ma 26.10
-
ti 27.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Near Sea Life Great Yarmouth With a stay at The Dolphin Hotel in Great Yarmouth, you'll be within a 5-minute drive of Norfolk Broads and Merrivale Model Village. This hotel is 0.2 mi (0.3 km) from Sea Life Great Yarmouth and 0.2 mi (0.3 km) from Great Yarmouth Beach. Take in the views from a garden and make use of amenities such as complimentary wireless internet access. Featured amenities include dry cleaning/laundry services, a 24-hour front desk, and multilingual staff. Free self parking is available onsite. Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. Sea Life Great Yarmouth - 0.2 km / 0.1 mi Merrivale Model Village - 0.3 km / 0.2 mi Great Yarmouth Beach - 0.3 km / 0.2 mi Great Yarmouth Wheel - 0.4 km / 0.2 mi Time and Tide Museum - 0.4 km / 0.3 mi The Pleasure Beach - 0.8 km / 0.5 mi The David Howkins Museum of Memories - 0.8 km / 0.5 mi Pirates Cove Adventure Golf - 0.8 km / 0.5 mi Great Yarmouth Row Houses - 0.9 km / 0.6 mi The Tolhouse - 0.9 km / 0.6 mi Joyland - 1.1 km / 0.7 mi Britannia Pier Theatre - 1.1 km / 0.7 mi Caister-on-Sea Beach - 1.2 km / 0.7 mi Elizabethan House Museum - 1.2 km / 0.7 mi Palace Casino - 1.7 km / 1 mi The nearest major airport is Norwich (NWI-Norwich Intl.) - 42.6 km / 26.5 mi Make yourself at home in one of the 50 guestrooms. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and satellite programming is available for your entertainment. Conveniences include electric kettles, housekeeping is provided weekly, and irons/ironing boards can be requested.
6,5
OK
2094 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille The Dolphin Hotel

ma 26.10
-
ti 27.10
Tarjoukset:
32 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Deluxe-huone, Kahden hengen ja 8 lisää The Dolphin Hotel tarjouksia.
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
32 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
34 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
36 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
40 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
41 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
43 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
49 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
61 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Arvostelut: The Dolphin Hotel

6,5
OK
2094 todennettua arvostelua
Upea
579
Erittäin hyvä
249
Hyvä
353
OK
191
Kohtuullinen
189
Keskinkertainen
124
Heikko
409
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

14-15 Albert Square, Great Yarmouth, NR30 3JH

Mitä lähistöltä löytyy

  • Wellington Pier221 m
  • Time and Tide Museum271 m
  • St. George's Theatre0.7 km
  • Pleasure Beach0.8 km
  • Elizabethan House Museum0.8 km
  • Joyland0.9 km
  • Venetian Waterway Gardens1.5 km
  • Breydon Viaduct1.8 km
  • Gorleston South Pier Lighthouse3.1 km
  • Great Yarmouth Racecourse3.7 km
  • Gorleston Golf Club5.1 km
  • Caister Roman Site5.8 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

The Dolphin Hotel

Missä kuussa The Dolphin Hotel hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiThe Dolphin Hotel yöpymiseen on maaliskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 36 €. Kallein kuukausi on elokuu, jolloin hinta on 71 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata The Dolphin Hotel?

Halvin päivä varata The Dolphin Hotel on keskiviikko, ja keskimääräinen yöhinta on 45 €. Kallein päivä on maanantai, jolloin hinta on 76 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen The Dolphin Hotel kannattaa varata?

Varaa noin 2 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille The Dolphin Hotel. Tämä voi tuoda sinulle noin 18 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset The Dolphin Hotel varaukselle

  • Missä The Dolphin Hotel sijaitsee?

    The Dolphin Hotel osoite on 14-15 Albert Square, ja sen etäisyys kaupungin Great Yarmouth keskustasta on 0,7 km. Hotellin The Dolphin Hotel lähin maamerkki on Wellington Pier.

  • Mitkä ovat hotellin The Dolphin Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin The Dolphin Hotel sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Kuinka kaukana The Dolphin Hotel on lentokentältä?

    Hotellin The Dolphin Hotel etäisyys on 31,7 km kentältä Norwich Arpt. Hotellin The Dolphin Hotel etäisyys on 114,4 km kentältä Cambridge.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä The Dolphin Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat The Dolphin Hotel huonehinnat Great Yarmouth ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin The Dolphin Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän The Dolphin Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
13 % halvempi
St George Hotel
6.3 Hyvä (3 203 arvostelua)0,02 kmKahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 38 €
1-tähden hotelli
The Mayfair Hotel
6.6 Hyvä (1 837 arvostelua)0,03 kmLangaton internetalk. 57 €
2-tähden hotelli
The Embassy Hotel5.9 OK (1 014 arvostelua)0,07 kmRannalla, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 64 €
3-tähden hotelli
Andover House Hotel & Restaurant - Adults only8.9 Erinomainen (681 arvostelua)0,09 kmVain aikuisille, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 114 €
1-tähden hotelli
31 % halvempi
Kent Square Hotel
4.2 OK (4 arvostelua)0,51 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Taulu-tvalk. 30 €
2-tähden hotelli
13 % halvempi
St George Hotel
6.3 Hyvä (3 203 arvostelua)0,02 kmKahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 38 €
2-tähden hotelli
Sunnyside Hotel
9 Erinomainen (508 arvostelua)0,19 kmRannalla, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 51 €
3-tähden hotelli
The Carlton Hotel
5.7 OK (2 108 arvostelua)0,1 kmalk. 53 €
2-tähden hotelli
Sunnyside Hotel
9 Erinomainen (508 arvostelua)0,19 kmRannalla, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 51 €
3-tähden hotelli
Andover House Hotel & Restaurant - Adults only8.9 Erinomainen (681 arvostelua)0,09 kmVain aikuisille, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 114 €
3-tähden hotelli
Seahorse Guest House
8.7 Erinomainen (343 arvostelua)0,11 kmalk. 84 €
4-tähden hotelli
Diadem Hotel8.5 Erinomainen (441 arvostelua)0,63 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 98 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

5,2
0,7 km
Norwich Arpt
31,7 km