Pushkar Resorts

3 tähteä
8,4
Erittäin hyvä
perustuu 217 arvosteluihin
217 arvostelua
pe 30.10
-
la 31.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Uusimmat tarjoukset hotellille Pushkar Resorts

pe 30.10
-
la 31.10

Hotellin Pushkar Resorts palvelut

  • Ravintola
  • Huonepalvelu
  • Pyörävuokraus
  • Ilmainen langaton internet
  • Lentokenttäkuljetus
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Pyykinpesuhuone
  • Express-uloskirjautuminen
  • Lapsenvahti tai -hoito

Arvostelut: Pushkar Resorts

8,4
Erittäin hyvä
217 todennettua arvostelua
Upea
104
Erittäin hyvä
57
Hyvä
26
OK
15
Kohtuullinen
7
Keskinkertainen
1
Heikko
7
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Motisar Road, Ganhera, Pushkar

Mitä lähistöltä löytyy

  • Brahma Temple at Pushkar1.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Pushkar Resorts varaukselle

  • Missä Pushkar Resorts sijaitsee?

    Pushkar Resorts osoite on Motisar Road, Ganhera, ja sen etäisyys kaupungin Pushkar keskustasta on 2 km. Hotellin Pushkar Resorts lähin maamerkki on Brahma Temple at Pushkar.

  • Mitkä ovat hotellin Pushkar Resorts sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Pushkar Resorts sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Pushkar Resorts ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Pushkar Resorts tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Pushkar Resorts on lentokentältä?

    Hotellin Pushkar Resorts etäisyys on 28,4 km kentältä Kishangarh Ajmer. Hotellin Pushkar Resorts etäisyys on 132,5 km kentältä Jaipur Sanganeer.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Pushkar Resorts hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Pushkar Resorts huonehinnat Pushkar ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Pushkar Resorts huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Pushkar Resorts tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
88 % halvempi
Pushkar Desert View
0,28 kmalk. 12 €
2-tähden hotelli
88 % halvempi
Pushkar Desert View
0,29 kmLangaton internetalk. 11 €
5-tähden hotelli
Garden of Dreams by Barasingha Luxury
10 Erinomainen (2 arvostelua)0,35 kmalk. 121 €
3-tähden hotelli
60 % halvempi
Savitri Resort
8.9 Erinomainen (26 arvostelua)0,38 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 38 €
3-tähden hotelli
94 % halvempi
Hotel Marudhar And Restaurant
8.7 Erinomainen (18 arvostelua)1,54 kmalk. 6 €
2-tähden hotelli
93 % halvempi
Hotel Mayur Palace
0,6 kmKuntokeskus, Ravintola, Huonepalvelualk. 7 €
4-tähden hotelli
92 % halvempi
Ret Mahal Huts & Resort
9.6 Erinomainen (5 arvostelua)1,08 kmalk. 8 €
3-tähden hotelli
92 % halvempiThe Narayan Resort9.3 Erinomainen (5 arvostelua)1,58 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 8 €
5-tähden hotelli
Garden of Dreams by Barasingha Luxury
10 Erinomainen (2 arvostelua)0,35 kmalk. 121 €
2-tähden hotelli
77 % halvempi
Royal Rajputana Camp
9.8 Erinomainen (2 arvostelua)1,58 kmUlkouima-allas, Ravintola, Huonepalvelualk. 22 €
4-tähden hotelli
92 % halvempi
Ret Mahal Huts & Resort
9.6 Erinomainen (5 arvostelua)1,08 kmalk. 8 €
3-tähden hotelli
92 % halvempiThe Narayan Resort9.3 Erinomainen (5 arvostelua)1,58 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 8 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

2,0 km
Kishangarh Ajmer
28,4 km