Giramar Apartamentos Turisticos

0 tähtiluokitusta
9,3
Upea
perustuu 992 arvosteluihin
992 arvostelua
la 3.10
-
su 4.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän hotellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, baari/aulabaari ja allasbaari. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on kauden mukainen ulkouima-allas, lastenallas ja pyykinpesutilat. Giramar Apartamentos Turisticos tarjoaa 12 ilmastoitua huonetta, joissa on DVD-soitin ja tallelokerot. Tämän 3 tähden hotellin huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Taulutelevisio, satelliittikanavat. Siivous on saatavilla päivittäin. Käytössäsi on ulkouima-allas ja lastenallas. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
9,3
Upea
992 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Giramar Apartamentos Turisticos

la 3.10
-
su 4.10
Tarjoukset:
81 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Superior-huone, Klassinen huone ja 6 lisää Giramar Apartamentos Turisticos tarjouksia.
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
81 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
263 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
88 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
216 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 twin-vuode
196 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
225 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
250 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
382 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Giramar Apartamentos Turisticos palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Keittiö
  • Biljardipöytä
  • Terassi/patio
  • Parveke
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesuhuone
  • Pesukone
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet

Arvostelut: Giramar Apartamentos Turisticos

9,3
Upea
992 todennettua arvostelua
Upea
764
Erittäin hyvä
140
Hyvä
60
OK
13
Kohtuullinen
6
Keskinkertainen
3
Heikko
7
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Saat tarkan sijainnin varauksen jälkeen

Mitä lähistöltä löytyy

  • Praia Dona Ana0.8 km
  • Statue of Sao Goncalo0.8 km
  • Museu Municipal Dr. Jose Formosinho0.8 km
  • Igreja de Santo António0.8 km
  • Praia do Pinhão0.9 km
  • Igreja de Santa Maria0.9 km
  • First European Slave Market0.9 km
  • Mercado de Escravos0.9 km
  • Castelo dos Governadores0.9 km
  • Fort da Ponta da Bandeira1 km
  • Estátua do Infante Dom Henrique1 km
  • Praia do Camilo1.1 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 7829/AL,7831/AL,7836/AL,7882/AL,7933/AL,7936/AL,7937/AL,7939/AL,7947/AL,7951/AL,7953/AL,171535/AL

Giramar Apartamentos Turisticos

Mikä on halvin viikonpäivä varata Giramar Apartamentos Turisticos?

Halvin päivä varata Giramar Apartamentos Turisticos on torstai, ja keskimääräinen yöhinta on 93 €. Kallein päivä on sunnuntai, jolloin hinta on 234 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Giramar Apartamentos Turisticos varaukselle

  • Mitkä ovat hotellin Giramar Apartamentos Turisticos sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Giramar Apartamentos Turisticos sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Giramar Apartamentos Turisticos ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Giramar Apartamentos Turisticos tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Giramar Apartamentos Turisticos ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Giramar Apartamentos Turisticos tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Giramar Apartamentos Turisticos on lentokentältä?

    Hotellin Giramar Apartamentos Turisticos etäisyys on 63,7 km kentältä Faro.

  • Onko hotellissä Giramar Apartamentos Turisticos uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Giramar Apartamentos Turisticos on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Giramar Apartamentos Turisticos hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Giramar Apartamentos Turisticos huonehinnat Lagos ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Giramar Apartamentos Turisticos huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Giramar Apartamentos Turisticos tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
Comfortable apartment with a fantastic view - Lagos
9.4 Erinomainen (7 arvostelua)0,06 kmParvekealk. 122 €
Loma-asunto
Comfy Apt. w/ View – Lagos
10 Erinomainen (20 arvostelua)0,06 kmParveke, Kahvinkeitinalk. 120 €
Loma-asunto
14 % halvempi
Peaceful Flat in Lagos by LovelyStay
6.9 Hyvä (18 arvostelua)0,07 kmUima-allas, Keittiö, Parvekealk. 83 €
Loma-asunto
Lagood, modern splendid apartment, views of Lagos bay
8.6 Erinomainen (6 arvostelua)0,07 kmParveke, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 111 €
Loma-asunto
53 % halvempi
Junta Studio in Lagos
6.4 Hyvä (36 arvostelua)0,14 kmalk. 45 €
Loma-asunto
45 % halvempi
A14 - Cozy Torraltinha Apartment
7.5 Hyvä (69 arvostelua)0,25 kmKeittiö, Parveke, Pesukonealk. 53 €
Loma-asunto
31 % halvempi
C06 - Porto do Mos 3 bed Townhouse by DreamAlgarve
0,25 kmUlkouima-allasalk. 66 €
Loma-asunto
14 % halvempi
Peaceful Flat in Lagos by LovelyStay
6.9 Hyvä (18 arvostelua)0,07 kmUima-allas, Keittiö, Parvekealk. 83 €
Loma-asunto
Comfy Apt. w/ View – Lagos
10 Erinomainen (20 arvostelua)0,06 kmParveke, Kahvinkeitinalk. 120 €
Loma-asunto
Beach & City View Apartment - Close To Everything
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,08 kmKahvinkeitinalk. 101 €
Loma-asunto
Santa Maria II Luxe Getaway - (Rh3-2a)
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,18 kmUlkouima-allas, Parveke, ilmastointialk. 163 €
Loma-asunto
Serenity - Santa Maria II (Dg1-3a)
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,25 kmUlkouima-allas, Parveke, ilmastointialk. 181 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

1,0 km