The George In Rye

4 tähteä
8,7
Erittäin hyvä
perustuu 1380 arvosteluihin
1380 arvostelua
to 29.10
-
pe 30.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ravintola, baari/aulabaari ja välipalabaari/deli. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on business center, kokoushuone ja concierge-palvelut. The George in Rye tarjoaa 34 huonetta, joissa on tallelokerot ja ilmainen pullovesi. Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu. Vuoteissa on egyptinpuuvillaiset lakanat ja ylelliset vuodevaatteet. Digitaalikanavat takaavat viihteen. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, syvä kylpyamme ja sadesuihkupää. Kylpyhuoneissa on myös designer-hygieniatuotteet, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Allergiatestatut vuodevaatteet ja silitysrauta/-lauta ovat saatavilla pyynnöstä. Turndown-palvelu joka ilta. Siivouspalvelu saatavilla päivittäin. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,7
Erittäin hyvä
1380 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille The George In Rye

to 29.10
-
pe 30.10
Tarjoukset:
157 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen, Superior-huone ja 22 lisää The George In Rye tarjouksia.
Kahden hengen, 1 parivuode
157 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
251 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
169 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
239 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
178 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
264 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
179 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
225 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 queen-vuode
186 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, 1 king-vuode
228 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
191 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
234 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
277 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
512 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin The George In Rye palvelut

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV

Arvostelut: The George In Rye

8,7
Erittäin hyvä
1380 todennettua arvostelua
Upea
825
Erittäin hyvä
262
Hyvä
152
OK
65
Kohtuullinen
42
Keskinkertainen
17
Heikko
17
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

98 High Street, Rye, TN31 7JT

Mitä lähistöltä löytyy

  • Rye Castle Museum75 m
  • Lamb House123 m
  • Rye Art Gallery128 m
  • Rye St. Mary's Parish Church188 m
  • Rye Heritage Centre331 m
  • Gibbet Mill0.5 km
  • Leasam Heronry Wood1.7 km
  • Houghton Green Cliff2.2 km
  • Rye Harbour Nature Reserve2.6 km
  • Rye Golf Club2.9 km
  • Camber Sands4.8 km
  • Great Dixter House and Gardens11 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

The George In Rye

Missä kuussa The George In Rye hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiThe George In Rye yöpymiseen on maaliskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 177 €. Kallein kuukausi on heinäkuu, jolloin hinta on 259 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata The George In Rye?

Halvin päivä varata The George In Rye on maanantai, ja keskimääräinen yöhinta on 179 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 474 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen The George In Rye kannattaa varata?

Varaa noin 1 viikko etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille The George In Rye. Tämä voi tuoda sinulle noin 39 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset The George In Rye varaukselle

  • Missä The George In Rye sijaitsee?

    The George In Rye osoite on 98 High Street, ja sen etäisyys kaupungin Rye keskustasta on 0 km. Hotellin The George In Rye lähin maamerkki on Rye Castle Museum.

  • Mitkä ovat hotellin The George In Rye sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin The George In Rye sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako The George In Rye ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, The George In Rye tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana The George In Rye on lentokentältä?

    Hotellin The George In Rye etäisyys on 67,6 km kentältä Lontoo Gatwickin kansainvälinen lentoasema. Hotellin The George In Rye etäisyys on 69 km kentältä Lontoo Southend.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä The George In Rye hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat The George In Rye huonehinnat Rye ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin The George In Rye huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän The George In Rye tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

1-tähden hotelli
21 % halvempi
Rye High Street
9.2 Erinomainen (97 arvostelua)0,04 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 145 €
3-tähden hotelli
Crown Cottage
8.9 Erinomainen (49 arvostelua)0,08 kmLangaton internetalk. 348 €
3-tähden hotelli
4 Bed in Rye Oc-Rh1175
9.7 Erinomainen (25 arvostelua)0,14 kmalk. 463 €
3-tähden hotelli
Mermaid Inn8.9 Erinomainen (2 951 arvostelua)0,16 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 209 €
3-tähden hotelli
48 % halvempi
The Hope Anchor
7.9 Hyvä (3 153 arvostelua)0,2 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 96 €
3-tähden hotelli
45 % halvempiThe Lookout Rye7.7 Hyvä (2 511 arvostelua)0,17 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 102 €
1-tähden hotelli
21 % halvempi
Rye High Street
9.2 Erinomainen (97 arvostelua)0,04 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 145 €
3-tähden hotelli
Mermaid Inn8.9 Erinomainen (2 951 arvostelua)0,16 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 209 €
3-tähden hotelli
4 Bed in Rye Oc-Rh1175
9.7 Erinomainen (25 arvostelua)0,14 kmalk. 463 €
1-tähden hotelli
21 % halvempi
Rye High Street
9.2 Erinomainen (97 arvostelua)0,04 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 145 €
3-tähden hotelli
Crown Cottage
8.9 Erinomainen (49 arvostelua)0,08 kmLangaton internetalk. 348 €
3-tähden hotelli
Mermaid Inn8.9 Erinomainen (2 951 arvostelua)0,16 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 209 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

8,2
0,0 km