Manly Paradise Motel & Apartments

3 tähteä
8,3
Erittäin hyvä
perustuu 2022 arvosteluihin
2022 arvostelua
pe 2.10
-
la 3.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman motellin palveluihin kuuluu itsepalvelupysäköinti, kiertoajelu-/lippupalvelu ja tallelokero vastaanotossa. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Manly Paradise Motel & Apartments tarjoaa 33 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokerot ja hiustenkuivaaja. Jokainen huone on yksilöllisesti kalustettu. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Digitaalikanavat takaavat viihteen. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet. Tämä motelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Siivous on saatavilla päivittäin. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,3
Erittäin hyvä
2022 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Manly Paradise Motel & Apartments

pe 2.10
-
la 3.10
Tarjoukset:
105 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen, Queen-huone ja 11 lisää Manly Paradise Motel & Apartments tarjouksia.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
105 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
111 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
107 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
137 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
119 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 queen-vuode
134 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
159 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
154 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
159 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
173 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
165 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 twin-vuode
168 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
337 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Manly Paradise Motel & Apartments palvelut

  • Snorklaus
  • Rannalla
  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Lentokenttäkuljetus
  • Internet
  • Pysäköinti

Arvostelut: Manly Paradise Motel & Apartments

8,3
Erittäin hyvä
2022 todennettua arvostelua
Upea
948
Erittäin hyvä
485
Hyvä
344
OK
100
Kohtuullinen
76
Keskinkertainen
37
Heikko
32
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

54 North Steyne, Sydney, NSW 2095

Mitä lähistöltä löytyy

  • Taronga Zoo6.7 km
  • Sydney Harbour7.3 km
  • Sydney Harbour Bridge9.4 km
  • Sydney Opera House9.5 km
  • Circular Quay10.1 km
  • Kings Cross10.4 km
  • Bondi Beach10.6 km
  • St Mary's Cathedral10.8 km
  • Tower Sydney11 km
  • Hyde Park11.1 km
  • George Street11.4 km
  • Australian National Maritime Museum11.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Manly Paradise Motel & Apartments

Missä kuussa Manly Paradise Motel & Apartments hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiManly Paradise Motel & Apartments yöpymiseen on heinäkuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 134 €. Kallein kuukausi on joulukuu, jolloin hinta on 207 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Manly Paradise Motel & Apartments?

Halvin päivä varata Manly Paradise Motel & Apartments on keskiviikko, ja keskimääräinen yöhinta on 116 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 210 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Manly Paradise Motel & Apartments kannattaa varata?

Varaa noin 1 viikko etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Manly Paradise Motel & Apartments. Tämä voi tuoda sinulle noin 25 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Manly Paradise Motel & Apartments varaukselle

  • Missä Manly Paradise Motel & Apartments sijaitsee?

    Manly Paradise Motel & Apartments osoite on 54 North Steyne, ja sen etäisyys kaupungin Sydney keskustasta on 11,7 km. Hotellin Manly Paradise Motel & Apartments lähin maamerkki on Taronga Zoo.

  • Mitkä ovat hotellin Manly Paradise Motel & Apartments sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Manly Paradise Motel & Apartments sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

  • Tarjoaako Manly Paradise Motel & Apartments ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Manly Paradise Motel & Apartments tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Manly Paradise Motel & Apartments on lentokentältä?

    Hotellin Manly Paradise Motel & Apartments etäisyys on 19 km kentältä Sydney Kingsford Smith. Hotellin Manly Paradise Motel & Apartments etäisyys on 53,4 km kentältä Western Sydney Intl (Nancy-Bird Walton).

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Manly Paradise Motel & Apartments hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Manly Paradise Motel & Apartments huonehinnat Sydneyssä ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Manly Paradise Motel & Apartments huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Manly Paradise Motel & Apartments tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
Beachfront Manly Apartment With Balcony & Parking
6.5 Hyvä (12 arvostelua)0,04 kmParveke, ilmastointialk. 229 €
4-tähden hotelli
Elysium Manly8.5 Erinomainen (2 493 arvostelua)0,07 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, rannallaalk. 238 €
Loma-asunto
Oasis by the Sea. Manly Apart at Manly. Bed x 1, Car Space. Sydney. Australia.
0,07 kmYksityinen uima-allas, Ulkouima-allas, Parvekealk. 162 €
Loma-asunto
Manly Seaside Bliss 1 br apartment fabulous views
9.7 Erinomainen (35 arvostelua)0,12 kmParveke, ilmastointi, grillialk. 200 €
3-tähden hotelli
5 % halvempi
Stay at Hotel Steyne
7 Hyvä (2 769 arvostelua)0,13 kmRannalla, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 109 €
Loma-asunto
5 % halvempi
Stylish 1-Bed Apartment Near Manly Beach
0,27 kmParveke, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 109 €
Loma-asunto
Apartment with Pool Access, a minute to the Beach
7 Hyvä (2 arvostelua)0,14 kmYksityinen uima-allas, Parveke, Kahvinkeitinalk. 128 €
Loma-asunto
713 at the Beach
8.6 Erinomainen (114 arvostelua)0,12 kmUlkouima-allas, keittokomero, Tennisalk. 139 €
Loma-asunto
Love Nest on Nine - Awake to the Panorama of Manly
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,12 kmUlkouima-allas, Keittiö, Parvekealk. 232 €
Loma-asunto
New! Manly Beachfront Apartment
10 Erinomainen (3 arvostelua)0,19 kmLangaton internet, Parveke, Kahvinkeitinalk. 263 €
Loma-asunto
Manly Seaside Cottage
10 Erinomainen (7 arvostelua)0,27 kmKeittiö, Parveke, Ulkoruokailualuealk. 1136 €
Loma-asunto
Manly Luxe
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,28 kmRannalla, uima-allas, Poreammealk. 634 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

11,7 km
Sydney Kingsford Smith
19,0 km