Dormy Inn Sendai Annex

3 tähteä
8,4
Erittäin hyvä
perustuu 2390 arvosteluihin
2390 arvostelua
ma 28.9
-
ti 29.9
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Hotelli tarjoaa vieraille 3-tähden asumista kuten myös saunan, pyykinpesumahdollisuuksia ja 24-tunnin vastaanoton. Sen sijainti on keskeinen niiden vieraiden näkökulmasta, jotka haluavat tutustua alueen nähtävyyksiin.

Hotelli tarjoaa runsaasti palveluita vierailijoiden käyttöön, kuten esimerkiksi lippupalvelun, hierontapalveluja ja retki- ja matkailuneuvontaa. Majoitusvieraat voivat käyttää tarjolla olevaa internetiä pysyäkseen yhteyksissä ystäviensä kanssa reissun päällä ollessaan.

Hotellissa on 168 huonetta, niistä jokainen sisältää: jääkaapin ja hiustenkuivaimen.

Hotellin vieraat voivat nauttia ainutlaatuisesta ruokailukokemuksesta majoituspaikan omassa ravintolassa, jonka sijainti on ihanteellinen niiden vieraiden näkökulmasta, jotka haluavat pysyä lähettyvillä aterian aikaan. Lähiympäristöstä löytyy myös paljon paikkoja syömiseen ja kahvitteluun.

8,4
Erittäin hyvä
2390 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Dormy Inn Sendai Annex

ma 28.9
-
ti 29.9
Tarjoukset:
53 €
Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen, Deluxe-huone ja 11 lisää Dormy Inn Sendai Annex tarjouksia.
Kahden hengen, 1 parivuode
53 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
61 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
70 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
65 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
82 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
87 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
89 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
154 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
92 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
96 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
105 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
124 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Dormy Inn Sendai Annex palvelut

  • Ravintola
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Internet
  • Langaton internet
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Pyykinpesuhuone

Arvostelut: Dormy Inn Sendai Annex

8,4
Erittäin hyvä
2390 todennettua arvostelua
Upea
1019
Erittäin hyvä
646
Hyvä
381
OK
147
Kohtuullinen
105
Keskinkertainen
52
Heikko
40
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

2-11-26 Chuo, Aoba-ku, Sendai 980-0021

Mitä lähistöltä löytyy

  • Aoba-dori Avenue275 m
  • Sendai Railway Station0.5 km
  • Sendai Mediatheque1.1 km
  • Tohoku University1.2 km
  • Tohoku Gakuin University1.4 km
  • Zuihoden1.7 km
  • Sendai City Museum2 km
  • Sendai Tosho-gu2 km
  • Aoba Castle2.2 km
  • Sendai City Athletic Stadium2.3 km
  • Miyagi Baseball Stadium2.4 km
  • Kawaramachi Station2.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Dormy Inn Sendai Annex

Missä kuussa Dormy Inn Sendai Annex hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiDormy Inn Sendai Annex yöpymiseen on kesäkuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 64 €. Kallein kuukausi on huhtikuu, jolloin hinta on 119 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Dormy Inn Sendai Annex?

Halvin päivä varata Dormy Inn Sendai Annex on tiistai, ja keskimääräinen yöhinta on 46 €. Kallein päivä on sunnuntai, jolloin hinta on 223 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Dormy Inn Sendai Annex kannattaa varata?

Varaa noin 9 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Dormy Inn Sendai Annex. Tämä voi tuoda sinulle noin 61 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Dormy Inn Sendai Annex varaukselle

  • Missä Dormy Inn Sendai Annex sijaitsee?

    Dormy Inn Sendai Annex osoite naapurustossa Aoba Ward on 2-11-26 Chuo, Aoba-ku, ja sen etäisyys kaupungin Sendai keskustasta on 1,1 km. Hotellin Dormy Inn Sendai Annex lähin maamerkki on Aoba-dori Avenue.

  • Mitkä ovat hotellin Dormy Inn Sendai Annex sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Dormy Inn Sendai Annex sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Kuinka kaukana Dormy Inn Sendai Annex on lentokentältä?

    Hotellin Dormy Inn Sendai Annex etäisyys on 14,1 km kentältä Sendai. Hotellin Dormy Inn Sendai Annex etäisyys on 47,1 km kentältä Yamagata Junmachi.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Dormy Inn Sendai Annex hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Dormy Inn Sendai Annex huonehinnat Sendai ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Dormy Inn Sendai Annex huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Dormy Inn Sendai Annex tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
53 % halvempiHotel Green Pacific6.5 Hyvä (945 arvostelua)0,13 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 31 €
3-tähden hotelli
46 % halvempiHotel Premium Green Plus7.5 Hyvä (1 303 arvostelua)0,13 kmRavintola, Taulu-tv, TValk. 35 €
3-tähden hotelli
Onyado Nono Sendai Hot Spring
9 Erinomainen (1 873 arvostelua)0,17 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 94 €
2-tähden hotelli
34 % halvempiWashington R&B Hotel Sendai Hirosedo-ri Ekimae7.2 Hyvä (273 arvostelua)0,18 kmalk. 43 €
3-tähden hotelli
66 % halvempi
Hotel Livemax Sendai Hirose-dori
7.8 Hyvä (1 396 arvostelua)0,24 kmLangaton internet, Taulu-tv, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 22 €
3-tähden hotelli
58 % halvempi
Koko Hotel Sendai Station South
7.9 Hyvä (1 167 arvostelua)0,61 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 27 €
3-tähden hotelli
57 % halvempi
Koko Hotel Sendai Kotodai Park
8.2 Erinomainen (1 064 arvostelua)0,47 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 28 €
3-tähden hotelli
57 % halvempiHotel Grand Terrace Sendai Kokubuncho (BBH Hotel Group)7.4 Hyvä (2 096 arvostelua)0,71 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 28 €
4-tähden hotelli
Hotel Metropolitan Sendai East9.2 Erinomainen (3 759 arvostelua)0,58 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 83 €
4-tähden hotelli
Daiwa Roynet Hotel Sendai Nishiguchi Premier
9.1 Erinomainen (1 785 arvostelua)0,41 kmLangaton internet, Taulu-tv, TValk. 77 €
3-tähden hotelli
Onyado Nono Sendai Hot Spring
9 Erinomainen (1 873 arvostelua)0,17 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 94 €
4-tähden hotelli
16 % halvempi
Richmond Hotel Premier Sendai Ekimae
8.9 Erinomainen (2 492 arvostelua)0,21 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Liikekeskusalk. 54 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,3
1,1 km
Sendai
14,1 km