Hotel Marine Plaza Mumbai

4 tähteä
pe 10.7
-
la 11.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
116 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, 1 parivuode
116 €
Standard-huone, 1 parivuode
119 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
122 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, ravintola ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja ilmainen valet-pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on baari/aulabaari, allasbaari ja kattoterassi. Hotel Marine Plaza Mumbai tarjoaa 68 huonetta, joissa on minibaari ja tallelokerot. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Tyynyvalikoima on saatavilla. Taulutelevisio, satelliittikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, kylpytakit, tohvelit ja bidee. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä ilmaista kiinteää internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät, ilmaiset sanomalehdet ja puhelin. Lisäksi huoneissa on ilmainen pullovesi ja kahvin-/teenkeitin. Turndown-palvelu joka ilta, siivous päivittäin. Pyynnöstä saataviin palveluihin kuuluu silitysrauta/-lauta. Käytössäsi on ulkouima-allas ja poreallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus.
8,3
Erittäin hyvä
919 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hotel Marine Plaza Mumbai

pe 10.7
-
la 11.7
Standard-huone, 1 parivuode
116 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, 2 twin-vuodetta
155 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 parivuode
119 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
125 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
122 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, 1 twin-vuode
124 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
142 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
132 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 parivuode
148 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
147 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, 2 twin-vuodetta
147 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 parivuode
174 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, 2 twin-vuodetta
153 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 parivuode
174 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, 1 parivuode
172 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 parivuode
223 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 parivuode
185 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
226 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 twin-vuode
227 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Hotel Marine Plaza Mumbai palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Kahvila
  • Liikekeskus

Palvelut ja mukavuudet

  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Concierge-palvelu
  • Valuutanvaihto
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Huonepalvelu
  • Opastetun kierroksen tiski
  • Pääsy avaimella
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto
  • Kokoustilat
  • Tallelokero
  • Vesipullo

Perus

  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Savuhälyttimet
  • Ilmastointi
  • Ilmainen langaton internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Sampoo
  • Adapteri
  • Vartalosaippua
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Ruokailu

  • Vedenkeitin
  • Lounaspaketteja
  • Erityisruokavalioita (pyynnöstä)
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen
  • Kahvila
  • Minibaari
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Vedenkeitin
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin
  • Ruokapöytä

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Koko yksikkö on esteetön
  • Savuton
  • Madallettu pesuallas
  • Yksityinen sisäänkäynti
  • Esteettömyys
  • Esteetön suihku
  • Hissi
  • Suihkutuoli
  • Pääsy hissillä
  • Esteetön kylpyamme
  • WC, jossa on käsituet
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivain
  • Kylpytakki
  • Oma kykpyhuone
  • Suihku
  • Suihkulakk
  • Kylpyamme
  • WC
  • Vessapaperia
  • Hammasharja

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Lokerot
  • Tilanjakaja
  • Säilytystila saatavilla
  • Merinäkymä
  • Tossut
  • Puhelin
  • Näkymä kaupunkiin

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Housuprässi
  • Silitysrauta ja -lauta
  • Kuivausrumpu

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • 24 tunnin vartiointi
  • Ensiapupakkaus
  • Kassakaappi

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Radio
  • TV

Makuuhuone

  • Lukulamppu
  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Herätyskello
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti
  • Kuljetuspalvelu (lisämaksullinen)
  • Lentokenttäkuljetus

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Säilytyslokero kannettavalle tietokoneelle
  • Kirjoituspöytä

Perheystävällinen

  • Lapsenvahti tai -hoito
  • Pinnasänky saatavilla
  • Lasten ateriat

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Rantatuolit

Kuntoilu

  • Kuntokeskus
  • Kuntosali

Uima-allas

  • Ulkouima-allas
  • Kattouima-allas

Tekemistä

  • Kauneushoitola

Arvostelut: Hotel Marine Plaza Mumbai

8,3
Erittäin hyvä
919 todennettua arvostelua
Upea
363
Erittäin hyvä
199
Hyvä
155
OK
61
Kohtuullinen
62
Keskinkertainen
22
Heikko
57
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

