Kantiang Bay View Resort

3 tähteä
7,8
Hyvä
perustuu 444 arvosteluihin
444 arvostelua
ti 27.10
-
ke 28.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Lomanviettopaikka tarjoaa 3-tähden asumista kuten myös autonvuokrauspisteen, lentokenttäkuljetuksen ja ilmaisen langattoman internet-yhteyden julkisissa tiloissa. Sen sijainti on kätevä niiden vieraiden näkökulmasta, jotka vierailla alueen suosituissa nähtävyyksissä.

Vieraat voivat harrastaa useita ulkoilma-aktiviteetteja, kuten vaikkapa kalastusta, laitesukellusta ja snorkkelisukellusta. Lisäpalveluihin sisältyy valuutanvaihto, lippupalvelua ja matkatavarasäilytys.

Lomanviettopaikassa on 26 huonetta, joissa on useita mukavuuksia, mikä takaa mukavan ja nautittavan oleskelun vieraille.

Majoituspaikan omiin ruokailumahdollisuuksiin kuuluu muun muassa ravintola, joka on ihanteellinen paikka nauttia ateria.

7,8
Hyvä
444 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Kantiang Bay View Resort

ti 27.10
-
ke 28.10
Tarjoukset:
34 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Standard-huone, Deluxe-huone ja 3 lisää Kantiang Bay View Resort tarjouksia.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
34 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
74 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
52 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
71 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Kantiang Bay View Resort palvelut

  • Snorklaus
  • Rannalla
  • Ravintola
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Internet
  • Pyykinpesuhuone
  • Hiustenkuivain

Arvostelut: Kantiang Bay View Resort

7,8
Hyvä
444 todennettua arvostelua
Upea
176
Erittäin hyvä
106
Hyvä
75
OK
41
Kohtuullinen
18
Keskinkertainen
11
Heikko
17
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

9 Moo 5, Ko Lanta 81150

Mitä lähistöltä löytyy

  • Ao Nui Beach193 m
  • Bamboo Bay1 km
  • Ba Kan Tiang Beach1 km
  • Ba Kantiang Bay1.2 km
  • Mu Ko Lanta National Park2.8 km
  • Ta Noad Beach2.8 km
  • Lanta Old Town5.1 km
  • Khao Mai Kaew Cave5.8 km
  • Klong Nin Beach6.3 km
  • Long Beach14.8 km
  • Ko Lanta Noi16.9 km
  • Klong Dao Beach17.1 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: ๑๕/๒๕๗๙

Kantiang Bay View Resort - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

maaliskuu
maaliskuu
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnan nousun myötä.

Kantiang Bay View Resort

Mikä on halvin viikonpäivä varata Kantiang Bay View Resort?

Halvin päivä varata Kantiang Bay View Resort on torstai, ja keskimääräinen yöhinta on 42 €. Kallein päivä on perjantai, jolloin hinta on 100 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Kantiang Bay View Resort varaukselle

  • Missä Kantiang Bay View Resort sijaitsee?

    Kantiang Bay View Resort osoite on 9 Moo 5, ja sen etäisyys kaupungin Ko Lanta keskustasta on 14,9 km. Hotellin Kantiang Bay View Resort lähin maamerkki on Ao Nui Beach.

  • Mitkä ovat hotellin Kantiang Bay View Resort sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Kantiang Bay View Resort sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Kantiang Bay View Resort ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Kantiang Bay View Resort tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Kantiang Bay View Resort on lentokentältä?

    Hotellin Kantiang Bay View Resort etäisyys on 59,1 km kentältä Trang. Hotellin Kantiang Bay View Resort etäisyys on 68,8 km kentältä Krabi.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Kantiang Bay View Resort hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Kantiang Bay View Resort huonehinnat Ko Lanta ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Kantiang Bay View Resort huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Kantiang Bay View Resort tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
Klong Jark Bungalow
9.1 Erinomainen (395 arvostelua)0,38 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ravintolaalk. 24 €
Loma-asunto
8 % halvempi
Klong Jark Apartment
0,43 kmalk. 22 €
2-tähden hotelli
35 % halvempi
OYO 1085 Ma Lanta House
8.9 Erinomainen (501 arvostelua)0,78 kmUlkouima-allas, Ravintola, Huonepalvelualk. 16 €
Loma-asunto
Phuchawee Lanta Resort8.9 Erinomainen (172 arvostelua)1,47 kmNäkymä vuorille, Yksityinen uima-allas, Ulkouima-allasalk. 55 €
2-tähden hotelli
35 % halvempi
OYO 1085 Ma Lanta House
8.9 Erinomainen (501 arvostelua)0,78 kmUlkouima-allas, Ravintola, Huonepalvelualk. 16 €
Loma-asunto
8 % halvempi
Klong Jark Apartment
0,43 kmalk. 22 €
2-tähden hotelli
Klong Jark Bungalow
9.1 Erinomainen (395 arvostelua)0,38 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ravintolaalk. 24 €
3-tähden hotelli
Baan Puteri Lanta8.6 Erinomainen (684 arvostelua)1,5 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Ravintolaalk. 46 €
Loma-asunto
Villa Siam Lanna, Private Pool Near Kantiang Beach
9.7 Erinomainen (101 arvostelua)1,69 kmNäkymä vuorille, Yksityinen uima-allas, Ulkouima-allasalk. 218 €
2-tähden hotelli
Klong Jark Bungalow
9.1 Erinomainen (395 arvostelua)0,38 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ravintolaalk. 24 €
2-tähden hotelli
35 % halvempi
OYO 1085 Ma Lanta House
8.9 Erinomainen (501 arvostelua)0,78 kmUlkouima-allas, Ravintola, Huonepalvelualk. 16 €
Loma-asunto
Phuchawee Lanta Resort8.9 Erinomainen (172 arvostelua)1,47 kmNäkymä vuorille, Yksityinen uima-allas, Ulkouima-allasalk. 55 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

7,9
14,9 km