Canad Inns Destination Centre Fort Garry

3 tähteä
7,6
Hyvä
perustuu 437 arvosteluihin
437 arvostelua
to 8.10
-
pe 9.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tässä savuttomassa hotellissa on 2 ravintolaa, sisäuima-allas ja 2 baaria. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus, kokouskeskus ja kahvila. Canad Inns Destination Centre Fort Garry tarjoaa 106 huonetta, joissa on ilmainen sanomalehti ja kahvin-/teenkeitin. Huoneissa on oleskelualue. 55-tuumainen taulutelevisio, kaapelikanavat. Käytössäsi on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Tämä hotelli tarjoaa huonehintaan sisältyvän kiinteän ja langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Siivous päivittäin ja allergiatestatut vuodevaatteet on saatavilla pyynnöstä. Käytössäsi on sisäuima-allas, lastenallas ja poreallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluvat vesiliukumäki ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus.
7,6
Hyvä
437 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Canad Inns Destination Centre Fort Garry

to 8.10
-
pe 9.10
Tarjoukset:
65 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Queen-huone, King-huone ja 25 lisää Canad Inns Destination Centre Fort Garry tarjouksia.
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
65 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
70 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 2 queen-vuodetta
70 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
105 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 2 queen-vuodetta
70 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
86 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
71 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
75 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 queen-vuodetta
71 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
79 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
89 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 2 queen-vuodetta
99 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 2 queen-vuodetta
102 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
110 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 vuodesohva
105 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
106 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 2 queen-vuodetta
106 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
127 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 2 parivuodetta
116 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Canad Inns Destination Centre Fort Garry palvelut

  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Kahvila
  • Ilmainen pysäköinti

Arvostelut: Canad Inns Destination Centre Fort Garry

7,6
Hyvä
437 todennettua arvostelua
Upea
148
Erittäin hyvä
88
Hyvä
63
OK
35
Kohtuullinen
39
Keskinkertainen
17
Heikko
47
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

1824 Pembina Highway, Winnipeg, MB R3T 2G2

Mitä lähistöltä löytyy

  • Riel House1.3 km
  • New Winnipeg Blue Bombers Stadium1.9 km
  • University of Manitoba2.2 km
  • Manitoba Legislative Building6.7 km
  • RBC Convention Centre Winnipeg7.2 km
  • Fort Garry7.2 km
  • Forks National Historic Site7.2 km
  • Manitoba Children's Museum7.3 km
  • Winnipeg Railway Museum7.3 km
  • Manitoba Theatre for Young People7.3 km
  • Polo Park7.4 km
  • Portage Place7.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Canad Inns Destination Centre Fort Garry

Missä kuussa Canad Inns Destination Centre Fort Garry hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiCanad Inns Destination Centre Fort Garry yöpymiseen on helmikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 79 €. Kallein kuukausi on marraskuu, jolloin hinta on 108 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Canad Inns Destination Centre Fort Garry?

Halvin päivä varata Canad Inns Destination Centre Fort Garry on maanantai, ja keskimääräinen yöhinta on 80 €. Kallein päivä on sunnuntai, jolloin hinta on 247 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Canad Inns Destination Centre Fort Garry kannattaa varata?

Varaa noin 8 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Canad Inns Destination Centre Fort Garry. Tämä voi tuoda sinulle noin 19 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Canad Inns Destination Centre Fort Garry varaukselle

  • Missä Canad Inns Destination Centre Fort Garry sijaitsee?

    Canad Inns Destination Centre Fort Garry osoite on 1824 Pembina Highway, ja sen etäisyys kaupungin Winnipeg keskustasta on 7,4 km. Hotellin Canad Inns Destination Centre Fort Garry lähin maamerkki on Riel House.

  • Mitkä ovat hotellin Canad Inns Destination Centre Fort Garry sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Canad Inns Destination Centre Fort Garry sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Canad Inns Destination Centre Fort Garry ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Canad Inns Destination Centre Fort Garry tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Canad Inns Destination Centre Fort Garry ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Canad Inns Destination Centre Fort Garry tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Canad Inns Destination Centre Fort Garry on lentokentältä?

    Hotellin Canad Inns Destination Centre Fort Garry etäisyys on 10,8 km kentältä Winnipeg.

  • Onko hotellissä Canad Inns Destination Centre Fort Garry uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Canad Inns Destination Centre Fort Garry on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Canad Inns Destination Centre Fort Garry hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Canad Inns Destination Centre Fort Garry huonehinnat Winnipeg ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Canad Inns Destination Centre Fort Garry huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Canad Inns Destination Centre Fort Garry tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Best Western Plus Pembina Inn & Suites8.7 Erinomainen (508 arvostelua)0,43 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 118 €
3-tähden hotelli
Holiday Inn Winnipeg-South By IHG8.2 Erinomainen (713 arvostelua)1,84 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 102 €
Loma-asunto
40 % halvempi
Charming room with own bathroom
0,68 kmLangaton internet, ilmastointialk. 49 €
Loma-asunto
The Refined Family Residence
0,74 kmLangaton internet, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 125 €
3-tähden hotelli
Holiday Inn Winnipeg-South By IHG8.2 Erinomainen (713 arvostelua)1,84 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 102 €
3-tähden hotelli
Best Western Plus Pembina Inn & Suites8.7 Erinomainen (508 arvostelua)0,43 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 118 €
Loma-asunto
40 % halvempi
Charming room with own bathroom
0,68 kmLangaton internet, ilmastointialk. 49 €
Loma-asunto
Comfortable Fort Garry Home | 3 Bed | 2 Bath |
1,14 kmIlmastointi, Kahvinkeitinalk. 82 €
3-tähden hotelli
Best Western Plus Pembina Inn & Suites8.7 Erinomainen (508 arvostelua)0,43 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 118 €
3-tähden hotelli
Holiday Inn Winnipeg-South By IHG8.2 Erinomainen (713 arvostelua)1,84 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 102 €
Loma-asunto
A feel of home in Fort Garry
9.5 Erinomainen (6 arvostelua)1,14 kmKeittiö, Parveke, ilmastointialk. 143 €
Loma-asunto
40 % halvempi
Charming room with own bathroom
0,68 kmLangaton internet, ilmastointialk. 49 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,4 km
Winnipeg
10,8 km