Hotel Crown Hills Kushiro

3 tähteä
7,1
Hyvä
perustuu 731 arvosteluihin
731 arvostelua
pe 2.10
-
la 3.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Ravintola, itsepalvelupysäköinti ja kokoustila kuuluvat tämän hotellin palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on pyykinpesutilat, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja ilmaiset sanomalehdet. Hotel Crown Hills Kushiro tarjoaa 150 ilmastoitua huonetta, joissa on tohvelit ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja ilmaiset hygieniatuotteet. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Siivous on saatavilla päivittäin.
7,1
Hyvä
731 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hotel Crown Hills Kushiro

pe 2.10
-
la 3.10
Tarjoukset:
35 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Standard-huone, Kahden hengen ja 3 lisää Hotel Crown Hills Kushiro tarjouksia.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
35 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
68 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
73 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
88 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Hotel Crown Hills Kushiro palvelut

  • Ravintola
  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Internet
  • Pysäköinti
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Arvostelut: Hotel Crown Hills Kushiro

7,1
Hyvä
731 todennettua arvostelua
Upea
165
Erittäin hyvä
168
Hyvä
162
OK
88
Kohtuullinen
89
Keskinkertainen
26
Heikko
32
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

13-1-14 Kitaodori, Kushiro

Mitä lähistöltä löytyy

  • Kushiro Washo Market290 m
  • Kushiro Children's Museum Kodomo Yugakukan0.5 km
  • Kushiro Fisherman's Wharf Moo0.8 km
  • Yomemachi Furusatokan1.9 km
  • Higashi-Kushiro Station2.4 km
  • Kushiro Ice Arena3.3 km
  • Shin-Otanoshike Station7.6 km
  • Kushiro City Zoo15.7 km
  • Yamahana Onsen Refre15.9 km
  • Kushiro City Red-Crowned Crane Natural Park16.9 km
  • Akan International Crane Centre25.6 km
  • Ombetsu Train Station38.4 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Hotel Crown Hills Kushiro - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

syyskuu
syyskuu
75 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Hotel Crown Hills Kushiro

Missä kuussa Hotel Crown Hills Kushiro hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiHotel Crown Hills Kushiro yöpymiseen on toukokuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 25 €. Kallein kuukausi on syyskuu, jolloin hinta on 90 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Hotel Crown Hills Kushiro?

Halvin päivä varata Hotel Crown Hills Kushiro on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 42 €. Kallein päivä on keskiviikko, jolloin hinta on 143 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Hotel Crown Hills Kushiro kannattaa varata?

Varaa noin 4 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Hotel Crown Hills Kushiro. Tämä voi tuoda sinulle noin 79 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

KAYAKin osuvimmat vinkit Hotel Crown Hills Kushiro majoittumiseen

  • Halvin hinta, jolla huone Hotel Crown Hills Kushiro varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 75 €, kun taas kallein hinta oli 75 €.

Useimmin kysytyt kysymykset Hotel Crown Hills Kushiro varaukselle

  • Missä Hotel Crown Hills Kushiro sijaitsee?

    Hotel Crown Hills Kushiro osoite on 13-1-14 Kitaodori, ja sen etäisyys kaupungin Kushiro keskustasta on 0,8 km. Hotellin Hotel Crown Hills Kushiro lähin maamerkki on Kushiro Washo Market.

  • Mitkä ovat hotellin Hotel Crown Hills Kushiro sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hotel Crown Hills Kushiro sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

  • Tarjoaako Hotel Crown Hills Kushiro ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hotel Crown Hills Kushiro tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hotel Crown Hills Kushiro on lentokentältä?

    Hotellin Hotel Crown Hills Kushiro etäisyys on 16,5 km kentältä Kushiro. Hotellin Hotel Crown Hills Kushiro etäisyys on 80,3 km kentältä Nakashibetsu.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hotel Crown Hills Kushiro hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hotel Crown Hills Kushiro huonehinnat Kushiro ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hotel Crown Hills Kushiro huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hotel Crown Hills Kushiro tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
30 % halvempiComfort Hotel Kushiro7.9 Hyvä (1 226 arvostelua)0,06 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 42 €
3-tähden hotelli
Hotel Route-Inn Kushiro Ekimae7.9 Hyvä (1 319 arvostelua)0,1 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 59 €
3-tähden hotelli
12 % halvempiPalude Kushiro6.7 Hyvä (313 arvostelua)0,13 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Taulu-tvalk. 52 €
3-tähden hotelli
25 % halvempiHotel Areaone Kushiro7.7 Hyvä (588 arvostelua)0,19 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 44 €
3-tähden hotelli
49 % halvempiSmile Hotel Kushiro7.8 Hyvä (1 374 arvostelua)0,69 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 30 €
3-tähden hotelli
30 % halvempiComfort Hotel Kushiro7.9 Hyvä (1 226 arvostelua)0,06 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 42 €
3-tähden hotelli
28 % halvempi
Lasting Hotel
7.2 Hyvä (112 arvostelua)0,26 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 43 €
3-tähden hotelli
28 % halvempiHotel Axia Inn Kushiro7.4 Hyvä (1 562 arvostelua)0,53 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 43 €
3-tähden hotelli
Kushiro Century Castle Hotel8.8 Erinomainen (1 423 arvostelua)1,02 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 68 €
3-tähden hotelli
Dormy Inn Premium Kushiro8.6 Erinomainen (2 732 arvostelua)0,81 kmRavintola, Taulu-tv, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 66 €
4-tähden hotelli
The Exeparel
8.1 Erinomainen (17 arvostelua)0,41 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 270 €
4-tähden hotelli
Crowne Plaza Ana Kushiro8 Erinomainen (734 arvostelua)0,77 kmKuntokeskus, Ravintola, Huonepalvelualk. 102 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,3
0,8 km
Kushiro
16,5 km