Ryotei Matsubaya

4 tähteä
9,3
Upea
perustuu 311 arvosteluihin
311 arvostelua
ke 28.10
-
to 29.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Boasting various natural hot spring baths and delicately prepared lavish Japanese meals, Ryotei Matsubaya offers chic guestrooms with Japanese aesthetic and a relaxing ambience. Free Wi-Fi is available in public areas. The ryokan offers both Western-style rooms with wood-flooring and Japanese-style rooms fitted with traditional futon bedding. Each air-conditioned room comes with a flat-screen TV and a fridge. Some rooms feature an en suite bathroom. Matsubaya Ryotei offers free luggage storage and safety deposit boxes. Some hot spring baths are available for private use. Massages can be arranged at an additional charge, and guests can request a car rental to explore the local area. A gift shop and drinks vending machines are available on site. JR Beppu Station is a 7-minute drive or taxi ride away, and Beppu Ropeway Station is a 15-minute drive from the property. Jigoku-meguri Hot Springs can be reached within a 15-minute drive, while Umitamago Aquarium is a 20-minute drive away. Featuring seasonal ingredients, Japanese multi-course meals are served at the spacious dining room.
9,3
Upea
311 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Ryotei Matsubaya

ke 28.10
-
to 29.10
Tarjoukset:
185 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Standard-huone, Kahden hengen ja 9 lisää Ryotei Matsubaya tarjouksia.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
185 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
278 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
259 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
267 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
268 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
371 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
477 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
511 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Ryotei Matsubaya palvelut

  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Pysäköintipalvelu
  • Ilmainen pysäköinti
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Kokous-/Bankettitilat

Arvostelut: Ryotei Matsubaya

9,3
Upea
311 todennettua arvostelua
Upea
214
Erittäin hyvä
52
Hyvä
25
OK
11
Kohtuullinen
6
Keskinkertainen
1
Heikko
2
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Kankaiji 3, Beppu 874-0822

Mitä lähistöltä löytyy

  • Suginoi Palace0.5 km
  • Beppu Rakutenchi1 km
  • Horita Onsen1.6 km
  • Beppu City Traditional Bamboo Crafts Center2 km
  • Beppu Railway Station2.3 km
  • Beppu Station Tourist Information Center2.3 km
  • Beppu Tower2.8 km
  • Takegawara Onsen2.8 km
  • Beppu Onsen3 km
  • Oita Fragrance Museum3.6 km
  • Hyotan Onsen3.7 km
  • Shiraike-Jigoku3.7 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 761-37

Ryotei Matsubaya

Missä kuussa Ryotei Matsubaya hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiRyotei Matsubaya yöpymiseen on toukokuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 241 €. Kallein kuukausi on elokuu, jolloin hinta on 372 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Ryotei Matsubaya?

Halvin päivä varata Ryotei Matsubaya on tiistai, ja keskimääräinen yöhinta on 212 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 342 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Ryotei Matsubaya kannattaa varata?

Varaa noin 4 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Ryotei Matsubaya. Tämä voi tuoda sinulle noin 68 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Ryotei Matsubaya varaukselle

  • Missä Ryotei Matsubaya sijaitsee?

    Ryotei Matsubaya osoite on Kankaiji 3, ja sen etäisyys kaupungin Beppu keskustasta on 2 km. Hotellin Ryotei Matsubaya lähin maamerkki on Suginoi Palace.

  • Mitkä ovat hotellin Ryotei Matsubaya sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Ryotei Matsubaya sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

  • Tarjoaako Ryotei Matsubaya ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Ryotei Matsubaya tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Ryotei Matsubaya ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Ryotei Matsubaya tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Ryotei Matsubaya on lentokentältä?

    Hotellin Ryotei Matsubaya etäisyys on 32,7 km kentältä Oita. Hotellin Ryotei Matsubaya etäisyys on 74,3 km kentältä Ube.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Ryotei Matsubaya hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Ryotei Matsubaya huonehinnat Beppu ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Ryotei Matsubaya huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Ryotei Matsubaya tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Beppu Kankaiji Onsen Ryotei Matsubaya
0,02 kmLangaton internet, Taulu-tv, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 252 €
4-tähden hotelli
48 % halvempiBiyunoyado Ryochiku Bettei8.9 Erinomainen (141 arvostelua)0,08 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 98 €
4-tähden hotelli
Beppu Suginoi Hotel9.1 Erinomainen (3 702 arvostelua)0,15 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Kuntokeskusalk. 214 €
1-tähden hotelli
19 % halvempi
KaiTen house Jasmine
0,38 kmalk. 152 €
5-tähden hotelli
69 % halvempi
Beppu Kanko Hotel Ace
8.4 Erinomainen (181 arvostelua)1,83 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 57 €
3-tähden hotelli
65 % halvempiResorpia Beppu8.3 Erinomainen (667 arvostelua)1,66 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 66 €
Loma-asunto
55 % halvempi
Hotel Do-Ya Beppu
8.8 Erinomainen (56 arvostelua)0,41 kmKeittiö, Terassi/patio, ilmastointialk. 84 €
2-tähden hotelli
54 % halvempi
Beppu Housensou
7.3 Hyvä (20 arvostelua)1,72 kmLangaton internetalk. 86 €
3-tähden hotelli
16 % halvempi
Kappo Ryokan Yumesaki
9.6 Erinomainen (70 arvostelua)0,64 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 157 €
4-tähden hotelli
Choubounoyado Shiori
9.3 Erinomainen (179 arvostelua)0,39 kmRavintolaalk. 216 €
4-tähden hotelli
Beppu Suginoi Hotel9.1 Erinomainen (3 702 arvostelua)0,15 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Kuntokeskusalk. 214 €
3-tähden hotelli
Hana Beppu9.1 Erinomainen (338 arvostelua)1,86 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 196 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

9,2
2,0 km
Oita
32,7 km