The Westin Kansas City at Crown Center

4 tähteä
8,6
Erittäin hyvä
perustuu 712 arvosteluihin
712 arvostelua
ke 14.10
-
to 15.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, ravintola ja kuntokeskus. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on baari/aulabaari, allasbaari ja sauna. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. The Westin Kansas City at Crown Center tarjoaa 724 ilmastoitua huonetta, joissa on videopelikonsoli ja tallelokerot. Huoneessa on pillowtop-patjallinen sänky, jossa on ylelliset vuodevaatteet. 55-tuumainen älytelevisio, satelliittikanavat, maksulliset elokuvat ja Netflix. Käytössäsi on jääkaappi ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, kylpytakit, designer-hygieniatuotteet ja ilmaiset hygieniatuotteet. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen langattoman internetyhteyden lisämaksusta. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät, ilmaiset sanomalehdet arkipäivisin ja puhelin. Lisäksi huoneissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Mikroaaltouuni, allergiatestatut vuodevaatteet ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Käytössäsi on ulkouima-allas ja poreallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluvat kuntokeskus ja sauna.
8,6
Erittäin hyvä
712 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille The Westin Kansas City at Crown Center

ke 14.10
-
to 15.10
Tarjoukset:
188 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Standard-huone, Kahden hengen ja 28 lisää The Westin Kansas City at Crown Center tarjouksia.
Standard-huone, 1 king-vuode
188 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
194 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
195 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Traditional-huone, 2 parivuodetta
208 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Traditional-huone, 1 king-vuode
218 €
Yhteensä per yö sis ALV.
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
233 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
248 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, 2 parivuodetta
266 €
Yhteensä per yö sis ALV.
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
268 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, 2 parivuodetta
297 €
Yhteensä per yö sis ALV.
King-huone, 1 king-vuode
302 €
Yhteensä per yö sis ALV.
King-huone, 1 king-vuode
315 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Kahden hengen, 1 king-vuode
1073 €
Yhteensä per yö sis ALV.
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin The Westin Kansas City at Crown Center palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Pysäköintipalvelu
  • Liikekeskus
  • Taulu-tv

Arvostelut: The Westin Kansas City at Crown Center

8,6
Erittäin hyvä
712 todennettua arvostelua
Upea
419
Erittäin hyvä
103
Hyvä
55
OK
42
Kohtuullinen
30
Keskinkertainen
16
Heikko
47
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

1 East Pershing Road, Kansas City, MO 64108

Mitä lähistöltä löytyy

  • Crown Center170 m
  • Kauffman Center for the Performing Arts1.3 km
  • Mainstreet Theater1.5 km
  • T-Mobile Center1.6 km
  • Kansas City Power & Light District1.6 km
  • Kansas City Convention Center1.7 km
  • Grace and Holy Trinity Cathedral1.7 km
  • Laugh-O-Gram Studio1.8 km
  • Hy-Vee Arena2.2 km
  • Quality Hill2.2 km
  • New York Life Building2.3 km
  • Kemper Museum of Contemporary Art4.1 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

The Westin Kansas City at Crown Center

Missä kuussa The Westin Kansas City at Crown Center hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiThe Westin Kansas City at Crown Center yöpymiseen on tammikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 234 €. Kallein kuukausi on kesäkuu, jolloin hinta on 411 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata The Westin Kansas City at Crown Center?

Halvin päivä varata The Westin Kansas City at Crown Center on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 204 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 350 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen The Westin Kansas City at Crown Center kannattaa varata?

Varaa noin 3 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille The Westin Kansas City at Crown Center. Tämä voi tuoda sinulle noin 25 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset The Westin Kansas City at Crown Center varaukselle

  • Missä The Westin Kansas City at Crown Center sijaitsee?

    The Westin Kansas City at Crown Center osoite naapurustossa Downtown on 1 East Pershing Road, ja sen etäisyys kaupungin Kansas City keskustasta on 1,6 km. Hotellin The Westin Kansas City at Crown Center lähin maamerkki on Crown Center.

  • Mitkä ovat hotellin The Westin Kansas City at Crown Center sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin The Westin Kansas City at Crown Center sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Kuinka kaukana The Westin Kansas City at Crown Center on lentokentältä?

    Hotellin The Westin Kansas City at Crown Center etäisyys on 4,5 km kentältä Kansas City Downtown. Hotellin The Westin Kansas City at Crown Center etäisyys on 26,4 km kentältä Kansas City.

  • Onko hotellissä The Westin Kansas City at Crown Center uima-allas?

    Kyllä, hotellissa The Westin Kansas City at Crown Center on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä The Westin Kansas City at Crown Center hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat The Westin Kansas City at Crown Center huonehinnat Kansas Cityssä ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin The Westin Kansas City at Crown Center huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän The Westin Kansas City at Crown Center tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
15 % halvempiSheraton Kansas City Hotel at Crown Center8.1 Erinomainen (537 arvostelua)0,32 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 193 €
3-tähden hotelli
33 % halvempi
Hotel Indigo - Kansas City – The Crossroads
8.4 Erinomainen (547 arvostelua)0,57 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 152 €
3-tähden hotelli
40 % halvempiHome2 Suites by Hilton - Kansas City Downtown8.5 Erinomainen (477 arvostelua)0,61 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 137 €
4-tähden hotelli
20 % halvempiCrossroads Hotel9.1 Erinomainen (202 arvostelua)0,65 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 182 €
3-tähden hotelli
52 % halvempi
La Quinta Inn & Suites Kansas City Beacon Hill
8.2 Erinomainen (1 781 arvostelua)1,09 kmKuntokeskus, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 108 €
3-tähden hotelli
51 % halvempiCourtyard by Marriott Kansas City Downtown/Convention Center8.8 Erinomainen (248 arvostelua)1,31 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 112 €
3-tähden hotelli
50 % halvempi
Aiden Kansas City Downtown
8.6 Erinomainen (42 arvostelua)1,72 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 114 €
4-tähden hotelli
48 % halvempiCrowne Plaza Kansas City Downtown By IHG8.1 Erinomainen (891 arvostelua)1,71 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 118 €
2-tähden hotelli
38 % halvempi
Cherry Warehouse Hotel
9.4 Erinomainen (82 arvostelua)1,21 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 141 €
4-tähden hotelli
5 % halvempiLoews Kansas City Hotel9.3 Erinomainen (724 arvostelua)1,35 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 215 €
4-tähden hotelli
20 % halvempiCrossroads Hotel9.1 Erinomainen (202 arvostelua)0,65 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 182 €
3-tähden hotelli
33 % halvempiResidence Inn by Marriott Kansas City Downtown/Convention Center9.1 Erinomainen (158 arvostelua)1,28 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 151 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

1,6 km
Kansas City
26,4 km