodge

su 25.10
-
ma 26.10

Arvostelut: Lift House Lodge

8,4
Erittäin hyvä
103 todennettua arvostelua
Upea
47
Erittäin hyvä
24
Hyvä
15
OK
8
Kohtuullinen
3
Keskinkertainen
5
Heikko
1
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

555 East Lionshead Circle, Vail, CO 81657

Mitä lähistöltä löytyy

  • Lionshead Ski Area125 m
  • Eagle Bahn Gondola134 m
  • Adventure Ridge146 m
  • Minturn Mile341 m
  • Vail Valley Medical Center0.6 km
  • Sonnenalp0.9 km
  • CineBistro1.2 km
  • The Lodge At Vail1.2 km
  • Vail Ski Area1.3 km
  • J. Cotter Gallery1.3 km
  • Gondola One1.4 km
  • Colorado Ski and Snowboard Museum1.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Lift House Lodge varaukselle

  • Missä Lift House Lodge sijaitsee?

    Lift House Lodge osoite on 555 East Lionshead Circle, ja sen etäisyys kaupungin Vail keskustasta on 1,3 km. Hotellin Lift House Lodge lähin maamerkki on Lionshead Ski Area.

  • Mitkä ovat hotellin Lift House Lodge sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Lift House Lodge sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

  • Kuinka kaukana Lift House Lodge on lentokentältä?

    Hotellin Lift House Lodge etäisyys on 45,3 km kentältä Vail Eagle County. Hotellin Lift House Lodge etäisyys on 62,4 km kentältä Aspen Pitkin County.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Lift House Lodge hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Lift House Lodge huonehinnat Vail ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Lift House Lodge huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Lift House Lodge tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
40 % halvempi
Vail Mtn Views, 100m to Gondola | LH Studio
9.2 Erinomainen (21 arvostelua)0,01 kmPoreamme, Parveke, Kahvinkeitinalk. 164 €
Loma-asunto
47 % halvempi
Premier Location In Lionshead - New Hot Tub
9.7 Erinomainen (52 arvostelua)0,01 kmPoreamme, langaton internet, Parvekealk. 146 €
Loma-asunto
44 % halvempi
Lift House Lodge Lionshead Village View, Studio condo
9.1 Erinomainen (25 arvostelua)0,02 kmNäkymä vuorille, Poreamme, Keittiöalk. 153 €
Loma-asunto
35 % halvempi
Lift House Lodge, Pet Friendly, Premium Studio Condo
9 Erinomainen (18 arvostelua)0,02 kmNäkymä vuorille, Keittiö, keittokomeroalk. 178 €
Loma-asunto
51 % halvempi
Walk to Gondola | Rooftop Hot Tub #026194
10 Erinomainen (5 arvostelua)0,02 kmPoreamme, Parveke, Kahvinkeitinalk. 136 €
Loma-asunto
47 % halvempi
Lift House Lodge, Vail Lionshead Studio Condo, Walk to Gondola
8.7 Erinomainen (67 arvostelua)0,02 kmKeittiö, keittokomero, Ulkotenniskenttäalk. 145 €
Loma-asunto
47 % halvempi
Premier Location In Lionshead - New Hot Tub
9.7 Erinomainen (52 arvostelua)0,01 kmPoreamme, langaton internet, Parvekealk. 146 €
Loma-asunto
46 % halvempi
Vail Mtn Views and Rooftop Hot Tub LH314
9.4 Erinomainen (29 arvostelua)0,02 kmPoreamme, Parveke, Kahvinkeitinalk. 147 €
Loma-asunto
51 % halvempi
Walk to Gondola | Rooftop Hot Tub #026194
10 Erinomainen (5 arvostelua)0,02 kmPoreamme, Parveke, Kahvinkeitinalk. 136 €
Loma-asunto
Westwind 205 3bd 3ba Diamond Condo In Lionshead Village
10 Erinomainen (4 arvostelua)0,03 kmUlkotenniskenttä, petivaatteetalk. 739 €
Loma-asunto
Westwind 306 2bd 2ba Condo
10 Erinomainen (4 arvostelua)0,04 kmPoreamme, Ulkotenniskenttä, Parvekealk. 644 €
Loma-asunto
Lodge at Lionshead 405
10 Erinomainen (2 arvostelua)0,05 kmUima-allas, Poreamme, Keittiöalk. 407 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,0
1,3 km
Vail Eagle County
45,3 km