29 Marine Drive, Mumbai 400 020

Mitä lähistöltä löytyy

  • Brabourne Stadium200 m
  • Mumbai High Court0.8 km
  • Flora Fountain0.9 km
  • Bombay Stock Exchange1.1 km
  • Gateway of India1.6 km
  • St. Xavier's College1.6 km
  • Colaba Causeway1.7 km
  • Larsen & Toubro Limited2 km
  • Mahatma Jyotiba Phule Mandai2.1 km
  • Chor Bazaar3.3 km
  • Antilia4.3 km
  • Haji Ali Dargah5.9 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Hotel Marine Plaza Mumbai hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Hotel Marine Plaza Mumbai varaukselle

  • Missä Hotel Marine Plaza Mumbai sijaitsee?

    Hotel Marine Plaza Mumbai osoite naapurustossa Churchgate on 29 Marine Drive, ja sen etäisyys kaupungin Mumbai keskustasta on 2,8 km. Hotellin Hotel Marine Plaza Mumbai lähin maamerkki on Brabourne Stadium.

  • Mitkä ovat hotellin Hotel Marine Plaza Mumbai sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hotel Marine Plaza Mumbai sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Hotel Marine Plaza Mumbai ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hotel Marine Plaza Mumbai tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hotel Marine Plaza Mumbai on lentokentältä?

    Hotellin Hotel Marine Plaza Mumbai etäisyys on 18,2 km kentältä Mumbai Chhatrapati Shivaji Intl. Hotellin Hotel Marine Plaza Mumbai etäisyys on 27,7 km kentältä Navi Mumbai Intl.

  • Onko hotellissä Hotel Marine Plaza Mumbai uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Hotel Marine Plaza Mumbai on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hotel Marine Plaza Mumbai hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hotel Marine Plaza Mumbai huonehinnat Mumbaissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hotel Marine Plaza Mumbai huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hotel Marine Plaza Mumbai tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
55 % halvempiSea Green Hotel7.8 Hyvä (729 arvostelua)0,18 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 52 €
2-tähden hotelli
59 % halvempiSea Green South Hotel7.5 Hyvä (931 arvostelua)0,18 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 48 €
4-tähden hotelli
26 % halvempiThe Ambassador, Mumbai8 Erinomainen (674 arvostelua)0,32 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 86 €
5-tähden hotelli
Intercontinental Hotels Marine Drive-Mumbai By IHG8.7 Erinomainen (686 arvostelua)0,42 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 127 €
2-tähden hotelli
92 % halvempi
Yatri stay inn
1,48 kmIlmaisia hygieniatuotteitaalk. 10 €
3-tähden hotelli
90 % halvempi
Hotel O Blue Light Near Gateway Of India Mumbai
2.8 Keskinkertainen (60 arvostelua)1,26 kmalk. 12 €
3-tähden hotelli
86 % halvempi
Hotel Shabana Colaba
6.4 Hyvä (411 arvostelua)1,24 kmHuonepalvelu, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 16 €
3-tähden hotelli
86 % halvempi
Hotel Zubi Inn
1,44 kmalk. 16 €
5-tähden hotelli
The Oberoi Mumbai9.3 Erinomainen (2 185 arvostelua)0,55 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 167 €
5-tähden hotelli
The Taj Mahal Palace, Mumbai9.3 Erinomainen (2 719 arvostelua)1,44 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 206 €
5-tähden hotelli
Taj Mahal Tower, Mumbai9.3 Erinomainen (4 083 arvostelua)1,47 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 138 €
5-tähden hotelli
Trident, Nariman Point, Mumbai9 Erinomainen (3 816 arvostelua)0,47 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 135 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,6
2,8 km
Mumbai Chhatrapati Shivaji Intl
18,2 km