Travellers Choice Motel

2 tähteä
5,7
Kohtuullinen
perustuu 131 arvosteluihin
131 arvostelua
ma 26.10
-
ti 27.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, piknikalue ja ilmainen omatoiminen pysäköinti kuuluvat tämän motellin palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Traveller's Choice Motel tarjoaa 23 ilmastoitua huonetta, joissa on ilmaiset hygieniatuotteet ja pimennysverhot. 32-tuumainen taulutelevisio, kaapelikanavat. Käytössäsi on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja syvä kylpyamme. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluu työpöydät; ilmaiset paikallispuhelutovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Siivous on saatavilla päivittäin.
5,7
Kohtuullinen
131 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Travellers Choice Motel

ma 26.10
-
ti 27.10
Tarjoukset:
40 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen, Queen-huone ja 3 lisää Travellers Choice Motel tarjouksia.
Kahden hengen, 1 parivuode
40 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
42 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
42 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
45 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
48 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Travellers Choice Motel palvelut

  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmainen pysäköinti
  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Kylpylä
  • Kasino
  • 24h-vastaanotto
  • Mikroaaltouuni
  • Jääkaappi

Arvostelut: Travellers Choice Motel

5,7
Kohtuullinen
131 todennettua arvostelua
Upea
14
Erittäin hyvä
6
Hyvä
32
OK
17
Kohtuullinen
19
Keskinkertainen
8
Heikko
35
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

3665 Sandwich Street, Windsor, ON N9C 1B8

Mitä lähistöltä löytyy

  • University of Windsor Stadium1.7 km
  • University of Windsor2.1 km
  • Ambassador Bridge2.1 km
  • Michigan Central Station4.1 km
  • Art Gallery of Windsor4.2 km
  • Windsor's Community Museum4.4 km
  • Windsor Public Library4.4 km
  • Caesars Windsor5 km
  • Moross House6.3 km
  • Historic Trinity Lutheran Church6.6 km
  • Majestic Theatre6.8 km
  • Detroit Institute of Arts7.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Travellers Choice Motel

Missä kuussa Travellers Choice Motel hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiTravellers Choice Motel yöpymiseen on joulukuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 38 €. Kallein kuukausi on marraskuu, jolloin hinta on 50 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Travellers Choice Motel?

Halvin päivä varata Travellers Choice Motel on keskiviikko, ja keskimääräinen yöhinta on 45 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 75 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Travellers Choice Motel varaukselle

  • Missä Travellers Choice Motel sijaitsee?

    Travellers Choice Motel osoite on 3665 Sandwich Street, ja sen etäisyys kaupungin Windsor keskustasta on 4,4 km. Hotellin Travellers Choice Motel lähin maamerkki on University of Windsor Stadium.

  • Mitkä ovat hotellin Travellers Choice Motel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Travellers Choice Motel sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Travellers Choice Motel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Travellers Choice Motel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Travellers Choice Motel ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Travellers Choice Motel tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Travellers Choice Motel on lentokentältä?

    Hotellin Travellers Choice Motel etäisyys on 10,1 km kentältä Windsor.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Travellers Choice Motel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Travellers Choice Motel huonehinnat Windsor ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Travellers Choice Motel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Travellers Choice Motel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
2 Bedroom Cozy Accommodation
7.3 Hyvä (5 arvostelua)0,22 kmKeittiö, Terassi/patio, ilmastointialk. 48 €
Loma-asunto
3BR Modern New Home By the Ambassador Bridge & Gordie Howe International Bridge.
10 Erinomainen (3 arvostelua)0,72 kmIlmastointi, Kahvinkeitin, petivaatteetalk. 113 €
4-tähden hotelli
Sandwich Boutique Hotel
8.2 Erinomainen (29 arvostelua)1,19 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 82 €
Loma-asunto
Stylish 2BR 1 Bath Haven with WiFi and Parking
6.3 Hyvä (2 arvostelua)1,34 kmKeittiö, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 65 €
Loma-asunto
2 Bedroom Cozy Accommodation
7.3 Hyvä (5 arvostelua)0,22 kmKeittiö, Terassi/patio, ilmastointialk. 48 €
Loma-asunto
Stylish 2BR 1 Bath Haven with WiFi and Parking
6.3 Hyvä (2 arvostelua)1,34 kmKeittiö, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 65 €
4-tähden hotelli
Sandwich Boutique Hotel
8.2 Erinomainen (29 arvostelua)1,19 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 82 €
Loma-asunto
3BR Modern New Home By the Ambassador Bridge & Gordie Howe International Bridge.
10 Erinomainen (3 arvostelua)0,72 kmIlmastointi, Kahvinkeitin, petivaatteetalk. 113 €
Loma-asunto
3BR Modern New Home By the Ambassador Bridge & Gordie Howe International Bridge.
10 Erinomainen (3 arvostelua)0,72 kmIlmastointi, Kahvinkeitin, petivaatteetalk. 113 €
4-tähden hotelli
Sandwich Boutique Hotel
8.2 Erinomainen (29 arvostelua)1,19 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 82 €
Loma-asunto
2 Bedroom Cozy Accommodation
7.3 Hyvä (5 arvostelua)0,22 kmKeittiö, Terassi/patio, ilmastointialk. 48 €
Loma-asunto
Stylish 2BR 1 Bath Haven with WiFi and Parking
6.3 Hyvä (2 arvostelua)1,34 kmKeittiö, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 65 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

4,0
4,4 km
Windsor
10,1 km