Zaliki Boutique Hotel 4

4 tähteä
8,3
Erittäin hyvä
perustuu 177 arvosteluihin
177 arvostelua
to 1.10
-
pe 2.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Uusimmat tarjoukset hotellille Zaliki Boutique Hotel 4

to 1.10
-
pe 2.10

Hotellin Zaliki Boutique Hotel 4 palvelut

  • Ravintola
  • Huonepalvelu
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Lentokenttäkuljetus
  • Langaton internet
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Pyykinpesuhuone
  • Hiustenkuivain
  • Express-uloskirjautuminen
  • Lapsenvahti tai -hoito

Arvostelut: Zaliki Boutique Hotel 4

8,3
Erittäin hyvä
177 todennettua arvostelua
Upea
75
Erittäin hyvä
42
Hyvä
35
OK
10
Kohtuullinen
5
Keskinkertainen
5
Heikko
5
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Grigoriou Zaliki, 6, Thessaloniki

Mitä lähistöltä löytyy

  • Church of Panagia Chalkeon201 m
  • Downtown Thessaloniki242 m
  • Jewish Museum of Thessaloniki0.4 km
  • Thessaloniki Olympic Museum0.4 km
  • Church of Saint Demetrios0.5 km
  • Church of the Acheiropoietos0.6 km
  • Aristotelous Square0.7 km
  • Church of Agia Sophia0.7 km
  • Port of Thessaloniki0.8 km
  • Museum for the Macedonian Struggle0.8 km
  • Arch of Galerius and Rotunda1 km
  • White Tower of Thessaloniki1.4 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 13:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Zaliki Boutique Hotel 4 varaukselle

  • Missä Zaliki Boutique Hotel 4 sijaitsee?

    Zaliki Boutique Hotel 4 osoite naapurustossa Downtown on Grigoriou Zaliki, 6, ja sen etäisyys kaupungin Thessaloniki keskustasta on 0,4 km. Hotellin Zaliki Boutique Hotel 4 lähin maamerkki on Church of Panagia Chalkeon.

  • Mitkä ovat hotellin Zaliki Boutique Hotel 4 sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Zaliki Boutique Hotel 4 sisäänkirjautumisaika on 13:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Kuinka kaukana Zaliki Boutique Hotel 4 on lentokentältä?

    Hotellin Zaliki Boutique Hotel 4 etäisyys on 13,4 km kentältä Thessalonikin kansainvälinen lentoasema. Hotellin Zaliki Boutique Hotel 4 etäisyys on 144,4 km kentältä Kavála Megas Alexandros.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Zaliki Boutique Hotel 4 hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Zaliki Boutique Hotel 4 huonehinnat Thessaloniki ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Zaliki Boutique Hotel 4 huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Zaliki Boutique Hotel 4 tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

5-tähden hotelli
40 % halvempi
Stay Hybrid Youth Hostel
8.2 Erinomainen (5 780 arvostelua)0,09 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 41 €
2-tähden hotelli
26 % halvempi
Pella
7.8 Hyvä (1 674 arvostelua)0,11 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Liikekeskusalk. 50 €
1-tähden hotelli
Project Leni 239
10 Erinomainen (12 arvostelua)0,13 kmalk. 139 €
3-tähden hotelli
10 % halvempiNea Metropolis8.6 Erinomainen (3 260 arvostelua)0,13 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 61 €
5-tähden hotelli
40 % halvempi
Stay Hybrid Youth Hostel
8.2 Erinomainen (5 780 arvostelua)0,09 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 41 €
2-tähden hotelli
26 % halvempi
Pella
7.8 Hyvä (1 674 arvostelua)0,11 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Liikekeskusalk. 50 €
3-tähden hotelli
10 % halvempiNea Metropolis8.6 Erinomainen (3 260 arvostelua)0,13 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 61 €
2-tähden hotelli
4 % halvempi
Zeus Is Loose
9.1 Erinomainen (2 436 arvostelua)0,16 kmVain aikuisille, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 65 €
1-tähden hotelli
Project Leni 239
10 Erinomainen (12 arvostelua)0,13 kmalk. 139 €
2-tähden hotelli
4 % halvempi
Zeus Is Loose
9.1 Erinomainen (2 436 arvostelua)0,16 kmVain aikuisille, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 65 €
3-tähden hotelli
10 % halvempiNea Metropolis8.6 Erinomainen (3 260 arvostelua)0,13 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 61 €
5-tähden hotelli
40 % halvempi
Stay Hybrid Youth Hostel
8.2 Erinomainen (5 780 arvostelua)0,09 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 41 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,5
0,4 km
Thessalonikin kansainvälinen lentoasema
13,4 km