Grand Kayalar Hotel

3 tähteä
su 12.7
-
ma 13.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
37 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Klassinen huone, 2 twin-vuodetta
37 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
44 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
48 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Höyrysauna, concierge-palvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto kuuluvat tämän hotellin palveluihin. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, ilmainen valet-pysäköinti sekä ilmainen buffetaamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on puutarha, juhlasali ja myyntiautomaatti. Pyyhkeiden vaihto on saatavilla pyynnöstä Grand Kayalar Otel tarjoaa 50 huonetta, joissa on tallelokerot ja ilmainen pullovesi. Satelliittikanavat takaavat viihteen. Kylpyhuoneista löytyy suihku, tohvelit ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 25+ Mbit/s). Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on höyrysauna.
8,4
Erittäin hyvä
570 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Grand Kayalar Hotel

su 12.7
-
ma 13.7
Klassinen huone, 2 twin-vuodetta
37 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
44 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
48 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
66 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
57 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
58 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Grand Kayalar Hotel palvelut

  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Pysäköintipalvelu
  • Ilmainen pysäköinti
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Kokous-/Bankettitilat

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja

Palvelut ja mukavuudet

  • Autonvuokraus
  • Herätyspalvelu
  • Tallelokero
  • Valuutanvaihto
  • Hammam (turkkilainen sauna)
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Huonepalvelu
  • Pääsy avainkortilla
  • Jalkahieronta
  • Express-uloskirjautuminen
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Julkinen kylpylä

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Kovapuu- ja parkettilattiat
  • Tossut
  • Äänieristettyjä huoneita
  • Puhelin
  • Säilytystila saatavilla

Pysäköinti ja kuljetus

  • Sähköauton latausasema
  • Ilmainen pysäköinti
  • Pysäköintipalvelu
  • Yksityinen pysäköinti

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin
  • Erillinen tupakointialue

Makuuhuone

  • Normaalia pidemmät sängyt (> 2 metriä)
  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • 24 tunnin vartiointi

Uima-allas ja kylpylä

  • Hieronta
  • Sauna
  • Höyrysauna

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silityspalvelu
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Perheystävällinen

  • Lasten ateriat
  • Lapsiystävällinen buffet
  • Lapsisuojatut turvapistorasiat

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Ulkoilma

  • Puutarha

Ruokailu

  • Myyntiautomaatti (juomia)

Arvostelut: Grand Kayalar Hotel

8,4
Erittäin hyvä
570 todennettua arvostelua
Upea
186
Erittäin hyvä
78
Hyvä
121
OK
43
Kohtuullinen
55
Keskinkertainen
19
Heikko
68
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Tonguç Cd. No:78, Antalya 07100

Mitä lähistöltä löytyy

  • Antalya City Centre0.7 km
  • Antalya Expo Centre1.4 km
  • Old City Marina1.6 km
  • Hadrian's Gate1.7 km
  • Karaalioglu Park2.1 km
  • Ataturk's House Museum2.1 km
  • Antalya Museum2.3 km
  • Antalya Ataturk Stadium2.4 km
  • Antalya Centennial Archery Field2.8 km
  • Antalya Cultural Center3.1 km
  • Konyaalti Plaji3.3 km
  • Lara6.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 6569

Milloin varata huone Grand Kayalar Hotel hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Grand Kayalar Hotel varaukselle

  • Missä Grand Kayalar Hotel sijaitsee?

    Grand Kayalar Hotel osoite on Tonguç Cd. No:78, ja sen etäisyys kaupungin Antalya keskustasta on 1,3 km. Hotellin Grand Kayalar Hotel lähin maamerkki on Antalya City Centre.

  • Mitkä ovat hotellin Grand Kayalar Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Grand Kayalar Hotel sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Grand Kayalar Hotel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Grand Kayalar Hotel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Grand Kayalar Hotel ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Grand Kayalar Hotel tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Grand Kayalar Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Grand Kayalar Hotel etäisyys on 8,9 km kentältä Antalya. Hotellin Grand Kayalar Hotel etäisyys on 110,3 km kentältä Isparta.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Grand Kayalar Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Grand Kayalar Hotel huonehinnat Antalyassa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Grand Kayalar Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Grand Kayalar Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

1-tähden hotelli
34 % halvempi
Cihanay Hotel
0,21 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 34 €
3-tähden hotelli
44 % halvempiExporoyal Hotel6.8 Hyvä (1 405 arvostelua)0,24 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 29 €
2-tähden hotelli
58 % halvempi
Denizhan Hotel
3.1 Keskinkertainen (141 arvostelua)0,25 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 21 €
2-tähden hotelli
40 % halvempi
Star Palace
5.9 OK (207 arvostelua)0,34 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 31 €
2-tähden hotelli
69 % halvempi
Ozgur Hotel
4.9 OK (310 arvostelua)0,52 kmLangaton internet, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 16 €
2-tähden hotelli
65 % halvempiErsoy Aga Otel5.6 OK (254 arvostelua)0,51 kmHuonepalvelu, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 18 €
2-tähden hotelli
58 % halvempi
Denizhan Hotel
3.1 Keskinkertainen (141 arvostelua)0,25 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 21 €
3-tähden hotelli
44 % halvempiExporoyal Hotel6.8 Hyvä (1 405 arvostelua)0,24 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 29 €
3-tähden hotelli
Zenia Otel
9 Erinomainen (1 arvostelu)0,85 kmalk. 72 €
3-tähden hotelli
12 % halvempi
Piyes Otel
8.8 Erinomainen (886 arvostelua)0,94 kmalk. 44 €
3-tähden hotelli
Grand Nergiz Otel
8.6 Erinomainen (546 arvostelua)0,67 kmSnorklaus, Ravintola, Ilmainen langaton internetalk. 59 €
2-tähden hotelli
36 % halvempi
Ersoy Ikiz Otel
8.3 Erinomainen (372 arvostelua)0,51 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 33 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,7
1,3 km
Antalya
8,9 km