Leonardo Hotel Sheffield

4 tähteä
8,4
Erittäin hyvä
perustuu 6864 arvosteluihin
6864 arvostelua
ti 20.10
-
ke 21.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Ravintola, baari/aulabaari ja välipalabaari/deli kuuluvat tämän savuttoman hotellin palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on kokouskeskus, kahvila ja kuivapesulapalvelu. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Leonardo Hotel Sheffield tarjoaa 259 huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Taulutelevisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja ilmaiset hygieniatuotteet. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla pyynnöstä.
8,4
Erittäin hyvä
6864 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Leonardo Hotel Sheffield

ti 20.10
-
ke 21.10
Tarjoukset:
58 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Standard-huone, Superior-huone ja 21 lisää Leonardo Hotel Sheffield tarjouksia.
Standard-huone, 1 vuodesohva
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, 1 vuodesohva
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, 1 vuodesohva
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, 1 parivuode
Kahden hengen, 1 parivuode
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Leonardo Hotel Sheffield palvelut

  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Kahvila
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla

Arvostelut: Leonardo Hotel Sheffield

8,4
Erittäin hyvä
6864 todennettua arvostelua
Upea
3622
Erittäin hyvä
1557
Hyvä
832
OK
335
Kohtuullinen
221
Keskinkertainen
108
Heikko
190
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

119 Eyre Street, Sheffield, S1 4QW

Mitä lähistöltä löytyy

  • Sheffield Hallam University344 m
  • Sheffield Town Hall0.4 km
  • Graves Art Gallery0.4 km
  • Crucible Theatre0.5 km
  • Cathedral Church of St Marie0.5 km
  • Sheffield City Centre0.6 km
  • Cathedral Church of St Peter and St Paul0.7 km
  • Bramall Lane0.7 km
  • Sheffield Castle1 km
  • Holiday Inn Sheffield1.3 km
  • University of Sheffield1.9 km
  • Sheffield Manor2.2 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Leonardo Hotel Sheffield

Missä kuussa Leonardo Hotel Sheffield hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiLeonardo Hotel Sheffield yöpymiseen on tammikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 74 €. Kallein kuukausi on heinäkuu, jolloin hinta on 130 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Leonardo Hotel Sheffield?

Halvin päivä varata Leonardo Hotel Sheffield on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 74 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 162 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Leonardo Hotel Sheffield kannattaa varata?

Varaa noin 11 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Leonardo Hotel Sheffield. Tämä voi tuoda sinulle noin 46 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Leonardo Hotel Sheffield varaukselle

  • Missä Leonardo Hotel Sheffield sijaitsee?

    Leonardo Hotel Sheffield osoite on 119 Eyre Street, ja sen etäisyys kaupungin Sheffield keskustasta on 0,7 km. Hotellin Leonardo Hotel Sheffield lähin maamerkki on Sheffield Hallam University.

  • Mitkä ovat hotellin Leonardo Hotel Sheffield sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Leonardo Hotel Sheffield sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Leonardo Hotel Sheffield ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Leonardo Hotel Sheffield tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Leonardo Hotel Sheffield on lentokentältä?

    Hotellin Leonardo Hotel Sheffield etäisyys on 32,5 km kentältä Robin Hoodin lentoasema Doncaster Sheffield. Hotellin Leonardo Hotel Sheffield etäisyys on 53,4 km kentältä Manchesterin lentoasema.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Leonardo Hotel Sheffield hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Leonardo Hotel Sheffield huonehinnat Sheffield ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Leonardo Hotel Sheffield huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Leonardo Hotel Sheffield tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Earl Street124
10 Erinomainen (2 arvostelua)0,17 kmalk. 816 €
4-tähden hotelli
Novotel Sheffield Centre7.6 Hyvä (3 162 arvostelua)0,32 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 76 €
4-tähden hotelli
Radisson Blu Hotel, Sheffield8.6 Erinomainen (1 756 arvostelua)0,37 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 100 €
4-tähden hotelli
voco Sheffield7.7 Hyvä (4 223 arvostelua)0,42 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 84 €
3-tähden hotelli
36 % halvempi
ibis Budget Sheffield Centre St Marys Gate
7.4 Hyvä (2 140 arvostelua)0,61 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 44 €
3-tähden hotelli
16 % halvempi
Premier Inn Sheffield Cc St Marys Gate
0,51 kmRavintolaalk. 59 €
4-tähden hotelli
1 % halvempiLeopold Hotel8.3 Erinomainen (3 112 arvostelua)0,59 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 68 €
4-tähden hotelli
Novotel Sheffield Centre7.6 Hyvä (3 162 arvostelua)0,32 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 76 €
Earl Street124
10 Erinomainen (2 arvostelua)0,17 kmalk. 816 €
4-tähden hotelli
Radisson Blu Hotel, Sheffield8.6 Erinomainen (1 756 arvostelua)0,37 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 100 €
4-tähden hotelli
Miller & Carter Sheffield by Innkeeper's Collection8.5 Erinomainen (1 528 arvostelua)0,45 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Kahvin-/teenkeitinalk. 80 €
4-tähden hotelli
1 % halvempiLeopold Hotel8.3 Erinomainen (3 112 arvostelua)0,59 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 68 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,5
0,7 km
Manchesterin lentoasema
53,4 km