ME Madrid Reina Victoria

4 tähteä
8,2
Erittäin hyvä
perustuu 2267 arvosteluihin
2267 arvostelua
ke 28.10
-
to 29.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Located in the heart of Madrid's Centro district, the 4. 5-star ME Madrid by Melia is just a short walk from iconic landmarks such as Puerta del Sol (3 minutes) and the Thyssen-Bornemisza National Museum (7 minutes). This stylish hotel offers 192 air-conditioned rooms, each equipped with an iPod docking station, LED television, and pillowtop bed with premium bedding. Guests can enjoy complimentary wired and wireless internet access, premium TV channels, and designer toiletries in the bathrooms. Recreational amenities include a health club and bicycle rentals. The hotel also provides convenient features like complimentary Wi-Fi, concierge services, and babysitting (surcharge). Savor Mediterranean cuisine at Ana la Santa, the hotel's restaurant and bar/lounge. Room service is available during limited hours, and a daily buffet breakfast is offered for a fee. Additional amenities include a business center, express check-in and check-out, and a roundtrip airport shuttle (surcharge). Self-parking is also available onsite (subject to charges).
8,2
Erittäin hyvä
2267 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille ME Madrid Reina Victoria

ke 28.10
-
to 29.10
Tarjoukset:
235 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Superior-huone ja 0 lisää ME Madrid Reina Victoria tarjouksia.
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin ME Madrid Reina Victoria palvelut

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Liikekeskus
  • Lentokenttäkuljetus
  • Pysäköinti
  • Kylpylä
  • Express-uloskirjautuminen
  • Lapsenvahti tai -hoito

Arvostelut: ME Madrid Reina Victoria

8,2
Erittäin hyvä
2267 todennettua arvostelua
Upea
1252
Erittäin hyvä
403
Hyvä
248
OK
140
Kohtuullinen
102
Keskinkertainen
43
Heikko
79
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Plaza De Santa Ana, 14, Madrid

Mitä lähistöltä löytyy

  • Plaza de Santa Ana48 m
  • مسرح إسبانيا113 m
  • Puerta del Sol325 m
  • وسط مدينة مدريد0.4 km
  • Plaza Mayor0.5 km
  • Prado-museo0.8 km
  • مسرح ربال0.8 km
  • Plaza de Cibeles0.9 km
  • Plaza de Oriente1 km
  • Palacio Real de Madrid1.2 km
  • Plaza de Espana1.3 km
  • Retiro-puisto1.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset ME Madrid Reina Victoria varaukselle

  • Missä ME Madrid Reina Victoria sijaitsee?

    ME Madrid Reina Victoria osoite naapurustossa Cortes on Plaza De Santa Ana, 14, ja sen etäisyys kaupungin Madrid keskustasta on 0,2 km. Hotellin ME Madrid Reina Victoria lähin maamerkki on Plaza de Santa Ana.

  • Mitkä ovat hotellin ME Madrid Reina Victoria sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin ME Madrid Reina Victoria sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako ME Madrid Reina Victoria ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, ME Madrid Reina Victoria tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana ME Madrid Reina Victoria on lentokentältä?

    Hotellin ME Madrid Reina Victoria etäisyys on 13,6 km kentältä Madrid-Barajas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä ME Madrid Reina Victoria hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat ME Madrid Reina Victoria huonehinnat Madridissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin ME Madrid Reina Victoria huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän ME Madrid Reina Victoria tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

1-tähden hotelli
83 % halvempi
Hostal Alonso No Limit Madrid
7.2 Hyvä (3 698 arvostelua)0,07 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Taulu-tvalk. 58 €
2-tähden hotelli
77 % halvempiHostal Prado8.3 Erinomainen (1 255 arvostelua)0,07 kmLangaton internet, Taulu-tv, TValk. 79 €
3-tähden hotelli
60 % halvempi
El Jardín del Ángel Sauce
8.3 Erinomainen (281 arvostelua)0,08 kmalk. 135 €
3-tähden hotelli
68 % halvempi
El Jardín del Ángel Olivo
8.2 Erinomainen (230 arvostelua)0,08 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 110 €
1-tähden hotelli
83 % halvempi
Hostal Alonso No Limit Madrid
7.2 Hyvä (3 698 arvostelua)0,07 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Taulu-tvalk. 58 €
2-tähden hotelli
77 % halvempiHostal Prado8.3 Erinomainen (1 255 arvostelua)0,07 kmLangaton internet, Taulu-tv, TValk. 79 €
2-tähden hotelli
74 % halvempi
Jqc Rooms
7.2 Hyvä (4 579 arvostelua)0,1 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 90 €
2-tähden hotelli
69 % halvempi
Ch Cruz Madrid
8 Erinomainen (348 arvostelua)0,1 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 105 €
5-tähden hotelli
36 % halvempi
NH Collection Madrid Palacio de Tepa
9.1 Erinomainen (2 057 arvostelua)0,08 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 218 €
3-tähden hotelli
54 % halvempiHotel Miau8.6 Erinomainen (3 756 arvostelua)0,1 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Liikekeskusalk. 157 €
2-tähden hotelli
77 % halvempiHostal Prado8.3 Erinomainen (1 255 arvostelua)0,07 kmLangaton internet, Taulu-tv, TValk. 79 €
3-tähden hotelli
60 % halvempi
El Jardín del Ángel Sauce
8.3 Erinomainen (281 arvostelua)0,08 kmalk. 135 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,0
0,2 km
Madrid-Barajas
13,6 km