Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1

3 tähteä
6,7
OK
perustuu 2615 arvosteluihin
2615 arvostelua
ti 21.7
-
ke 22.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
22 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
22 €
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
22 €
Queen-huone, 1 queen-vuode
24 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän hotellin palveluihin kuuluu ravintola, kuntosali ja baari/aulabaari. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on kahvila, business center ja kokoustila. Sri Langit Hotel KLIA tarjoaa 94 huonetta. Taulutelevisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Silitysrauta/-lauta ja hiustenkuivaaja ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on kuntosali.
6,7
OK
2615 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1

ti 21.7
-
ke 22.7
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
22 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
22 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
24 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
25 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
28 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
30 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
38 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1 palvelut

  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvila
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi

Palvelut ja mukavuudet

  • Kokoustilat
  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Minimarketti paikan päällä
  • Huonepalvelu
  • Opastetun kierroksen tiski
  • Pääsy avaimella
  • Pääsy avainkortilla
  • 24h-vastaanotto

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuttomia huoneita saatavilla
  • Esteettömyys
  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Esteetön pysäköinti
  • Madallettu kylpyhuoneen pesuallas
  • WC, jossa on käsituet
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin
  • Erillinen tupakointialue

Ruokailu

  • Vedenkeitin
  • Erityisruokavalioita (pyynnöstä)
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Kahvila
  • Myyntiautomaatti (välipaloja)

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Alapesuallas
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Oleskelualue
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Äänieristys
  • Säilytystila saatavilla

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti
  • Katupysäköinti
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
  • Kuljetuspalvelu (lisämaksullinen)

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Makuuhuone

  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Työtila

  • Faksi/kopiokone

Tekemistä

  • Pyörävuokraus

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Arvostelut: Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1

6,7
OK
2615 todennettua arvostelua
Upea
433
Erittäin hyvä
297
Hyvä
477
OK
332
Kohtuullinen
358
Keskinkertainen
229
Heikko
489
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

NO 2-10 Jalan 11 Medan 120, Sepang 43900

Mitä lähistöltä löytyy

  • Sepang International Circuit5.2 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1 hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1 varaukselle

  • Missä Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1 sijaitsee?

    Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1 osoite on NO 2-10 Jalan 11 Medan 120, ja sen etäisyys kaupungin Sepang keskustasta on 13,3 km. Hotellin Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1 lähin maamerkki on Sepang International Circuit.

  • Mitkä ovat hotellin Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1 sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1 sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1 ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1 tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1 on lentokentältä?

    Hotellin Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1 etäisyys on 7,9 km kentältä Kuala Lumpur Intl. Hotellin Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1 etäisyys on 41 km kentältä Kuala Lumpur Subang.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1 hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1 huonehinnat Sepang ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1 huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Sri Langit Hotel Klia, Klia 2 & F1 tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
26 % halvempithe youniQ Hotel7.6 Hyvä (2 090 arvostelua)0,09 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 17 €
3-tähden hotelli
35 % halvempiCity View Hotel Sepang6.6 Hyvä (334 arvostelua)0,18 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 15 €
2-tähden hotelli
46 % halvempi
Bary Inn Klia Transit Hotel
5 OK (1 958 arvostelua)0,27 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 13 €
2-tähden hotelli
42 % halvempiQlassic Hotel6.9 Hyvä (1 981 arvostelua)0,29 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 14 €
2-tähden hotelli
46 % halvempi
Bary Inn Klia Transit Hotel
5 OK (1 958 arvostelua)0,27 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 13 €
2-tähden hotelli
42 % halvempiQlassic Hotel6.9 Hyvä (1 981 arvostelua)0,29 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 14 €
3-tähden hotelli
35 % halvempiCity View Hotel Sepang6.6 Hyvä (334 arvostelua)0,18 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 15 €
2-tähden hotelli
34 % halvempi
Hotel O Madeena Inn
6.6 Hyvä (81 arvostelua)0,5 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 15 €
3-tähden hotelli
26 % halvempithe youniQ Hotel7.6 Hyvä (2 090 arvostelua)0,09 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 17 €
2-tähden hotelli
42 % halvempiQlassic Hotel6.9 Hyvä (1 981 arvostelua)0,29 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 14 €
3-tähden hotelli
35 % halvempiCity View Hotel Sepang6.6 Hyvä (334 arvostelua)0,18 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 15 €
2-tähden hotelli
34 % halvempi
Hotel O Madeena Inn
6.6 Hyvä (81 arvostelua)0,5 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 15 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,2
13,3 km
Kuala Lumpur Intl
7,9 km