Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5

2 tähteä
6,4
OK
perustuu 969 arvosteluihin
969 arvostelua
ti 18.8
-
ke 19.8
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
48 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Queen-huone, 1 queen-vuode
48 €
Queen-huone, 1 queen-vuode
51 €
Queen-huone, 1 queen-vuode
55 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän hotellin palveluihin kuuluu kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa, business center ja kuivapesulapalvelu. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on pyykinpesutilat, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja tietokonepiste. Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 tarjoaa 52 ilmastoitua huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja silitysrauta/-lauta. 32-tuumainen taulutelevisio, kaapelikanavat. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi ja mikroaaltouuni. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat puhelin sekä ilmaiset paikallispuhelut (voimassa saattaa olla rajoituksia). Siivous päivittäin ja hiustenkuivaaja on saatavilla pyynnöstä.
6,4
OK
969 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5

ti 18.8
-
ke 19.8
Queen-huone, 1 queen-vuode
48 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
72 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
51 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
64 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
55 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 queen-vuode
61 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
62 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
68 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
63 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
63 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
63 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
72 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
89 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 palvelut

  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Koko yksikkö sijaitsee pohjakerroksessa
  • Koko yksikkö on esteetön
  • Esteettömyys
  • Esteetön suihku
  • Hissi
  • Suihkutuoli
  • Pääsy hissillä
  • Hypoallergeeninen
  • Esteetön pysäköinti
  • Esteetön kylpyamme
  • Savuton
  • Madallettu pesuallas
  • Höyhenetön tyyny
  • WC, jossa on käsituet
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin
  • Erillinen tupakointialue

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Kylpyhuone

  • Korotettu WC-istuin
  • Suihku
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Julkinen kylpylä
  • Oma kykpyhuone
  • Suihkukaappi

Ruokailu

  • Mikroaaltouuni
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin
  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Myyntiautomaatti (välipaloja)
  • Ruokailualue
  • Ruokapöytä

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Oleskelualue
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Vuodesohva
  • Puhelin
  • Kokolattiamatto
  • Laatta-/marmorilattia
  • Näkymä uima-altaalle

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta
  • Kuivausrumpu
  • Pesukone

Palvelut ja mukavuudet

  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Tallelokero
  • Pääsy avainkortilla
  • 24h-vastaanotto

Media ja viihde

  • Radio
  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Makuuhuone

  • Herätyskello
  • Vuodesohva
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Työtila

  • Tietokoneen käyttö mahdollista
  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Hiilimonoksidihälytin
  • 24 tunnin vartiointi

Pysäköinti ja kuljetus

  • Ilmainen pysäköinti

Ulkoilma

  • Ulkoruokailualue

Uima-allas

  • Allaspyyhkeet

Arvostelut: Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5

6,4
OK
969 todennettua arvostelua
Upea
178
Erittäin hyvä
98
Hyvä
73
OK
63
Kohtuullinen
99
Keskinkertainen
77
Heikko
381
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

3231 Lake Street, Lake Charles, LA 70601

Mitä lähistöltä löytyy

  • Prien Lake Mall0.5 km
  • Imperial Calcasieu Museum1.8 km
  • McNeese State University2.7 km
  • Contraband Bayou Golf Club at L'Auberge Du Lac2.7 km
  • Bord du Lac Park3 km
  • Millennium Park3 km
  • Cathedral of the Immaculate Conception3.4 km
  • Charpentier Historic District3.4 km
  • Lake Charles Civic Center3.4 km
  • Cowboy Stadium3.6 km
  • Children's Museum Lake Charles3.7 km
  • Prien Lake Park3.7 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5

Missä kuussa Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 hotellin hinnat ovat halvimmat?

Perustuu KAYAK-käyttäjien viimeisen 12 kuukauden aikana löytämiin hotellihintoihin.

Halvin kuukausiAmericas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 yöpymiseen on tammikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 61 €. Kallein kuukausi on elokuu, jolloin hinta on 75 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5?

Perustuu KAYAK-käyttäjien viimeisen 12 kuukauden aikana löytämiin hotellihintoihin.

Halvin päivä varata Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 on keskiviikko, ja keskimääräinen yöhinta on 70 €. Kallein päivä on perjantai, jolloin hinta on 90 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 varaukselle

  • Missä Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 sijaitsee?

    Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 osoite on 3231 Lake Street, ja sen etäisyys kaupungin Lake Charles keskustasta on 3,1 km. Hotellin Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 lähin maamerkki on Prien Lake Mall.

  • Mitkä ovat hotellin Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 on lentokentältä?

    Hotellin Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 etäisyys on 8,2 km kentältä Lake Charles. Hotellin Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 etäisyys on 80,5 km kentältä Beaumont Jefferson County.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 huonehinnat Lake Charles ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Americas Best Value Inn & Suites Lake Charles at I-210 Exit 5 tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
21 % halvempi
Wyndham Lake Charles
6.1 Hyvä (248 arvostelua)0,48 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 58 €
3-tähden hotelli
Staybridge Suites Lake Charles By IHG
8.4 Erinomainen (223 arvostelua)0,62 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 172 €
2-tähden hotelli
Candlewood Suites Lake Charles South By IHG
7.9 Hyvä (171 arvostelua)0,7 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 94 €
2-tähden hotelli
Holiday Inn Express & Suites Lake Charles South Casino Area By IHG
8.6 Erinomainen (586 arvostelua)0,71 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 128 €
3-tähden hotelli
21 % halvempi
Wyndham Lake Charles
6.1 Hyvä (248 arvostelua)0,48 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 58 €
2-tähden hotelli
Candlewood Suites Lake Charles South By IHG
7.9 Hyvä (171 arvostelua)0,7 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 94 €
3-tähden hotelli
Wingate by Wyndham Lake Charles Casino Area7.5 Hyvä (682 arvostelua)1,48 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Huonepalvelualk. 102 €
3-tähden hotelli
Tru By Hilton Lake Charles
8.8 Erinomainen (405 arvostelua)0,75 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 123 €
3-tähden hotelli
Home2 Suites by Hilton Lake Charles
9 Erinomainen (183 arvostelua)0,73 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 160 €
3-tähden hotelli
Residence Inn by Marriott Lake Charles8.9 Erinomainen (175 arvostelua)1,24 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Huonepalvelualk. 189 €
3-tähden hotelli
Tru By Hilton Lake Charles
8.8 Erinomainen (405 arvostelua)0,75 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 123 €
2-tähden hotelli
Holiday Inn Express & Suites Lake Charles South Casino Area By IHG
8.6 Erinomainen (586 arvostelua)0,71 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 128 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,4
3,1 km
Lake Charles
8,2 km