Bouchard Inn & Restaurant

4 tähteä
8,8
Erittäin hyvä
perustuu 805 arvosteluihin
805 arvostelua
pe 4.9
-
la 5.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
174 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, 1 queen-vuode
174 €
Standard-huone, 1 king-vuode
193 €
Standard-huone, 1 king-vuode
193 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tässä savuttomassa majatalossa on 2 ravintolaa, baari/aulabaari ja express-uloskirjautuminen. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja ilmainen mannermainen aamiainen. Lisäksi majoituspaikassa on kielitaitoinen henkilökunta. Lakanoiden vaihto on saatavilla pyynnöstä Bouchard Inn & Restaurant tarjoaa 14 ilmastoitua huonetta, joissa on ilmainen sanomalehti ja ilmainen pullovesi. Huoneessa on Tempur Pedic -patjallinen sänky, jossa on ylelliset vuodevaatteet. Käytössäsi on jääkaappi ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Taulutelevisio, kaapelikanavat. Siivous päivittäin ja lakanoiden vaihto on saatavilla pyynnöstä.
8,8
Erittäin hyvä
805 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Bouchard Inn & Restaurant

pe 4.9
-
la 5.9
Standard-huone, 1 queen-vuode
174 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
329 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
193 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 king-vuode
318 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
193 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 king-vuode
332 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
193 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
291 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
209 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
323 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
242 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 king-vuode
247 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Bouchard Inn & Restaurant palvelut

  • Ilmainen langaton internet
  • Oma kykpyhuone
  • Kahvinkeitin
  • Terassi/patio
  • Ilmastointi
  • Taulu-tv
  • TV
  • Internet
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Tuuletin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Pyyhkeet/lakanat (lisämaksullinen)
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Keittiö

  • Viinilaseja
  • Uuni
  • Mikroaaltouuni
  • Keittiöastiat
  • Liesi
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin
  • Ruokailualue
  • Keittiö
  • Keittokomero

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Lisäkylpyhuone
  • Lisävessa
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone
  • Suihkukaappi

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Oleskelualue
  • Kovapuu- ja parkettilattiat
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Vuodesohva
  • Kokolattiamatto
  • Laatta-/marmorilattia
  • Näkymä kaupunkiin

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Koko yksikkö sijaitsee pohjakerroksessa
  • Savuton
  • Höyhenetön tyyny
  • Pääsy portaita pitkin yläkerroksiin
  • Yksityinen sisäänkäynti

Makuuhuone

  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Vuodesohva
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Ruokailu

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Aamiainen huoneessa
  • Ruokapöytä

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • Hyttysverkko

Palvelut ja mukavuudet

  • Express-uloskirjautuminen
  • Vesipullo
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen

Pysäköinti ja kuljetus

  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Tekemistä

  • Viinikerros
  • Pääsy rannalle

Ulkoilma

  • Terassi/patio

Pyykki

  • Silitysrauta ja -lauta

Työtila

  • Faksi/kopiokone

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla

Arvostelut: Bouchard Inn & Restaurant

8,8
Erittäin hyvä
805 todennettua arvostelua
Upea
530
Erittäin hyvä
140
Hyvä
69
OK
27
Kohtuullinen
16
Keskinkertainen
10
Heikko
17
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

505 Thames Street, Newport, RI 02840

Mitä lähistöltä löytyy

  • Isaac Bell House0.4 km
  • The Elms0.5 km
  • International Tennis Hall Of Fame0.6 km
  • Old Stone Mill0.8 km
  • Chateau-Sur-Mer1.1 km
  • Touro Synagogue1.1 km
  • Old Colony House1.2 km
  • National Museum of American Illustration1.3 km
  • William Watts Sherman House1.3 km
  • Salve Regina University1.5 km
  • Newport Cliff Walk1.5 km
  • Seaview Terrace1.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Bouchard Inn & Restaurant

Missä kuussa Bouchard Inn & Restaurant hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiBouchard Inn & Restaurant yöpymiseen on marraskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 223 €. Kallein kuukausi on toukokuu, jolloin hinta on 388 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Bouchard Inn & Restaurant?

Halvin päivä varata Bouchard Inn & Restaurant on tiistai, ja keskimääräinen yöhinta on 291 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 582 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Bouchard Inn & Restaurant kannattaa varata?

Varaa noin 1 viikko etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Bouchard Inn & Restaurant. Tämä voi tuoda sinulle noin 45 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Bouchard Inn & Restaurant varaukselle

  • Missä Bouchard Inn & Restaurant sijaitsee?

    Bouchard Inn & Restaurant osoite naapurustossa Downtown on 505 Thames Street, ja sen etäisyys kaupungin Newport keskustasta on 1,2 km. Hotellin Bouchard Inn & Restaurant lähin maamerkki on Isaac Bell House.

  • Mitkä ovat hotellin Bouchard Inn & Restaurant sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Bouchard Inn & Restaurant sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Bouchard Inn & Restaurant ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Bouchard Inn & Restaurant tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Bouchard Inn & Restaurant ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Bouchard Inn & Restaurant tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Bouchard Inn & Restaurant on lentokentältä?

    Hotellin Bouchard Inn & Restaurant etäisyys on 6,5 km kentältä Newport State. Hotellin Bouchard Inn & Restaurant etäisyys on 28,8 km kentältä Providence-TFGreen.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Bouchard Inn & Restaurant hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Bouchard Inn & Restaurant huonehinnat Newport ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Bouchard Inn & Restaurant huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Bouchard Inn & Restaurant tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
New Construction Sancerre Apartment #1 in Newport’s Yachting Village
0,04 kmLangaton internet, Parveke, ilmastointialk. 288 €
Loma-asunto
New Construction Sancerre Apartment #2 in Newport’s Yachting Village
0,04 kmLangaton internet, Parveke, ilmastointialk. 416 €
Loma-asunto
Chic Thames Harbor Free Parking
10 Erinomainen (11 arvostelua)0,05 kmLangaton internet, Parveke, ilmastointialk. 454 €
Loma-asunto
CHIC on Thames St Deck & free parking
9.3 Erinomainen (12 arvostelua)0,05 kmLangaton internet, Parveke, ilmastointialk. 426 €
3-tähden hotelli
31 % halvempi
Wyndham Newport Onshore
8.9 Erinomainen (276 arvostelua)0,36 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Kuntokeskusalk. 134 €
Loma-asunto
17 % halvempi
Conveniently located 3BR Home w/ Outdoor Dining
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,15 kmLangaton internet, Parveke, ilmastointialk. 161 €
Loma-asunto
Welcoming Cottage on Spencer Park, in 1st Block of Harbor, Nr Restaurants, Shops
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,42 kmIlmastointi, grillialk. 197 €
3-tähden hotelli
Admiral Fitzroy Inn8.7 Erinomainen (363 arvostelua)0,37 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 227 €
Loma-asunto
Chic Thames Harbor Free Parking
10 Erinomainen (11 arvostelua)0,05 kmLangaton internet, Parveke, ilmastointialk. 454 €
Loma-asunto
Location Location 2br- Parking- Pet Friendly
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,05 kmLangaton internet, ilmastointialk. 289 €
Loma-asunto
Downtown Newport-Beautiful Home w/ 2 Parking Spots
10 Erinomainen (33 arvostelua)0,07 kmIlmastointi, grillialk. 1301 €
Loma-asunto
Location! Downtown, 2br, Full Kitchen, Patio, Off-Street Parking For Two Cars!
10 Erinomainen (25 arvostelua)0,07 kmIlmastointi, Kahvinkeitinalk. 775 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,6
1,2 km
Providence-TFGreen
28,8 km