Comfort Suites Mason near Kings Island

2 tähteä
7,1
Hyvä
perustuu 445 arvosteluihin
445 arvostelua
la 18.7
-
su 19.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
43 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
43 €
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
56 €
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
59 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Sisäuima-allas, kuntosali ja kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa kuuluvat tämän hotellin palveluihin. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti sekä ilmainen buffetaamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on business center, kokoushuone ja kuivapesulapalvelu. Comfort Suites Mason near Kings Island tarjoaa 79 huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja ilmainen sanomalehti arkipäivisin. Huoneissa on oleskelualue ja niissä on kalusteina parisängyn kokoinenvuodesohva. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Tyynyvalikoima on saatavilla. 32-tuumainen taulutelevisio, kaapelikanavat ja maksulliset elokuvat. Käytössäsi on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Tämä hotelli tarjoaa huonehintaan sisältyvän kiinteän ja langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluu työpöydät; ilmaiset paikallispuhelutovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on sisäuima-allas ja kuntosali.
7,1
Hyvä
445 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Comfort Suites Mason near Kings Island

la 18.7
-
su 19.7
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
43 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
56 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
59 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
132 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
70 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
85 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
82 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
109 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
83 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
92 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
87 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
90 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
89 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
120 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
109 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
139 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
118 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
141 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Comfort Suites Mason near Kings Island palvelut

  • Vain aikuisille
  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Adapteri
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Pyyhkeet/lakanat (lisämaksullinen)
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Vain aikuisille
  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Esteetön pysäköinti
  • Savuton
  • Madallettu pesuallas
  • WC, jossa on käsituet

Kylpyhuone

  • Korotettu WC-istuin
  • Suihku
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Ruokailu

  • Minibaari
  • Mikroaaltouuni
  • Ravintola
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin
  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Myyntiautomaatti (välipaloja)

Palvelut ja mukavuudet

  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Minimarketti paikan päällä
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Yleistä

  • Oleskelualue
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Vuodesohva
  • Näkymä nähtävyyskohteeseen
  • Puhelin
  • Kokolattiamatto

Makuuhuone

  • Höyhentyyny
  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Herätyskello
  • Vuodesohva
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • Kassakaappi

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta
  • Kuivausrumpu

Media ja viihde

  • Radio
  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Pysäköinti ja kuljetus

  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Uima-allas

  • Lämmitetty uima-allas
  • Sisäuima-allas

Ulkoilma

  • Rantatuolit

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Arvostelut: Comfort Suites Mason near Kings Island

7,1
Hyvä
445 todennettua arvostelua
Upea
170
Erittäin hyvä
63
Hyvä
50
OK
27
Kohtuullinen
45
Keskinkertainen
26
Heikko
64
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

5457 Kings Center Drive, Mason, OH 45040

Mitä lähistöltä löytyy

  • King Island Amusement Park1.5 km
  • Soak City2.2 km
  • The Golf Center2.9 km
  • Crooked Tree Golf Course5.9 km
  • Wall to Wall Soccer6.3 km
  • McGee's Courts for Sports6.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Comfort Suites Mason near Kings Island hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Comfort Suites Mason near Kings Island varaukselle

  • Missä Comfort Suites Mason near Kings Island sijaitsee?

    Comfort Suites Mason near Kings Island osoite on 5457 Kings Center Drive, ja sen etäisyys kaupungin Mason keskustasta on 4,3 km. Hotellin Comfort Suites Mason near Kings Island lähin maamerkki on King Island Amusement Park.

  • Mitkä ovat hotellin Comfort Suites Mason near Kings Island sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Comfort Suites Mason near Kings Island sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Comfort Suites Mason near Kings Island ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Comfort Suites Mason near Kings Island tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Comfort Suites Mason near Kings Island ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Comfort Suites Mason near Kings Island tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Comfort Suites Mason near Kings Island on lentokentältä?

    Hotellin Comfort Suites Mason near Kings Island etäisyys on 31,2 km kentältä Cincinnati. Hotellin Comfort Suites Mason near Kings Island etäisyys on 48,8 km kentältä Cincinnati Cinci./N. Kentucky.

  • Onko hotellissä Comfort Suites Mason near Kings Island uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Comfort Suites Mason near Kings Island on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Comfort Suites Mason near Kings Island hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Comfort Suites Mason near Kings Island huonehinnat Mason ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Comfort Suites Mason near Kings Island huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Comfort Suites Mason near Kings Island tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Residence Inn by Marriott Cincinnati Northeast/Mason
9.1 Erinomainen (109 arvostelua)0,06 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 135 €
3-tähden hotelli
Camp Cedar
8.4 Erinomainen (139 arvostelua)0,29 kmalk. 130 €
2-tähden hotelli
7 % halvempi
Suburban Studios Mason Near Kings Island
6.6 Hyvä (11 arvostelua)0,56 kmUlkouima-allas, Ilmainen pysäköinti, Taulu-tvalk. 67 €
3-tähden hotelli
Tru by Hilton Mason Kings Island
7.9 Hyvä (452 arvostelua)0,58 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 90 €
2-tähden hotelli
31 % halvempiBaymont by Wyndham Mason6.4 Hyvä (1 401 arvostelua)0,58 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 50 €
2-tähden hotelli
26 % halvempiMicrotel Inn & Suites by Wyndham Mason/Kings Island6.9 Hyvä (922 arvostelua)0,62 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 54 €
2-tähden hotelli
7 % halvempi
Suburban Studios Mason Near Kings Island
6.6 Hyvä (11 arvostelua)0,56 kmUlkouima-allas, Ilmainen pysäköinti, Taulu-tvalk. 67 €
3-tähden hotelli
Tru by Hilton Mason Kings Island
7.9 Hyvä (452 arvostelua)0,58 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 90 €
3-tähden hotelli
Residence Inn by Marriott Cincinnati Northeast/Mason
9.1 Erinomainen (109 arvostelua)0,06 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 135 €
3-tähden hotelli
Camp Cedar
8.4 Erinomainen (139 arvostelua)0,29 kmalk. 130 €
3-tähden hotelli
Tru by Hilton Mason Kings Island
7.9 Hyvä (452 arvostelua)0,58 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 90 €
3-tähden hotelli
Hampton Inn Cincinnati-Kings Island7.6 Hyvä (484 arvostelua)0,69 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 93 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,5
4,3 km
Cincinnati Cinci./N. Kentucky
48,8 km