Comfort Inn & Suites Durango

3 tähteä
8,2
Erittäin hyvä
perustuu 2196 arvosteluihin
2196 arvostelua
la 3.10
-
su 4.10
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
66 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
66 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
74 €
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
77 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Hotelli -majoituskohteessa on 123 huonetta sekä lämmitetty uima-allas. Se tarjoaa saunan sekä maksuttoman WiFin.

Hotelli -majoituskohteen ammattitaitoinen henkilökunta on paikalla ympäri vuorokauden, ja lisäpalveluna tarjolla on nopea sisään/uloskirjautuminen. Vierailijoilla on käytössä BBQ. Tarjolla on myös kokoushuoneet, matkatavarasäilytys ja pyykinpesumahdollisuudet.

Hotelli tarjoaa huoneita minibaareineen, mikroaaltouuneineen ja jääkaappeineen.

8,2
Erittäin hyvä
2196 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Comfort Inn & Suites Durango

la 3.10
-
su 4.10
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
66 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
165 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
74 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 2 parivuodetta
114 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
77 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
145 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 2 parivuodetta
80 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
90 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
103 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
95 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
143 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 2 queen-vuodetta
139 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
159 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
145 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
161 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
152 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
152 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
185 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
177 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Comfort Inn & Suites Durango palvelut

  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Arvostelut: Comfort Inn & Suites Durango

8,2
Erittäin hyvä
2196 todennettua arvostelua
Upea
1061
Erittäin hyvä
381
Hyvä
286
OK
139
Kohtuullinen
129
Keskinkertainen
69
Heikko
131
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

455 South Camino Del Rio, Durango, CO 81303

Mitä lähistöltä löytyy

  • Ska Brewing1.2 km
  • Animas River Trail1.9 km
  • Durango & Silverton Narrow Gauge Railroad & Museum2.3 km
  • Diamond Circle Melodrama2.4 km
  • Henry Strater Theater2.5 km
  • Durango Arts Center2.5 km
  • Powerhouse Science Center3.3 km
  • Hillcrest Golf Club4.3 km
  • Animas Museum5.5 km
  • Animas Mountain Trail7.4 km
  • Dalton Ranch Golf Club15.8 km
  • Trimble Hot Springs15.9 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Comfort Inn & Suites Durango

Missä kuussa Comfort Inn & Suites Durango hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiComfort Inn & Suites Durango yöpymiseen on tammikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 76 €. Kallein kuukausi on syyskuu, jolloin hinta on 179 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Comfort Inn & Suites Durango?

Halvin päivä varata Comfort Inn & Suites Durango on keskiviikko, ja keskimääräinen yöhinta on 150 €. Kallein päivä on torstai, jolloin hinta on 243 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Comfort Inn & Suites Durango kannattaa varata?

Varaa noin 11 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Comfort Inn & Suites Durango. Tämä voi tuoda sinulle noin 52 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Comfort Inn & Suites Durango varaukselle

  • Missä Comfort Inn & Suites Durango sijaitsee?

    Comfort Inn & Suites Durango osoite on 455 South Camino Del Rio, ja sen etäisyys kaupungin Durango keskustasta on 2,9 km. Hotellin Comfort Inn & Suites Durango lähin maamerkki on Ska Brewing.

  • Mitkä ovat hotellin Comfort Inn & Suites Durango sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Comfort Inn & Suites Durango sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Comfort Inn & Suites Durango ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Comfort Inn & Suites Durango tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Comfort Inn & Suites Durango on lentokentältä?

    Hotellin Comfort Inn & Suites Durango etäisyys on 15,3 km kentältä Durango La Plata County. Hotellin Comfort Inn & Suites Durango etäisyys on 64,6 km kentältä Farmington.

  • Onko hotellissä Comfort Inn & Suites Durango uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Comfort Inn & Suites Durango on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Comfort Inn & Suites Durango hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Comfort Inn & Suites Durango huonehinnat Durango ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Comfort Inn & Suites Durango huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Comfort Inn & Suites Durango tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
Super 8 by Wyndham Durango8 Erinomainen (1 040 arvostelua)0,5 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 84 €
3-tähden hotelli
Homewood Suites By Hilton Durango, Co9.2 Erinomainen (298 arvostelua)1,06 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 123 €
2-tähden hotelli
SpringHill Suites by Marriott Durango
8.9 Erinomainen (520 arvostelua)1,2 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 110 €
3-tähden hotelli
La Quinta Inn & Suites by Wyndham Durango7.8 Hyvä (1 228 arvostelua)1,21 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 106 €
2-tähden hotelli
Super 8 by Wyndham Durango8 Erinomainen (1 040 arvostelua)0,5 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 84 €
3-tähden hotelli
La Quinta Inn & Suites by Wyndham Durango7.8 Hyvä (1 228 arvostelua)1,21 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 106 €
2-tähden hotelli
SpringHill Suites by Marriott Durango
8.9 Erinomainen (520 arvostelua)1,2 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 110 €
3-tähden hotelli
Homewood Suites By Hilton Durango, Co9.2 Erinomainen (298 arvostelua)1,06 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 123 €
3-tähden hotelli
Homewood Suites By Hilton Durango, Co9.2 Erinomainen (298 arvostelua)1,06 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 123 €
2-tähden hotelli
SpringHill Suites by Marriott Durango
8.9 Erinomainen (520 arvostelua)1,2 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 110 €
2-tähden hotelli
Super 8 by Wyndham Durango8 Erinomainen (1 040 arvostelua)0,5 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 84 €
3-tähden hotelli
La Quinta Inn & Suites by Wyndham Durango7.8 Hyvä (1 228 arvostelua)1,21 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 106 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,4
2,9 km
Durango La Plata County
15,3 km