ma 31.8
-
ti 1.9
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: Hotel Torremolinos
Varaussivusto: Hotel Torremolinos
Varaussivusto: Hotel Torremolinos
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Uusimmat tarjoukset hotellille Hotel Torremolinos

ma 31.8
-
ti 1.9

Hotellin Hotel Torremolinos palvelut

  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Lentokenttäkuljetus
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Pyykinpesuhuone
  • Hiustenkuivain
  • 24h-vastaanotto
  • Kassakaappi
  • Ilmastointi
  • Minibaari

Palvelut ja mukavuudet

  • Huonepalvelu
  • Kokous-/Bankettitilat
  • 24h-vastaanotto

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmastointi

Pysäköinti ja kuljetus

  • Lentokenttäkuljetus

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivain

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone

Ruokailu

  • Minibaari

Tekemistä

  • Biljardipöytä

Yleistä

  • Säilytystila saatavilla

Terveys ja turvallisuus

  • Kassakaappi

Arvostelut: Hotel Torremolinos

7,6
Hyvä
388 todennettua arvostelua
Upea
133
Erittäin hyvä
100
Hyvä
69
OK
29
Kohtuullinen
29
Keskinkertainen
6
Heikko
22
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Rua Domingos Della Monica Barbosa, 37, Ubatuba 11680-000

Mitä lähistöltä löytyy

  • Enseada Beach81 m
  • Toninhas Beach1.5 km
  • Lamberto Beach2.5 km
  • Grande Beach3.5 km
  • Lazaro Beach5.2 km
  • Itagua Beach5.2 km
  • Aquario de Ubatuba5.5 km
  • Omnimare Dive Centre5.7 km
  • Barra Beach7.9 km
  • Dura Beach8.9 km
  • Fortaleza Beach9 km
  • Vermelha North Beach9.9 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 13:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Hotel Torremolinos

Mikä on halvin viikonpäivä varata Hotel Torremolinos?

Halvin päivä varata Hotel Torremolinos on maanantai, ja keskimääräinen yöhinta on 74 €. Kallein päivä on tiistai, jolloin hinta on 191 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Hotel Torremolinos varaukselle

  • Missä Hotel Torremolinos sijaitsee?

    Hotel Torremolinos osoite naapurustossa Enseada on Rua Domingos Della Monica Barbosa, 37, ja sen etäisyys kaupungin Ubatuba keskustasta on 6,6 km. Hotellin Hotel Torremolinos lähin maamerkki on Enseada Beach.

  • Mitkä ovat hotellin Hotel Torremolinos sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hotel Torremolinos sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 13:00.

  • Tarjoaako Hotel Torremolinos ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hotel Torremolinos tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hotel Torremolinos on lentokentältä?

    Hotellin Hotel Torremolinos etäisyys on 47,4 km kentältä Paraty. Hotellin Hotel Torremolinos etäisyys on 84,4 km kentältä São José dos Campos.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hotel Torremolinos hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hotel Torremolinos huonehinnat Ubatuba ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hotel Torremolinos huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hotel Torremolinos tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
70 % halvempi
Mova - Hotel Costa Azul
8.5 Erinomainen (1 082 arvostelua)0,24 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 31 €
3-tähden hotelli
34 % halvempiHotel Village Enseada9.1 Erinomainen (915 arvostelua)0,37 kmRannalla, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 68 €
4-tähden hotelli
Catalina Hotel
9.1 Erinomainen (215 arvostelua)0,52 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 107 €
Mansão na costa com vista para o mar
3.2 Keskinkertainen (4 arvostelua)0,61 kmalk. 245 €
3-tähden hotelli
70 % halvempi
Mova - Hotel Costa Azul
8.5 Erinomainen (1 082 arvostelua)0,24 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 31 €
2-tähden hotelli
68 % halvempi
Pousada Recanto El Shadday
0,83 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, Taulu-tvalk. 33 €
3-tähden hotelli
57 % halvempi
Pousada Guaiamu Ubatuba
8.7 Erinomainen (120 arvostelua)0,83 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internetalk. 45 €
3-tähden hotelli
34 % halvempiHotel Village Enseada9.1 Erinomainen (915 arvostelua)0,37 kmRannalla, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 68 €
3-tähden hotelli
34 % halvempiHotel Village Enseada9.1 Erinomainen (915 arvostelua)0,37 kmRannalla, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 68 €
4-tähden hotelli
Catalina Hotel
9.1 Erinomainen (215 arvostelua)0,52 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 107 €
3-tähden hotelli
57 % halvempi
Pousada Guaiamu Ubatuba
8.7 Erinomainen (120 arvostelua)0,83 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internetalk. 45 €
3-tähden hotelli
70 % halvempi
Mova - Hotel Costa Azul
8.5 Erinomainen (1 082 arvostelua)0,24 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 31 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

10,0
6,6 km