Smartline Protaras

3 tähteä
8,6
Erittäin hyvä
perustuu 1035 arvosteluihin
1035 arvostelua
ti 29.9
-
ke 30.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
95 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
95 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
101 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
102 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Hotelli tarjoaa tenniskenttiä ja ulkouima-altaan sekä huoneita minibaareineen. Se tarjoaa vieraille myös saunan ja kuntokeskuksen.

Hotellissa on 137 huonetta, ja se on hiljattain saneerattu. Se tarjoaa lastenkerhon, nopean sisään-/uloskirjautumisen ja kauneuskeskuksen sekä lisäksi squashkenttiä.

Huoneet hotellissa ovat mukavia ja niistä löytyy kaapeli/satelliittikanavat ja jääkaappi. Mukavuuksiin kuuluu suihku ja hiustenkuivain.

Majoituspaikan omiin ruokailumahdollisuuksiin kuuluu muun muassa ravintola, joka on kätevä paikka nauttia ateria. Vierailijat voivat myös käydä jossakin lähiympäristön useista baareista ja ravintoloista.

Hotelli sijaitsee erinomaisella paikalla, josta vierailijoiden on helppoa lähteä tutustumaan nähtävyyksiin. Palvelutiski tarjoaa vinkkejä läheisistä nähtävyyksistä, ja polkupyörien vuokraaminen on myös mahdollista.

8,6
Erittäin hyvä
1035 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Smartline Protaras

ti 29.9
-
ke 30.9
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
95 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
101 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 retkisänky
147 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
102 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
108 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 retkisänky
106 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 twin-vuodetta
107 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
252 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
109 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 twin-vuodetta
116 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
120 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
159 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
175 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Smartline Protaras palvelut

  • Snorklaus
  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti

Arvostelut: Smartline Protaras

8,6
Erittäin hyvä
1035 todennettua arvostelua
Upea
409
Erittäin hyvä
213
Hyvä
141
OK
67
Kohtuullinen
83
Keskinkertainen
40
Heikko
82
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

7 Mantaliou, Protaras 5296

Mitä lähistöltä löytyy

  • Profitis Ilias0.8 km
  • Sunrise Beach1.3 km
  • Sirena Bay1.9 km
  • Fig Tree Bay2.2 km
  • Agia Triada Beach3.2 km
  • Konnos Beach5.3 km
  • Cape Greco7.7 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Smartline Protaras - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

toukokuu
lokakuu
112 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 10 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 10 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Smartline Protaras

Mikä on halvin viikonpäivä varata Smartline Protaras?

Halvin päivä varata Smartline Protaras on tiistai, ja keskimääräinen yöhinta on 112 €. Kallein päivä on sunnuntai, jolloin hinta on 190 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Smartline Protaras kannattaa varata?

Varaa noin 3 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Smartline Protaras. Tämä voi tuoda sinulle noin 50 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

KAYAKin osuvimmat vinkit Smartline Protaras majoittumiseen

  • Jos etsit halpaa huonetta hotellista Smartline Protaras, harkitse majoittumista matalasesongin aikana. Halvimmat tarjoukset löytyvät yleensä toukokuuta ja lokakuuta.
  • Halvin hinta, jolla huone Smartline Protaras varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 138 €, kun taas kallein hinta oli 138 €.
  • Kuinka kauan sinun pitäisi majoittua hotellissa Smartline Protaras? KAYAK- käyttäjät varaavat yleensä huoneet 7 päiväksi.

Useimmin kysytyt kysymykset Smartline Protaras varaukselle

  • Missä Smartline Protaras sijaitsee?

    Smartline Protaras osoite on 7 Mantaliou, ja sen etäisyys kaupungin Protaras keskustasta on 2,6 km. Hotellin Smartline Protaras lähin maamerkki on Profitis Ilias.

  • Mitkä ovat hotellin Smartline Protaras sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Smartline Protaras sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Smartline Protaras ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Smartline Protaras tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Smartline Protaras ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Smartline Protaras tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Smartline Protaras on lentokentältä?

    Hotellin Smartline Protaras etäisyys on 41,4 km kentältä Larnaca. Hotellin Smartline Protaras etäisyys on 50,9 km kentältä Nikosia Ercan.

  • Onko hotellissä Smartline Protaras uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Smartline Protaras on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Smartline Protaras hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Smartline Protaras huonehinnat Protaras ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Smartline Protaras huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Smartline Protaras tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
27 % halvempi
Paschalia Hotel
0,05 kmalk. 71 €
2-tähden hotelli
Villa Michelle 8 in Protaras
0,1 kmLangaton internetalk. 153 €
3-tähden hotelli
Protaras Mandali Villa Ma20
0,21 kmalk. 273 €
4-tähden hotelli
19 % halvempiTsokkos Gardens7.8 Hyvä (594 arvostelua)0,23 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Kuntokeskusalk. 78 €
4-tähden hotelli
33 % halvempi
Bohemian Gardens Hotel
8.6 Erinomainen (260 arvostelua)0,24 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 65 €
3-tähden hotelli
27 % halvempi
Paschalia Hotel
0,05 kmalk. 71 €
4-tähden hotelli
19 % halvempiTsokkos Gardens7.8 Hyvä (594 arvostelua)0,23 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Kuntokeskusalk. 78 €
2-tähden hotelli
31 Pro- Stay Elysium Villa
0,24 kmalk. 124 €
4-tähden hotelli
33 % halvempi
Bohemian Gardens Hotel
8.6 Erinomainen (260 arvostelua)0,24 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 65 €
4-tähden hotelli
19 % halvempiTsokkos Gardens7.8 Hyvä (594 arvostelua)0,23 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Kuntokeskusalk. 78 €
3-tähden hotelli
27 % halvempi
Paschalia Hotel
0,05 kmalk. 71 €
2-tähden hotelli
Villa Michelle 8 in Protaras
0,1 kmLangaton internetalk. 153 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,9
2,6 km
Larnaca
41,4 km